رفتن به مطلب
amir23

يك وب سايت جالب براي افزايش تعداد بازديدگنندگان از سايت شما

پست های پیشنهاد شده

با سلام

راستش نمي خواهم تبليغ سايتي را بكنم. اصلا قصدم تبليغ اين سايت نيست اما خب ديدم براي افزايش تعداد بازديد ها از سايت روش جالبي را پيش گرفته.

من اتفاقي يك روز ديدم از سايت ..... به سايت من زياد لينك شده. رفتم ببينم چه سايتي هست ديدم بيا و ببين ملت چطور دارن بازديد كننده براي سايت خودشون پيدا ميكنن!!! تا حالا همچين سيستمي نديده بودم(البته ميدونم كه هست اما من نديده بودم)

چندين صفحه همزمان رو در مرورگر شما باز ميكنن براي 30 تا 60 ثانيه صبر ميكنيد و مشغول كاراي ديگه تون ميشيد بعدش خود سايت مياد اين 32 يا 8 يا ... صفحه رو دوباره رفرش ميكنه!!!! سايت شما رو هم ميذارن تو ليست اين 32 صفحه. اينجوري بازديدها از سايت بالا ميره...

ميدونم بد توضيح دادم اما دوستان لطفا خودشون برن توضيحات سايت رو بخونند.

همين ديگه...

اگر كسي از اين تيپ سايت ها سراغ داره لطفا بياد همين جا آدرسشو بذاره بقيه هم استفاده كنيم!!:D;P

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

اساس کار این نوع سایت ها اگر چه بازدیدی به ظاهر واقعی برای شما به بار می آورند اما تقلب محسوب می شود. در واقع بازدید از سایت شما به خاطر محتوای آن صورت نگرفته پس سایت شما اساسن ارزشمند نیست.

لینک سایت حذف شد

لینک به ارسال

باور كنيد من قصد تبليغ يك سايت رو نداشتم. ديده بودم اسكريپت جالبي نصب كردن گفتم بيام به بقيه هم بگم كه رنكينگ سايتشون رو ببرن بالا. خب ديگه آدرس هيچ وب سايتي رو براي دوستان نميذارم.:dodgy: اگر كسي ميخواد خودش بگرده پيداشون كنه...

لینک به ارسال

من از این سبک سایتها زیاد سراغ دارم

بازدید واقعی است ولی به قول جناب پارسا بازدید به معنای واقعی برای مدیر سایت نیست بلکه همون باعث پایین آوردن رنک الکسا و بهبود وضعیت در گوگل میشه

**********************************************************************************************

لطفا قوانین را رعایت فرمایید ! لینک به دلیل جنبه تبلیغاتی حذف شد ! در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد !

**********************************************************************************************

لینک به ارسال

خب من نميخواستم ديگه اين بحث رو ادامه بدم اما ديدم يكي از دوستان چيزي نوشتن گفتم بيام تجربه خودم رو اينجا بذارم براي بقيه شايد بد نباشه:

من دو سه هفته استفاده كردم اما باور كنيد استفاده از اين خدمات اصلا به درد نميخوره. خيلي خيلي خيلي اندك روي رنكينگ اثر داره باور كنيد. اگر شما برين 4 تا مطلب حتي از يك سايت ديگه تو سايتتون كپي پيست كنيد خيلي رنكتون كمتر ميشه تا اينكه بخواين از اين سايتا استفاده كنيد و به قولي سايتتون رو سرف كنيد!

از همه بهتر نوشتن مقاله براي سايته...واقعا نتايج عالي داره. يك مقاله خوب ميتونه روزي 5-6 نفر رو از گوگل به سايت شما بياره باور كنيد وقتي هم كه يك نوشتن مقاله ميگيره به نسبت زماني كه براي نوشتنش صرف ميشه زياد نيست...

حتي ميتونيد انجمن روي سايتتون نصب كنيد و اون رو مديريت كنيد تا بقيه هم در توليد مطلب موثر باشند...

خلاصه كلام از اين سايت ها استفاده نكنيد كه بيخودي وقت و ترافيك ماهيانه تون حروم ميشه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اینجور سیات ها و اینجور بازدید ها ارزشی ندارن در اصل خودت سر خودت کلاه میزاری کی چی بشه؟؟؟؟

اینجور سایتها در اصل سر شما کلاه میزارن اینجوری نه رنکینگی در کار هست در ثانی موتورهای گوگل سایت شمارو جزو سایتهای لیست سیاهشون اضافه میکنن گوگل روشهاشو تغییر داده وگرنه قبلنا بیشتر بود سایتهایی کهخ با تگهای چند صفحه جزو صفحات اول گوگل بودن ولی الان کم کم دارن با سیاست های مفید و جدید گوگل و سایر موتور جستجوهاحذف میشن

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
از بالا آوردن تاپیکهای قدیمی با پاسخی مشابه که قبلا داده شده خودداری فرمایید! / تاپیک بسته شد !

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...