رفتن به مطلب
falconeyes

تنظیم فاصله هدر با بادی قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه عزیزان

میخواستم این قسمت که با ستاره تو عکس پائین نشون دادم فاصلش رو کم کنم و به بادی اصلی سایت بچسبونم . این عکسشه :

download.php?imgf=13458257911.png

قالبشم yoo_balance_j25 هست که قالب اصلی رو پائین فقط برای آزمایش و بررسی قرار دادم. لطفا بگین که چطوری میتونم این فاصله رو به صفر برسونم کدوم قسمت از کدها برای اینه.

@ ----------- از گذاشتن لینک های تجاری جدا خوداری کنید :001: قوانین -----------@ حذف شد

منتظر راهنمایی هاتون هستم:002:

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز یه خاصیتی به نام margin-top وجود داره که به احتمال خیلی زیاد الان رو یه مقداره مثلا50 برای یکی از div های زیر هدر ست شده

ولی برای بررسی دقیقا دموی زنده قالب روبزارید

برای دوستان به دلیل کمی وقت امکان دانلود و نصب قالب شما وجود نداره

لینک به ارسال

با سلام

@ ----------- از گذاشتن لینک های تجاری جدا خوداری کنید :001: قوانین -----------@

در صورت تکرار اخطار خواهید گرفت

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

@ ----------- از گذاشتن لینک های تجاری جدا خوداری کنید :001: قوانین -----------@

در صورت تکرار اخطار خواهید گرفت

یا حق

میبخشید آقای شمسی مگه شما اون قسمت رو که نوشتم فقط برای آزمایش و بررسی رو نخوندین. من خودم به این موضوع خیلی خیلی حساسم. این قالب هم فقط برای آزمایشه بعد از اتمام پروژه نسخه اصلیشو از سایت سازنده خریداری میکنم. لطفا اینقدر شدید صحبت نکنید . هر کسی برای خودش شخصیتی داره . به شخصیت یکدیگر احترام بزارین:002:

لینک به ارسال

منظور آقای شمسی بی احترامی نبوده

احترام به قوانین احترام به خودتونه در درجه اول

ایشون هم مسئولیتشون سنگیه حق بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...