رفتن به مطلب
alfred20

مشکل بعد از فعال کردن rsfirewall

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من افزونه rsfirewall رو از جومینا خریدم بعد از نصب امروز تنظیماتش انجام دادم و ذخیره کردم بعد از چندبار مراجعه به سایت خواستم برم قسمت مدیریت با رمز جدید که خواستم وارد بشم ایراد گرفت و الان دیگه سایت هم بالا نمیاد حتی به کنترل پنل هم نمیره. لطفا از دوستان کمک کنند

ادرس سایت من : www.projhe.ir لطفا نگاهی بکنید و منو راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از پاسختون. ولی مشکل اینجاست که من حتی نمیتونم به کنترل پنل برم حتی صفحه اش رو هم نمایاره چه برسه یه اینکه وارد بشم و برم داخل دیتابیس. از دوستان محبت کنن ادرس سایت دادم یه بررسی کنن

دوستان شرمنده مشکل از خود سرور بود که حل شد. الان یه مشکل جدید ایجاد شد اونم اینکه من برای خود کامپوننت برای ورود به مدیریتش رمز گذاشتم الان اون رمز قبول نمیکنه در ضمن چون بخش حذف و نصب رو غیر فعال کردم نمیتونم از اونجا کاری بکنم. دوستان لطفا باری این مشکل جدید راهنمایی کنید

دوستان مشکل حل شدم با کمی جستجو پیداش کردم. مشکل من از مستر پسورد بود که از طریق دیتابیس حلش کردم. لینک راهنما از خود سایت rsjoomla رو هم می زارم که اگه دوستان نیاز داشتن استفاده کنن. امیدوارم خلاف قوانین انجمن نباشه

http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/652-i-lost-my-master-password.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...