رفتن به مطلب
bimehmarketing

مشکل با افزونه امنیتی RSFirewall

پست های پیشنهاد شده

سلام . من افزونه RSFireWall رو روی سایتم نصب کردم. همه چیز خوب بود تا زمانی که 48 ساعت پیش، بخش مربوط به رمز دوم قسمت سرپرستی سایت رو فعال کردم. چندساعتی باز همه چیز نرمال بود و با وارد کردن رمز اول و دوم، وارد بخش سرپرستی سایت می شدم. اما بعد از چند ساعت، وقتی رمز دوم بخش سرپرستی (مربوط به افزونه RSFireWall) رو وارد می کردم یه پیغام به زبان روسی روی صفحه ظاهر می شه و من ازون موقع تا الآن دسترسیم رو به قسمت سرپرستی سایت از دست دادم. خواهش می کنم یک نفر راهنمایی کنه که باید چیکار کنم. من روزانه بیشتر از 10 سفارش محصول از کاربرانم دریافت می کنم که باید همه اونها رو به موق ارسال کنم. اعتبار سایتم داره خدشه دار می شه. لطفاً یکنفر راهنمایی کنه. ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگه راهي پيدا نكرديد

بريد از قسمت phomyadmin اين افزونه رو غير فعال يا حذف كنيد

از مديريت هاست قسمت phomyadmin بريد ديتابيس مورد نظر بعد از پسوند جداول extension رو انتخاب كنيد

ظاهرا سه مورد مربوط به RSFireWall هست كه ويرايش هر سه رو باز كنيد و اعداد 1 رو به صفر تغيير بديد

لینک به ارسال

موقعی که برای اولین بار دسترسیم به سرپرستی قطع شد، رفتم توی مدیریت هاست قسمت file manager و از اونجا قسمت کامپوننت ها و کامپوننت rsfirewall رو پاک کردم. اما باز هم مشکل پابرجا بود. الآن هم به توصیه شما رفت قسمت phpmyadmin اما هیچ اثری از چیزی به نام rsfirewall نیست. چیکار کنم حالا؟

مشکل حل شد. دقیقاً همونی که گفتین رو انجام دادم و حل شد. واقعاً نمی دونم چجوری می تونم ازتون تشکر کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...