رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قبل از هر چیزی از مدیریت خوب سایت تشکر میکنم و بعد از باید بگم که من خیلی مبتدی هستم و با سختی یک سایت برای خودم درست کردم و از قالب آماده ره آورد استفاده کردم هدر رو عوض کردم و مال خودم رو گذاشتم الان میخوام اون عکس رو بردارم و به جاش یه اسلاید شو حالا فلش یا غیره بزارم ولی نمیشه هدر رو پاک کردم ولی وقتی تو اسلاید شو میگم که جای هدر باشه یه قسمت خیلی کوچک از اون رو میاره و اندازه رو هم تغییر نمیده خیلی اسیرم کرده ممنون میشم راهنمائی کنید اینم آدرس سایتم هست

hmpars.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

جناب "!kouchakkhah" به انجمن جومینــــــا خوش آمید

در این انجمن هر کسی هر کمکی از دستش بربیاد براتون میکنه، پس از این به بعد شما سایتتون رو اسیر میکنید!

من متن شما رو دوسه بار خودندم و هر بار یه چیزی متوجه شدم! دوباره و برای بار چهارم که خوندم دیگه هیچی متوجه نشدم!!

میشه واضح تر منظورتون رو بفرمایید؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر منظورتون تصویر هدر قالبتون هست باید در پوشه images مربوط به قالب مورد نظر برید و فایل تصویر هدر رو یافته، تغییرات رو اعمال کنید و جایگزین فایل قبلی کنید

در نظر داشته باشید در صورتی که قصد تغییر سایز هدر رو داشته باشید باید در تنظیمات CSS نیز اندازه ها رو تنظیم کنید

یا علی

لینک به ارسال

سلام دوستان

قبل از هر چیزی از مدیریت خوب سایت تشکر میکنم و بعد از باید بگم که من خیلی مبتدی هستم و با سختی یک سایت برای خودم درست کردم و از قالب آماده ره آورد استفاده کردم هدر رو عوض کردم و مال خودم رو گذاشتم الان میخوام اون عکس رو بردارم و به جاش یه اسلاید شو حالا فلش یا غیره بزارم ولی نمیشه هدر رو پاک کردم ولی وقتی تو اسلاید شو میگم که جای هدر باشه یه قسمت خیلی کوچک از اون رو میاره و اندازه رو هم تغییر نمیده خیلی اسیرم کرده ممنون میشم راهنمائی کنید اینم آدرس سایتم هست

hmpars.com

سلام به جوملا خوش اومدید دوست عزیز

من سایتو بررسی کردم موارد زیادی برا تغییر داره که با توجه به تازه کار بودن شما بازم خوب پیشرفت کردید در قسمت بالای سایت شما پوزیشنی تعریف نشده که ماژول اسلاید شو رو اونجا تعریف کنیم بهترین راه فعلا برای متحرک کردن تصویر هدر استفاده از فرمت گیف gif. هست که میتونید با نرم افزارهای زیادی این کارو انجام بدید و با تصویر فعلی جایگزین کنید روش حرفه ای اینکار هم اینه که یه موقعیت یا همون پوزیشن به قالب سایت اضافه کنید در بالای صفحه وماژول اسلاید شو رو در اون موقعیت قرار بدید اگر این راهنمایی مشکل تون رو حل نکرد بگید کمک تون کنم

لینک به ارسال

سلام

جناب "!kouchakkhah" به انجمن جومینــــــا خوش آمید

در این انجمن هر کسی هر کمکی از دستش بربیاد براتون میکنه، پس از این به بعد شما سایتتون رو اسیر میکنید!

من متن شما رو دوسه بار خودندم و هر بار یه چیزی متوجه شدم! دوباره و برای بار چهارم که خوندم دیگه هیچی متوجه نشدم!!

میشه واضح تر منظورتون رو بفرمایید؟

سلام دوستان عزیز

از توجه شما متشکرم

من نتونستم منظور خودم رو برسونم

ببنید رئیس عزیز ، من تو سایتم یه عکس اول اون دارم که اسم شرکت رو نوشتم و خودم طراحی کردم ، این عکس رو جای عکس اصلی قالب تو پوشه image گذاشتم و مشکلی با چیز دیگری ندارم ، الان میخوام همون عکس اول و بالای سایت رو بصورت جی کوئری در بیارم یا بصورت اسلاید متحرک بشه ، وقتی از افزونه جی کوئری یا اسلاید استفاده میکنم و قسمت هدر رو انتخاب میکنم هیچ چیزی اونجا نمیاره ولی وقتی قسمت top رو انتخاب میکنم این اسلاید شو رو میاره وسط عکس خودم و بصورت خیلی کوچک نشون میده و اندازه اون هم تغییر نمیکنه که کاملا" روی عکس قبلی رو بگیره . نمیدونم این جائی که برای هدر تو قالب تعریف شده چرا وجود نداره و جای top چرا سایزش تغییر نمیکنه ! آیا برای حل این مشکل که قسمت بالای سایت جی کوئری یا اسلاید شو باشه باید قالب سایت رو عوض کنم ؟ یا افزونه ای هست که بشه موقعیت ماژولها رو تو قالب تغییر داد یا تعریف کرد ؟ من مبتدی هستم و زیاد با اصطلاحات آشنا نیستم .

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم .

متشکرم

سلام دوستان

hmpars.com

سلام به جوملا خوش اومدید دوست عزیز

من سایتو بررسی کردم موارد زیادی برا تغییر داره که با توجه به تازه کار بودن شما بازم خوب پیشرفت کردید در قسمت بالای سایت شما پوزیشنی تعریف نشده که ماژول اسلاید شو رو اونجا تعریف کنیم بهترین راه فعلا برای متحرک کردن تصویر هدر استفاده از فرمت گیف gif. هست که میتونید با نرم افزارهای زیادی این کارو انجام بدید و با تصویر فعلی جایگزین کنید روش حرفه ای اینکار هم اینه که یه موقعیت یا همون پوزیشن به قالب سایت اضافه کنید در بالای صفحه وماژول اسلاید شو رو در اون موقعیت قرار بدید اگر این راهنمایی مشکل تون رو حل نکرد بگید کمک تون کنم

سلام دوست عزیز

منظور من رو کاملا" درست متوجه شدید . فرمت gif به فکرم رسید ولی چون هربار یه نمایندگی به شرکت اضافه میشه و یا تغییر میکنه من باید دوباره یه فایل gif بسازم ولی اگر میشد که با اسلاید شو عکسها رو کم یا زیاد بکنم خیلی راحت بود ، اگر هر پیشنهادی برای بهتر شدن شکل ظاهری سایت یا ایرادات اون رو بهم بگی خیلی لطف کردی ، آیا افزونه برای اینکار هست ؟ چون من به برنامه نویسی یا کد نویسی اصلا آشنا نیستم .

متشکرم

لینک به ارسال

سلام دوستان

hmpars.com

سلام

دوست عزيز به تصوير زير دقت كنيد download.php?imgf=13444007751.gif

شما در قسمت هدر يك موقعيت داريد به نام top كه اگر اشتباه نكنم اندازه آن 670 است حال اگر شما هر ماژولي را كه در انجا فراخواني كنيد در همان اندازه نمايش داده خواهد شد براي اينكه به نتيجه دلخواه برسيد مي توانيد اين موقعيت را ويرايش كنيد .

اگر هم نمي توانيد قالب را قرار دهيد تا ويرايش شود .

موفق باشيد .:shy:

لینک به ارسال

با سلام

خوب نگاه کنید شما میخواید جای هدر یه اسلاید شو بزارید درست هست؟

دوتا حالت دارید

اول اینکه موقعیت top رو اندازش رو تغیر بدید

دوم اینکه

ابتدا باید حتما یه جایی برای اون در فایل ایندکس خودتون تعریف کنید و در فایل css خودتون براش اندازه و... درست کنید

شما یه سر به آموزش پایینی بزن ببنید خودتون موقعیت میتونید ایجاد کنید اگر نتونستید قالب رو بزارید تا من یا دوستان دیگه براتون درست میکنیم

آموزش ساخت قالب

http://forum.joomina.ir/thread-15394.html

ممنون از دوست عزیز MSH من داشتم تایپ میکردم ایشون پست زدند که بنده بی خبر بودم

لینک به ارسال

سلام دوستان

hmpars.com

سلام

دوست عزيز به تصوير زير دقت كنيد download.php?imgf=13444007751.gif

شما در قسمت هدر يك موقعيت داريد به نام top كه اگر اشتباه نكنم اندازه آن 670 است حال اگر شما هر ماژولي را كه در انجا فراخواني كنيد در همان اندازه نمايش داده خواهد شد براي اينكه به نتيجه دلخواه برسيد مي توانيد اين موقعيت را ويرايش كنيد .

اگر هم نمي توانيد قالب را قرار دهيد تا ويرايش شود .

موفق باشيد .:shy:

سلام دوست عزیز

با توجه به اینکه من مبتدی هستم خیلی تعجب کردم که چطور جای ماژولها رو تونستی نشون بدی !!!!!

اگر لطف کنی و بگی کجا رو باید به چه صورت ویرایش کنم ممنون میشم و اون اسم سایت که تو عکس قرار گرفته رو از کجا میتونم حذف کنم یکباره خودش ایجاد شدم نمیدونم چیکار کردم ! منظورم hmpars هست .

متشکرم

لینک به ارسال

برای نمایش موقعیت های قالب خود در انتهای آدرس سایت خود کد زیر را اضافه کنید

?tp=1

یعنی

http://hmpars.com/?tp=1

و در مورد نوشته هم ببنید داخل تنظیمات قالب جایی برای عدم نمایش لوگو هست یا نه

موفق باشید

اگر هم ذر تنظیمات مکانی برای غیر فعال کردن نداشت کد زیر رو به انتهای فایل تمپلت دات سی اس اس خودتون اضافه کنید

.logo{
display:none;
}

لینک به ارسال

برای نمایش موقعیت های قالب خود در انتهای آدرس سایت خود کد زیر را اضافه کنید

?tp=1

یعنی

و در مورد نوشته هم ببنید داخل تنظیمات قالب جایی برای عدم نمایش لوگو هست یا نه

موفق باشید

اگر هم ذر تنظیمات مکانی برای غیر فعال کردن نداشت کد زیر رو به انتهای فایل تمپلت دات سی اس اس خودتون اضافه کنید

.logo{
display:none;
}

متشکرم از اطلاعات خوب شما برای من که تازه کار هستم خیلی این مطالب جالب هست .

مورد اول رو امتحان کردم تونستم جای ماژولها رو ببینم

مورد دوم رو هم که شما گفتید لوگو هست تو قسمت مدیریت رفتم تو تنظیمات کلی و بعد سایت و بعد نام سایت رو پاک کردم درست شد .:002:

در مورد تغییر سایز top هم اگر بگید میتونم انجام بدم چون علاقه دارم یاد بگیرم ، اون لینک که دوستمون برای آموزش گذاشتن رفتم اجازه دسترسی نداد.:(

متشکرم

لینک به ارسال

در مورد نمایش موقعیت من خودم دقیقا آدرس پایین رو کپی کردم و موقعیت ها رو نمایش دادش

پیشنهاد من این هست که شما با موقعیت top کاری نداشته باشید و یه موقعیت جدید بسازید

کمک جست و جو کنید آموزش هاش هست.

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزيز قالب را قرار دهيد تا كدهاي مربوطه بررسي شود.

لینک به ارسال

دوست عزيز قالب را قرار دهيد تا كدهاي مربوطه بررسي شود.

دوست عزیز کدام فایل رو بزارم در حال حاضر سورس قالب رو ندارم ولی اگر بگید میتونم از تو هاست فایلی رو که میخواهید در بیارم .

متشکرم

لینک به ارسال

این کد مربوز میشه به مربوط top

.newsflash {
float:right;
height:60px;
width:680px;
padding:0 10px 0 0;
}

قبلش هدر رو پاک کنید

لینک به ارسال

این کد مربوز میشه به مربوط top

.newsflash {
float:right;
height:60px;
width:680px;
padding:0 10px 0 0;
}

قبلش هدر رو پاک کنید

متاسفانه کارنکرد به 300 و 1000 تغییر دادم ولی عکس العملی نشان نداد .

متشکرم

لینک به ارسال

دوست عزيز لينك دانلود فايل هاي اصلاح شده . فايل templateDetails را باز و user5 اين كد را به آن اضافه كن

ممكن است اشكالاتي داشته باشد اين كار نياز به آزمون و خطا دارد لذا پوشه قالب را zip و ارسال كنيد .

موفق باشيد.:shy:

لینک به ارسال

دوست عزيز لينك دانلود فايل هاي اصلاح شده . فايل templateDetails را باز و user5 اين كد را به آن اضافه كن

ممكن است اشكالاتي داشته باشد اين كار نياز به آزمون و خطا دارد لذا پوشه قالب را zip و ارسال كنيد .

موفق باشيد.:shy:

فایلهای اصلاح شده شما را جایگزین کردم در حالت user5 درست شد . واقعا" متشکر هستم البته یکسری نیاز به جابجائی داره که احتمال زیاد خودم باید انجام بدم و کلنجار برم تا فاصله ها درست بشه .

واقعا" همه دوستان لطف کردند .

باتشکر

پیروز و موفق باشید

لینک به ارسال

با عرض سلام

می خواستم چند تا عکس ثابت به بالای منوی سایتم اضافه کنم مسشه راهنمایییم کنید.من مبتدی هستم

لینک به ارسال

باسلام

دوست عزیز کلا نیم ساعت نیست که پست گذاشتید

لطفا مشکلتون رو در یک تاپیک چدید با آدرس سایت مطرح کنید تا بشه راهنماییتون کرد

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...