رفتن به مطلب
y.lotfi

مشکل در نصب جوملا روی هاست

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

من پس از نصب جوملا در پنجره حذف پوشه inistalation با خطای زیر مواجه می شم و نصب کامل صورت نمی گیره

با تشکر از راهنمایی شما بزرگواران

PHP Warning: file_put_contents(F:\HostingSpaces\boupnu\boupnu.ac.ir\wwwroot\configuration.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in F:\HostingSpaces\boupnu\boupnu.ac.ir\wwwroot\installation\installer\models\model.php on line 850 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست گرامی

به انجمن جومینا خوش آمدید

آیا بعد از نصب فایل configuration.php را دارید؟ اگر بعد از نصب این فایل را ندارید ایجادش کنید...

دوست گرامی لطفا 1. در انتخاب عنوان ارسالتون دقت بفرمائید و طبق قوانین انجمن باشد! 2. در انتخاب بخش مرتبط با سوالتون دقت کنید!

منتقل شد به بخش مربوطه

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام دوست گرامی

به انجمن جومینا خوش آمدید

آیا بعد از نصب فایل configuration.php را دارید؟ اگر بعد از نصب این فایل را ندارید ایجادش کنید...

دوست گرامی لطفا 1. در انتخاب عنوان ارسالتون دقت بفرمائید و طبق قوانین انجمن باشد! 2. در انتخاب بخش مرتبط با سوالتون دقت کنید!

منتقل شد به بخش مربوطه

پیروز باشید

مرسی از پاسخ شما من فایل configuration.php ندارم و ایجاد کردم ولی حلا خطای ارتباط با پایگاه رو میده تمام تنظیمات پایگاه رو هم به قت برسی کردم همه درسته؟

لینک به ارسال

اگر خطای ارتباط با پایگاه داده رو می ده پس حتما یک مشکلی در اطلاعات پایگاهتون در این فایل هست که دقیق باید بررسی کنید... در آخرین مرحله نصب سیستم خودش یک کد بهتون می ده آیا همون کد رو در فایل configuration.php قرار دادید؟

دقت داشته باشید که در هاستتون ممکنه بعد از اینکه نام و نام کاربری db رو ساختید از طرف هاست یک پیشوند هم به نام و نام کاربری db اضافه می شه! (بررسی کنید اگر نام کامل رو در فایل configuration.php وارد نکردید را وارد کنید)

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز در صورت امکان شما می توانید آدرس و مشخصات رو در پیغام خصوصی برای من ارسال نمائید تا بررسی کنم .

فکر می کنم شما در ساخت پایگاه داده و ایجاد فایل configuration.php دچار مشکل هستید . این مشکل عمومی است و من هم گذشته به آن دچار می شدم اما با لطف دوستان و راهنمایی هایشان این تجربه را کسب کردم .

لطفا اعلام کنید که مشکلتان حل شد یا خیر .

ممنون.

لینک به ارسال

با سلام

اگه تو فروم یه کمی سرچ کنید میبینید که قبلا در این مورد بحث شده ....

میتونید از اون بحث کمک بگیرید ومشگلتون رو حل کنید

یا حق

لینک به ارسال

من بعد از پست آقای پرشینز گفتم مشکل حل نشد ! یعنی یدور قالبو پاک کردم و دوباره نصبش کردم !! ( فارسی سازیش کردم )

لینک به ارسال

من بعد از پست آقای پرشینز گفتم مشکل حل نشد ! یعنی یدور قالبو پاک کردم و دوباره نصبش کردم !! ( فارسی سازیش کردم )

با سلام

ببخشید منظور شماازاین حرف چی بود من کهمتوجه نشدم !

این حرف رو کجا فرمودید ؟

منظورتون از " فارسی سازیش کردم " چی بود یا هست ؟

یا حق

لینک به ارسال

آقا یه عذر خواهی بدهکارم چون این مطلبو خواستم تو یه پست دیگه بدم ببخشید

لینک این پستی که دادمو تو اون تاپیک میدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...