رفتن به مطلب
kalhor2422

آمار سایت بدون دیده شدن در صفحه اول سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان میخوام آمار سایتم رو داشته باشم ، اما نمیخوام این آمار توی صفحات سایتم به نمایش در بیاد و فقط میخوام خودم این آمار رو تو کنترل پنلم ببینم؟ آیا خود جوملا یا cpanel این قابلیت رو داره؟ یا اینکه نیاز هست که ماژول و پلاگین خاصی نصب شه؟ چندتا ماژول پیدا کرم از جمله jvcounter اما همشون آمار رو فقط تو خود صفحه سایت نشون میدن ، ولی این مد نظر من نیست. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون و سپاسگذارم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از کامپوننت آماری که جومینا فارسی سازی و منتشر کرده استفاده کنید. فکر کنم سیستم مدیریت روی کاربران باشه.

از طریق این کامپوننت می تواند حتی ورود و خروج همه رو کنترل کنید. IP بازدید کننده و ... همه چیز رو در اختیار شما قرار میده

موفق باشید

لینک به ارسال

می تونید از google analytics استفاده کنید و یا از سرویس های اماری مثل وب گذر استفاده کنید و انها رو در یک div یا iframe طوری قرار دهید که دیده نشود!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...