رفتن به مطلب
nima63

چرا تمامي موقعيتهاي قالبهاي نصب شده براي يك ماژول نمايش داده ميشود؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من يك ابهامي برام وجود دارد.

چرا وقتي يك ماژول جديد ايجاد ميكنيم و گزينه "انتخاب موقعيت" را ميزنيم جوملا برامون تمام موقعيتهاي موجود در تمامي قالبهاي نصب شده را نمايش مي دهد؟؟؟

خوب چرا فقط موقعيتهاي قالب جاري را نمايش نمي دهد؟

اگر كاربر به اشتباه يك موقعيت از يك قالب ديگر را انتخاب كند چه اتفاقي مي افتد؟ آيا بهتر نبود جوملا جلوي بروز اشتباه را ميگرفت؟(البته من از ديد خود ميگويم اشتباه ممكن است تفكري پشت اين تصميم بوده كه من نميدانم. اگر از دوستان كسي ميداند ممنون ميشوم براي من دليل اين كاررا توضيح دهد؟؟؟؟

موفق باشيد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

شما وقتی روی دکمه انتخاب موقعیت کلیک کردید بایستی از پنجره کشوئی قالب پیشفرض رو انتخاب کنید بعد فقط شاهد موقعیت های قالب مورد نظر هستید و می تونید انتخاب کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

در تکمیل گفته های دوست عزیزم آقا مجتبی :heart: عرض کنم که ، وقتی شما روی دکمه انتخاب موقیعت کلیک میکنید درسته که تمام موقعیتهای کل قالبها نمایش داده میشه

ولی اگه بیشتر دقت کنید در جلوی نام هر موقعیت نام قالبهایی که از آن استفاده میکنند هم نوشته شده که این خودش یه نوع راهنمایی محسوب میشه

مورد دوم را هم که آقای فرحزادیان به اون اشاره کردند که میتونید از لیست Dropdown در بالا نام قالبتون رو انتخاب کنید تا فقط موقعیتهای مربوط به همون قالب نمایش داده بشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...