رفتن به مطلب
رضاگنجی

انتخاب هاست مهمترین مسئله یک وب مستر(مهم)

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

شاید جای این موضوع در این تاپیک نباشد ولی تاپیکی هم در نظر گرفته نشده تا اینگونه مشکلات مطرح شوند به هر حال پیشاپیش معذرت میخوام

متاسفانه در کشور ما هنوز قوانین کنترل شرکت های هاستینگ کامل نیست و افراد زیادی مشغول ارائه خدمات هاستیگ و فروش هاست هستند و در این بین کاربران تازه کار و گاهی حرفه ای قربانی شرکت هایی به ظاهر معتبر میشوند.به همین دلیل قبل از خرید هاست باید تحقیق کافی کرد.

متاسفانه من از شرکتی که هاست نامحدود خریدم تا کنون که 25 روز هم نشده با مشکلات زیادی رو به رو شدم اول که لایسنس سی پنل به پایان رسید که یک روزه مشکل حل شد ولی الان دو روزه که کلا سرورها قطع شده حتی سایت اصلی هاستینگ.

بعد از این مشکل تماس تلفنی برقرار کردم که متاسفانه موبایل مدیر شرکت رو منشی بوده و تقاضای صبر تا حل مشکل را دارند.وقتی در باره این شرکت جستجو کردم دیدم در انجمن های مختلف چندین مورد در باره این شرکت شکایت هایی شده و البته مدیر هاستینگ هم جواب داده و سعی در متقاعد کردن کاربران داشتند.

نکته مهم این است دوستان و کاربران عزیز بدون تحقیق کامل به هیچ عنوان از شرکتی هاست نخرید چون نه تنها متضرر میشد بلکه نتیجه زحماتتون از بین خواهد رفت

ای کاش میشد سایتی راجع به ارزیابی شرکت های هاستینگ داخلی راه اندازی کنیم و این سایت مرجعی بشه برای کاربران داخلی تا اینگونه با کاربران بازی نکنند

من نام شرکت رو نمیبرم ولی مراقب باشید و با برخوردهای اولیه گول زنک گول نخورید.ارائه آمار و ارقام مانند نمونه سایت های میزبانی شده و نمودار آپ تایم و غیره دلیل عالی بودن نیست.

در سایت جومینا هم هاست میفروشن من امتحان نکردم و به قیمت ها هم کاری ندارم ولی بهتره از سایت هایی هاست بخرید که معتبر هستند و مدیران اون شناخته شده و هیچگاه اجازه خدشه دارشدن اعتبارشون رو نمیدن.اگر من از جومینا هاست میخریدم با حجم 2 گیگ بهتر نبود تا هاست نامحدود که در عرض یک ماه کلا ازکار افتاده.

به هرحال من وظیفه خودم میدونستم به کاربران سایت جومینا این تذکر رو بدم تا مشکل من براشون پیش نیاد.

من نمیگم حتما از جومینا هاست تهیه کنید تا فکر کنید تبلیغات میکنم چون من هنوز عضو سایت جومینا هم نیستم و حتی درخواست دعوتنامه هم نکردم و فقط به خاطر مدیران و اعضاء این سایت که خیلی خوب و محترمانه با کاربران برخورد میکنند و بسیار تلاش میکنند به این انجمن ملحق شدم و مطمئن باشید پشتیبانی خوبی هم از شما میکنند.

حرف های زیادی در این باب دارم بزنم ولی دوست ندارم وقت شما رو بگیرم ولی خیلی ناراحت شدم وقتی یکی از کاربران در انجمنی گفته بود که اینها پول هم بازگشت نمیدن و با این حساب من در یک سال گذشته حدودا مبلغ 200000 تومن بابت تحقیق نکردن از دست دادم اونم با این مخارج سنگین که روی دوش افرادی مانند من هست و دوباره باید چندین ماه صبر کنم تا بتونم هزینه خرید هاست جدید رو بپردازم البته نکته دیگر اینکه من میتونستم هزینه را ماهیانه پرداخت کنم ولی اشتباه کردم و 79500 تومن یکجا پرداخت کردم

انشاالله این مشکل برای دوستان و کاربران جومینا پیش نیاد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام رضا جان

با تشکر از شما برای حسن چشم داشتی که به انجمن و تیم جومینا دارید

باید بگم که از اینگونه شرکت ها کم نیستند.

وبسایت وب هاستینگ تالک در این زمینه فعالیت دارد و به روشهای شناسایی یک هاست خوب و انتخاب آن زیاد پرداخته است. و جمع بزرگی از هاستینگ های ایرانی در این سایت فعالیت دارند و شما در این سایت می تونید به اطلاعات دلخواه خود دست بیابید

موفق باشید

لینک به ارسال

من به شخص از هاست های نامحدود مخالفم

چون در هاست های نامحدود معمولاً ریسلر ها overselling می کنند و این باعث میهش که UPtime سرور کلاً بهم بخوره

توصیه من همیشه به مشتریان همیه که هاست بیشتر از 50 GB بهیچ عنوان نخرید در ضمن همیشه قبل از خرید حتماً اکانت دمو برای چند روز از شرکت هاست بخواهید البته شرکت های هاست معمولاً اکانت دمو را روی یک سرور بهتر میدن بعد که شما پول پرداخت نمودید اکانت شما رو روی یک سرور شلوغ ایجاد می کنند

بهتر است همیشه با مشتریان قبلی اون هاست هم از یک راهی ارتباط بقرار کنید و از کیفیت خدماتش یکمی پرسو جو کنید.

لینک به ارسال

آخه مگه میشه آقای گنجی اگه راست میگی اسم شرکتشون رو بگو

اگه نگی من میگم دورغ میگی23.gif

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز از این دست شرکت ها کم نیستند و شما باید در انتخاب دقت داشته باشید...

اگر نام اون شرکت رو می خواهید از طریق پیام خصوصی از آقا رضا بخواهید

لطفا از زدن پست اسپم خودداری کنید

موفق باشید

تاپیک قفل شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...