رفتن به مطلب
mehrdadali14

آنلاین بودن همزمان با تمامی ایدی ها

پست های پیشنهاد شده

با توجه به گسترش شرکت های ارایه دهنده ایمل ها، وب ماسترها و صاحبان هاست برای ارتباط هر چه بهتر با مشتریان نیاز دارند ایمیل اکانت مختلفی در شرکت های مختلف مثل یاهو، گوگل ، هاتمل و ... داشته باشند.

اما مشکل اساسی اینجاست که برای خدمات آنلاین و یا رابطه با آنها از هر اکانت بصورت جداگانه آنلاین شوید.

شرکت IMO برای این امکان به کاربران میده که بصورت یکجا از چندین اکانت متفاوت آنلاین بشوند بچتند .

این شرکت از ایمل اکانت های yahoo, MSN, Skype,Gmail, facebook, AIM, Jabber و MYspace بصورت همزمان آنلاین بشید و با دوستان و مشتریان خود بچتید . کافی به سایت لینک ذیل بروید و ابتدا با آیدی یکی از اکانتها آنلاین بشوید

https://imo.im/new/

" البته این سایت دوتا فضا داره یکی فضای اصلی و قدیمش یکی هم فضای جدیدش که نسخه بتاست فکر کنم "

پس از آنلاین شدن بایکی از اکانت ها ، دیگر اکانت ها رو هم بهش اضافه کنید.

من خودم که از پلاگین در کروم استفاده می کنم خیلی خوبه هر کس پیغام بده و من در صفحه و یا سایت دیگر مشغول به کار باشم بصورت پنجره پاپ آپ در کنار ساعت وندوز پیغام نمایش داده میشه در ضمن در کروم نیاز نیست که برای چت به خود صفحه اصلی این سایت مراجعه کنید در انتهای تولبار آدرستون آیکن این شرکت است که تعداد پیغامات جدید رو نشون میده کافی روش کلید کنید و در حالی که در سایت و جای دیگری هستید جواب بدهید .

البته می تونید مسنجرش هم دانلود کنید و از اون طریق آنلاین بشید

شاید پلاگین موزیلا هم داشته باشه من شخصا جستجو نکردم

امتحانش مجانی !

به اطلاع مدیران سایت میر سام با تشکر از نصب این ایدیتور جدید ولی متاسفانه در کروم این ایدیتور نمایش داده نمی شه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...