رفتن به مطلب
parsayandan

نیاز به ماژول اخبار سفارشی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من به ماژولی با امکانات زیر نیازمندم

لطفاً منو تو این زمینه کمک کنید :

• نمایش در :

صفحه اصلی به صورت لیستی

در اسلاید شو صفحه اصلی

• عنوان

• لید خبری

• متن خبر

• موضوع اصلی خبر : textbox

• متا تگ

• تصویر

• دسته بندی خبر

باید امکان دسته بندی در چند دسته را داشته باشد

• منبع خبر

• شماره مجله

• شماره صفحه

• قرار دادن یک فایل برای این خبر به صورت PDF که تنها کاربران عضو امکان دیدن آن را داشته باشند

من نیاز به این ماژول دارم اگر امکان داره بگید از کدوم ماژول برای این استفاده کنم و اگر نیست چنینن ماژولی کسی از بچه ها می تونه این رو برام بنویسه ؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بیشتر توضیح بدید

شما میخواهید مطالبی رو دسته بندی کنید، برای اونا تصویر قرار بدید و ...

بعد تو یه مازول در صفحه اصلی و اسلایدشو نمایش بدید، خب چرا از امکانات جوملا استفاده نمیکنید برای مطالبتون؟ چیزی که شما میخواهید جوملا نداره؟

من که دقیقا متوجه نشدم، بیشتر توضیح بدید تا اگه افزونه ای بود معرفی بشه وگرنه بصورت اختصاصی براتون طراحی میشه

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

این افزونه برای یک سایت مجله باید طراحی می شود ، این افزونه در اصل یک خبر قرار می دهد که هم بحث SEO آن در نظر گرفته شود و همچنین بعضی از اخبار دارای فایل PDF هستند که حتماً کاربر باید Register کرده باشد تا بتواند این فایل را دانلود کند . هر خبر نیز ممکن است هم زمان در 2 الی 3 دسته قرار گیرد مثلاً خبر در دسته کشور ایران ، نمایشگاه X و پرینتر قرار می گیرد .

من خورم برنامه نویس .NET هستم و آشنایی کمی با جوملا دارم واقعیتش اصلاً وقتم ندارم ولی قول دادم و مجبورم

ممنون می شوم به من تماس بگیرید در صورت امکان : 09360551616

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...