رفتن به مطلب
leila

مشکل در ورود به صفحه localhost

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان عزیز ممنون میشم راهنماییم کنین

من جوملا Joomla_2.5.6 رو روی wampserver2 که همراه باPHP بود از سایت شرکتشون دانلود کردم و نصب کردم البته فقط این سه تا برنامه تو سیستمم هستن نیاز به نرم افزار دیگه ای نیست متاسفانه هنگام ورود به سایت که از قسمت wampserever--> localhost میرم هنگام ورود یوزر و پسورد ازم میخاد که هنگام نصب هیچ کلمه تحت عناون یوزر ازم نخاست و موقع نصب ویندوز هم رمزی ندادم فقط یوزر من administrator هستش حالا نمی دونم چطور رفع کنم ممنون میشم کمکم کنین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

هنگام ورود به ادمین سایت این مشکل رو دارید یا صفحه اصلی سایت ؟

بسته نصبی رو از کجا دانلود کردید ؟

اگر تجاری نیست لطفا لینک بدید بررسی کنیم ، اگر تجاری بود میتونید برام پیام خصوصیش کنید بررسی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

هنگام ورود به ادمین سایت این مشکل رو دارید یا صفحه اصلی سایت ؟

بسته نصبی رو از کجا دانلود کردید ؟

اگر تجاری نیست لطفا لینک بدید بررسی کنیم ، اگر تجاری بود میتونید برام پیام خصوصیش کنید بررسی کنم

موفق باشید

خیلی ممنون که راهنماییم می کنین

بعد از نصب که میخام از قسمت wapserver ، local host رو انتخاب کنم به صفحه فایرفاکس میره و ازم یوزر و پسورد میخاد البته تجاری نیست من فقط از سرویس دهنده مجازی استفاده کردم البته برنامه جوملا و ومپ سرور رو از سایت خودشون joomla.org , wampserever دانلود کردم

لینک به ارسال

هنگام ورود یوزر و پسورد ازم میخاد که هنگام نصب هیچ کلمه تحت عناون یوزر ازم نخاست و موقع نصب ویندوز هم رمزی ندادم فقط یوزر من administrator هستش حالا نمی دونم چطور رفع کنم ممنون میشم کمکم کنین

سلام دوست عزيز نام كاربري و رمز عبور ويندوز ارتباطي با اين برنامه ندارد هنگامي كه شما اقدم به نصب جوملا مي كنيد در مراحل نصب از شما مي خواهد كه رمز عبوري را براي برنامه انتخاب كنيد كه نام كاربري بصورت پيش فرض admin است . ولي رمز عبور را خود شما انتخاب مي كنيد .

حال اگر برنامه را نصب كرده ايد و به هر دليلي رمز عبور را نداريد مي وتوانيد از طريق ديتابيس (phpmyadmin) نيز رمز عبور را بازيابي كنيد .

راه ديگر اينكه مي توانيد جوملا را از همين سايت دانلود و مجددا نصب كنيد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...