رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستا ن ، قالبی که من نصب کردم فارسی رو هم ساپورت میکنه حتی تو کدهاش آر تی ال و . . . رو داره ، اما با اینکه زبان پیشفرض سایت هم روی فارسیه ولی زبان سایت فارسی نمیشه !!!! کمک :002:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز اگه از قالب های تجاری استفاده می کنید داخل تنظیمات خود قالب گزینه ای برای rtl وجود داره!! به مدیریت قالب ها و سپس تنظیمات قالب بروید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اگه از قالب های تجاری استفاده می کنید داخل تنظیمات خود قالب گزینه ای برای rtl وجود داره!! به مدیریت قالب ها و سپس تنظیمات قالب بروید

ممنون ازتون اما میگم که از تو تنظیمات زبان پیشفرض سایت و مدیریت روی فارسی تنظیمه ، فارسی هم نصبه رو قالب ، کدهای آر تی ال و . . . هست تو کدها ، اما بازم انگلیسیه ! ! !

لینک به ارسال

با سلام

در مدیریت سایت از تب سایت (site) قسمت تعمیرات(maintenance) این 3 مورد رو انجام دهید:

Purge Expired Cache <-> پاکسازی اطلاعات از رده خارج شده کش

Clear Cache <-> پاکسازی کش

Global Check-In <-> ورود سراسری

در صورت امکان دمو آنلاین نیز قرار دهید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام ممنون ازتون اما درست نشد اینکارارو کردم ، خودم زیاد وارد نیستن اما فک کنم دلیلش اینه که وقتی به سایت میرم ، آخر آد رس

index.php/en/ اضافه میشه ، مشکل همینه ؟ اگه مشکل این هست یا نه بیزحمت بهم مشکل رو بگین راه حلشم بهم بگید ممنون ازتون

لینک به ارسال

با سلام

فکر کنم شما بسته جوملاتون رو دست کاری کردید یا از جایی دانلود کردید که زبان فارسی اضافه نکرده و فقط ترجمه فارسی رو جایگزین کرده!! شما زبان سایت رو روی انگلیسی تنظیم کنید ببینید درست می شه ظاهر قالب؟؟ اگر درست شه یعنی باید فایل xml زبان رو اصلاح کنید یا اینکه فولدر languages رو از یه پکیج جوملا مطمین در سایت خودتا جایگزین کنید!

لینک به ارسال

سلام ممنون ازتون ، اما ظاهر قالب که مشکلی نداره ؟!؟!؟!؟!؟

سلام ممنون ازتون اما درست نشد اینکارارو کردم ، خودم زیاد وارد نیستن اما فک کنم دلیلش اینه که وقتی به سایت میرم ، آخر آد رس

index.php/en/ اضافه میشه ، مشکل همینه ؟ اگه مشکل این هست یا نه بیزحمت بهم مشکل رو بگین راه حلشم بهم بگید ممنون ازتون

لینک به ارسال

خب دوست عزیز گفتم که شما زبان را رو حالت دیگر بذارید!!یعنی انگلیسی بذارید معلوم میشه که xml درست هست یا نه!!

ادرس سایتتون هم لطفا بذارید!!

لینک به ارسال

سلام ، بعله ، ممنون ، اما میگم که رو انگلیسی مشکلی نیس میزارم رو انگلیسی درسته ، اینم آدرس سایت :www.hotskin.ir

لینک به ارسال

سلام

منم همین مشکلو دارم یعنی وقتی آخر آدرس سایت fa بنویسی به صورت فارسی یاز میشه ولی بعضی وقتا خوده مرورگر به صورت پیشفرض میره انگلیسی باز میکنه یعنی آخر سایت en مینویسه!!!!

چطوری درست میشه؟! :(

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز بهتره یک بار برای همیشه قوانین رو مطالعه فرمایید

در یک تایپیک جدید مطرح کند تا برسی شود

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...