رفتن به مطلب
m.shabani

پیغام خطا در هنگام import کردن دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی استادان عزیز من وقتی میخام دیتابیسم رو امیپورت کنم با ارور زیر مواجه میشم مشکل از کجا می تونه باشه؟

You attempted to load file with unsupported compression (application/zip). Either support for it is not implemented or disabled by your configuration.

چند بار هم از دیتابیس بکاپ گرفتم خاستم اپلود کنم نشد حجمش هم 121 کیلوبایته ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر:002:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون مشکلم حل شد ولی هر کاری میکنم به دیتابیس وصل نمیشه و ارور میده به جای localhost باید چیو بزنم؟

قبلا رو هاستای رایگان این کارو کردم و هیچ مشکلی نبوده ولی تو این هاست نمیشه!

لینک به ارسال

ممنون مشکلم حل شد ولی هر کاری میکنم به دیتابیس وصل نمیشه و ارور میده به جای localhost باید چیو بزنم؟

قبلا رو هاستای رایگان این کارو کردم و هیچ مشکلی نبوده ولی تو این هاست نمیشه!

منظورتون چیه؟

کجا جای localhost چی بزنین؟

لینک به ارسال

شما باید نام هاستتون رو وارد کنید

معمولا نام هاست ها همینه

اگر از لوکال انتقال میدید باید نام کاربری و رمز عبور و همچنین آدرس های Tmp رو هم درست کنید

لینک به ارسال

هر کاری کردم نشد ادرس دامنه لوکال هاست هم زدم باز نشد که نشد یه چیز دیگه وقتی فایل htacces رو میزام و نامشو تغییر میدم ارور 500 Internal Server Error واسم میاد واسه چی؟

لینک به ارسال

سلام دوسته من

میشه مشخصات cpanel رو یا برای من یا برای اقای keran4i پ.خ کنی تا مشکلتو حل کنیم

درضمن تو پ.خ هم بنویس از چه شرکتی هاست گرفتی ممکنه بدرد بخوره چون در بعضی شرکت ها لوکال هاست دیگه نیست

پیروز باشید

لینک به ارسال

ممنون مشکلو حل کردم مشکل این بود که یوزر رو تو دیتابس اد نکرده بودم

عرض کرده بودم که نام کاربری و رمز فراموش نشه

همچنین آدرس tmp و logs فراموش نشه چون مطمئنا در کار کردن با سایت مشکل خواهید داشت

یا علی

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز ولی یوزر و پس رو وارد کرده بودم فقط مشکل اینجا بود که یوزری که ایجاد کرده بودم رو تو دیتابیس اد نکرده بودم یعنی با هم ارتباط برقرار نمی کردند :001:

لینک به ارسال

با سلام

با توجه به اينكه ممكن است در انتقال اطلاعات از لوكال به هاست به صورت دستي موجب بروز خطا گردد ، چون علاوه بر تنظيم مشخصات ديتابيس و غيره بايد مسير برخي از پوشه ها نيز تنظيم گردد به همين دليل كمي كار مشكل مي شود لذا از كامپونت پشتيبان گير جوملا مربوط به نسخه 2.5 نيز مي توانيد استفاده كنيد.

http://forum.joomina.ir/thread-15557.html

موفق باشيد :shy:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...