رفتن به مطلب
kalhor2422

مخفی کردن لوگو وبگذر در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام - وقت بخیر

من از آمارگیر وبگذر تو سایت جوملاییم استفاده میکنم ، آمار رو بهم نشون میده ، اما میخوام آیکون وبگذر تو صفحات وب دیده نشه ولی آمار رو به درستی نشون بده، چیکار میتونم بکنم؟ راهنمایی بفرمایید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دموی بزار شاید بشه از css برداشت

ولی بعید می دونم

چون اونا به صورت جاوا یه کد رو لینک می کنن برات

لینک به ارسال

سلام

همون طور که گفته شد میشه سی اس اس رو تغیر بدیم و همرنگ پس زمینه موقعیت مورد نظر در بیاوریم.

بدرود

لینک به ارسال

سلام

همون طور که گفته شد میشه سی اس اس رو تغیر بدیم و همرنگ پس زمینه موقعیت مورد نظر در بیاوریم.

بدرود

دوست عزیز چطور میتونم این کار رو انجام بدم ؟ لطفا راهنمایی بیشتر بفرمایید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز وبگذر هیچ آیکن اضافی ای تو سایت نشون نمیده و هر آیکنی که در قسمت کنترل پنل (در وبگذر) انتخاب کنی و

کدش رو در سایت قرار بدی رو نشون میده

مطمئنید وبگذر خود به خود اون تصویری که میخواهید نمایش ندید رو ایجاد کرده؟؟ لااقل تصویر یا لوگویی که میخواهید حذف بشه رو بذارید تا بررسی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

در بخش تنظیمات سایت وبگذر دقیقا میتونید رنگ پس زمینه ، متتن و... رو به هر رنگی که دوست دارید در بیارید

با احترام

لینک به ارسال

دمو قرار بدید.....

:002:

دوست عزیز چطور میتونم اینکار رو بکنم. اصلا دمو یعنی چی' date=' لطفا یه مقدار بیشتر و واظحتر توضیح بدید. ممنون

[hr']

سلام

دوست عزیز وبگذر هیچ آیکن اضافی ای تو سایت نشون نمیده و هر آیکنی که در قسمت کنترل پنل (در وبگذر) انتخاب کنی و

کدش رو در سایت قرار بدی رو نشون میده

مطمئنید وبگذر خود به خود اون تصویری که میخواهید نمایش ندید رو ایجاد کرده؟؟ لااقل تصویر یا لوگویی که میخواهید حذف بشه رو بذارید تا بررسی کنم

موفق باشید

دوست عزیز من کوچکترین ایکون ممکن رو از کنترل پنل وبگذر انتخاب کردم, اما میخوام هیچ اثری از وبگذر تو سایتم نباشه و امار رو بدرستی بهم نشون بده.

لینک به ارسال

اصلا دمو یعنی چی, لطفا یه مقدار بیشتر و واظحتر توضیح بدید

با سلام

منظور از دمو یعنی آدرس وب سایتتون رو قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

کد زیر رو در انتهای فایلtypography.css اضافه کنید فقط نمیدونم آیا آمار رو میگیره یا نه یک تست کنید در همین تایپیک پیگیری کنید

img {

border: medium none;

display:none;

}

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست خوبم جناب آمره ای، این کار صحیح نیست و این استایلی که نوشتید برای تمام تصاویر اعمال خواهد شد

_______________________________________________________________________________________

جناب kalhor2422، اینطور که به نظر میرسه برای این مشکل نمیشه کاری کرد!

user و pass برای ورود به کنترل پنل جوملاتون رو برام پیام خصوصی کنید تا کارهایی که لازمه رو انجام بدم شاید بشه . . .

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...