رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با اسکریپت Extream File Uploader که خود جومینا نیز از آن استفاده می کند کار کردم، ولی این اسکریپت دو تا مشکل دارد برای کار عمومی،

1- هر کسی می تواند روی آن فایل آپلود کند که این خودش مشکلی است، چرا که می تواند فایلهای ناسالم ارسال نماید!

2- برخی کدهای آن مثل ارسال به دیگران و ... درست کار نمی کند، یعنی لینک درست نمی دهد! (من تمام فرمهای ایمیلش را درست کامل کردم) البته در جومینا empty است.

حالا با توجه به این دو مشکل و بخصوص مورد اول چه اسکریپتی پیشنهاد می کنید که فایلها را نیز شبیه Extream File Uploader کد کند تا دزدیده نشود؟

من اسکریپت Mihalism MultiHoster V5.2 را نیز دیدم که قابلیت عضویت دارد و فارسی آن موجود است، اما نمی داند چقدر موفق و امن است.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اسکریپت کلیجا هم خیلی خوب و کار راه بنداز است!!!

لینک دانلود از پی سی ول

(راستش با دایال آپ خیلی طول میکشه رو سرور جومینا آپ کنم!! اگه کسی میتونه زحمتشو بکشه!)

یا علی

لینک به ارسال

سلام

لینک دانلود از پی سی ول

(راستش با دایال آپ خیلی طول میکشه رو سرور جومینا آپ کنم!! اگه کسی میتونه زحمتشو بکشه!)

یا علی

سلام وتشکر

اگر ممکن است یک دمو بدهید و اینکه آیا این اسکریپت موارد گفته شده را دارا می باشد یا خیر؟

لینک به ارسال

سلام

لینک دانلود از پی سی ول

یا علی

سلام

بفرمایید این هم لینک دانلود از سرور جومینا:

DOWNLOAD

لینک به ارسال

سلام و درود

راستش یک صفحه طویل توضیح نوشتم ولی از بس رفتم و اومدم تمام موضوعات و درهم کردم:D

ولی اگر برای تصاویر مشکل دارین من اسکریپتی رو معرفی میکنم که میتونید تصاویر رو فقط در سایت خود نمایش دهید بی منت و رایگان.

لینک دمو اسکریپت

لینک دانلود از جومینا

لینک دانلود از سایت اصلی

لطفا توضیحات رو کامل بخونید تا شرمنده شما نشم چون من با گوگل ترجمه کردم

اگر انجمنی دارید که با همین انجمن ساز خودمون راه اندازی شده منظورم مای بی بی است به آدرس زیر مراجعه کنید

اسکریپت آپلود تصاویر انجمن ساز مای بی بی

صفحه توضیحات این اسکریپت

برای فایل ها فکر نمیکنم اسکریپتی باشه مگر در سایت آپلود کنید و سطح دسترسی را برای اعضاء قرار دهید

اگر که میخواهید تصاویر در هرجا استفاده بشه هم از همین اسکریپت میتونید استفاده کنید ولی من تاحالا چیزی در مورد بد بودن میهالیسم نشنیدم و خودم مدتی در یکی از سایتهام ازش استفاد میکردم

در صورتی که فارسی اسکریپتی که معرفی کردم موجود نیست میتونم با دوستان در فارسی سازی همکاری کنم البته فایل های ترجمه طولانی نیست و فکر نکنم وقت گیر باشه

لینک به ارسال

سلام دوباره

با تشکر از پاسخهایتان

من اسکریپت را برای تمام موضوعات آپلود می خواهم نه برای فقط عکس.

آیا می شود در اسکریپت کلیجا، آپلود را فقط برای اعضا محدود کرد؟ (برای اینکه الکی مشکل بوجود نیاید)

و آیا فایلهای آپلود شده بصورت کد شده است؟

در سایت جومینا براحتی هرکس می تواند فایل آپلود کند و آدرس آن را در وب منتشر کند، و تا مدیر سایت بفهمد کار از کار گذشته.

این خودش مشکل خیلی بزرگ است.

اگر دوستان بفرمایند بهترین اسکریپت آپلود سنتر و امن ترین چیست، ممنون می شوم.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

میشه اپلود فقط برای اعضا مجار کرد

در کلیجا هم میشه فایل هم عکس آپلود کرد

حتی میتونی پسوند را هم تغییر داد مثلا فقط پسوند gif یا zip باشه بقیه رو مینوی حذف کنی

http://refagat.ir/dl/

لینک به ارسال

با سلام

به نظر بنده هم کلیجا یکی از بهترین هاست !

حتما تستش کنید ....

تا جایی هم که یادم میاد روی لوکال کار نمیکنه پس باید رو هاست تست کنید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

در هر دو دمویی که گذاشته شده، امکان ثبت نام وجود ندارد! و دیگر اینکه قابلیت ارسال لینکهای فایل به ایمیل نیست. در Extream این امکان وجود داشت.

اسکریپت کلیجا زیبا تر است ولی برخی از امکانات بقیه را ندارد.

یک سوال دیگر اینکه امکان فید در کدام اسکریپت دانلود است که بشود با آن بیشترین دانلودها را در سایت قرار داد، شبیه دانلود منیجر های جوملا.

البته این موضوع با کد شدن فایلها تناقض دارد، ولی می شود با روشی این مشکل را نیز حل کرد. مثلا عضویت.

لینک به ارسال

سلام و درود

ببینید دوستان زیبایی این نوع اسکریپت ها مهم نیست چون قرار نیست کسی اونو ببینه فقط مدیران و کاربرانی که اجازه آپلود دارن اونو میبینن مهم امکانات اسکریپت است.مثلا شما می خواهید کسی نتونه تصویر آپ کنه و عضویت رو غیر فعال میکنید ولی میتونه از تصاویری که شما تو سایت گذاشتید استفاده کنه و از پهنای باند شما استفاده کنه مگر برای شما این نکته مهم نباشه.

برای همین من اسکریپت CF Image Host رو معرفی کردم.امکانات این اسکریپت بسیار عالی است.من قبلا این اسکریپت رو دیده بودم ولی فکر کردم مانند دیگر اسکریپت هاست ولی زمانی در یکی از سایت های وارز که خواستم تصویر مطلب رو سیو کنم دیدم اجازه نمیده و وقتی آپلودسنتر سایت رو نگاه کردم دیدم از این اسکریپت استفاده میکنه در مورد فایل ها من یکی از لینک های سایت جومینا رو در انجمن سایت خودم قرار دادم و تست کردم دیدم دانلود میشه و هیچ اختاری نمیده.

در ضمن CF Image Host بسیار زیبا هم هست مخصوصا گالری تصاویرش برای تصاویر بهتر از این اسکریپت رایگان نمیتونید پیدا کنید.

برای آپلودسنتر فایل هم بهترین راه استفاده از افزونه های جوملاست در غیر این صورت پهنای باند شما خیلی زود تمام میشه مگر مانند جومینا پهنای باند شما نامحدود باشه.من فکر میکنم اگر از اسکریپت آپلود فایل استفاده نکنیم بهتر و فقط برای تصاویر از اسکریپت استفاده کنیم

برای مشاهده ویژگیهای اسکریپت CF Image Host من مجبور شدم تعدادی تصوی تهیه کنم و برای شما قرار بدم چون فکر میکنم دوستان به سایت سازنده مراجعه نکردند تا دمو و مشخصات رو ببینن.چون امکانات این اسکریپت از کلیجا بیشتر هست و فقط کلیجا اجازه آپلود فایل هم میده.

4444.jpg

01.png

02.png

03.png

لینک به ارسال

قابل توجه دوستم ostad24000

من اسکریپت را برای تمام موضوعات آپلود می خواهم نه برای فقط عکس.

با توجه به موارد ذکر شده ظاهرا، دانلود سنتر کلیجا و اکستریم از همه بهترند.

ولی تفاوت هایی باهم دارند.

لینک به ارسال

سلام و درود

البته من هم متوجه منظور شما هستم و گفتم که متاسفانه از لینک دانلود فایل های شما در سایت های مختلف استفاده خواهد شد و این باعث فشار به سرور و تمام شدن پهنای باند شما و اگر پهنای باند نامحدود هم داشته باشید با اخطار مدیر سرور مواجه خواهید شد مگر سرور اختصاصی داشته باشید.لینک دانلود که چیزی نیست من دوست آهنگ سازی دارم و در یک مورد دیدم که ترانه ساخته شده ایشون رو یکی به نام خودش تو سایتش گذاشته و حتی با اینکه چندین بار بهش ایمیل زدیم از رو سایت حذف نکرد.

برای همین من شخصا با این روش موافق نیستم چون اینکار رو جایی انجام دادیم و پهنای باند سایت در عرض 15 روز تموم شد.

شما در هر زمینه ای که فعالیت کنید عده ای هم هستند که فعالیت میکنند مخصوصا وبلاگ نویس ها که دائما دنبال لینک های آماده میگردن.

به هرحال انشاالله اسکریپت مورد نظرتون رو پیدا کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...