رفتن به مطلب
hesam_bdl

حق استفاده از جوملا و دیگر نرم افزارهای متن باز

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من یک سوال برام پیش اومده.

آیا من یا هر شخص حقیقی دیگه این امکان رو داریم که بعد از آموزش شخصا اقدام به اجرای وبسایت با استفاده از جوملا برای اشخاص یا شرکت ها داشته باشیم؟ و بخاطر این کار هزینه دریافت کنیم؟ یا باید حتما در یک شرکت خدمات وب سایت و ... کار کنیم؟

آیا باید موارد حقوقی خاصی را رعایت کنیم مثلا در قرارداد؟

این قرارداد باید چه جوری باشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه دوسته من

جوملا یک سیستم مدیریت محتوای کد باز هست و همه میتونند از ان استفاده کنند و الان حدود 90 درصد شرکت ها طراحی سایت هم این کا را انجام میدهند و از جوملا استفاده میکنند شما هم اگر توان فروش داشته باشید میتوانید استفاده کنید و تا اونجایی که میتونین تغییر ایجاد کنید

مثلا قالب مدیرتش را عوض کنید یا یه قالب برای سایتش بزنید یا حتی یه قالبه انگیلیسیش را فارسی کنید

....

لینک به ارسال

دوست خوبم

شما نمی توانید بابت فروش هسته ی پیشفرض با افزونه هایی که در آن تغییری نداده اید پول دریافت کنید. البته می توانید بابت نصب، کانفیگ و یا تغییراتی که در هسته و یا افزونه ها ایجاد می کنید حق الزحمه دریافت کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

وقتی قالب رو خودت طراحی کنی و با گرد هم آوردن افزونه های مختلف یک وب سایت کامل و حرفه ای بسازید چرا پول دریافت نکنید؟

مگه شرکت های طراحی وب سایت چی کار میکنن؟ 90 درصد از جوملا استفاده میکنند و متاسفانه 70 درصد از همون 90 درصد دارن از قالبهای آماده استفاده می کنند و به مشتری تحویل میدن!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...