رفتن به مطلب
rasool

خطا در نصب تمام ماژول ها و قالب ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من وقتی می خواهم چیزی نصب کنم وقتی فایل را از روی کامپیوترم نشان می دهم می گوید :

• اخطار! - عدم موفقیت در جابجایی فایل
  • JFolder::create: نمی تواند پوشه ایجاد کند
  • Unable to create destination

و وقتی آن را از روی اینترنت فرا خوانی می کنم می گوید :

• JFolder::create: نمی تواند پوشه ایجاد کند
  • Unable to create destination

Warning: file_put_contents(/home/icydown/public_html/tmp/jckeditor_joomina_ir.zip) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /home/icydown/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 298

لطفا کنمکم کنید من قبلا هم جوملا نصب کردهبودم ولی انجوری نبود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این کار را انجام دادم حالا می گه

Unable to write entry
Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 557 is not allowed to access /home/icydown/public_html/tmp/install_4ce61f62d582a owned by uid 99 in /home/icydown/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 298

Warning: file_put_contents(/home/icydown/public_html/tmp/install_4ce61f62d582a/jckeditor.xml) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /home/icydown/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 298

لینک به ارسال

دوست عزیز دسترسی پوشه modules موقع نصب ماژول و پوشه components موقع نصب کامپونت و پوشهtemplates رو موقع نصب قالب به 777 تغییر بدید

اگر برای نصب زبان هم ارور داد همین تغییر و برای پوشه language انجام بدید

البته بعضی از مواقع نیاز به همین تغییرات در پوشه administrator نیز می باشد

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکل حل نشد موقع نصب هم این مشکل بود امکان داره ایراد از هاستینگ باشه ؟

ssssssssss.GIF

لینک به ارسال

دوست عزیز

مشکل شما همین حالت ایمن یا safe هست که باید off بشه

با مدیر سرورتون تماس بگیرید و بگید تا مشکلتون رو حل کنه(باید تغغیراتی توی php بده)

موفق باشد

لینک به ارسال

با سلام

اگه هاستتون اجازه بدهمیتونید برای این کار از php.ini محلی هم استفاده کنید ...

تست کنید .

safe_mode = Off
display_errors = Off

یا حق

لینک به ارسال

عزیز اینکارا رو انجام بدی مشکلت حله:

یه جوملا روی کامپیوتر با wamp نصب کن ,بعد بدون اینکه کاری انجام بدی فایل های جوملا و پایگاه داده رو ببر روی هاست بعد فایل configuration رو ویرایش کن(نام پایگاه داده +شناسه پایگاه داده+کلمه عبور پایگاه داده)فقط همین هارو که گفتم ویرایش کن.حالا اگه این سایت جوملایی رو باز کنی میبینی که مشکلی در نصب الحاقات نداره .حالا کافیه فایل های جوملا رو پاک کنی و سایت خودت رو آپلود کنی.

نمیدونم چرا با انجام این کارا مشکل حل میشه.! ولی من خودم دقیقا همین مشکل رو داشتم که با این کارا حل شد .

احتمالا شاید به خاطر تغییر آدرس tmp و log در configuration باشه.

اگه با این کار مشکل شما هم حل شد منو خبر بده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...