رفتن به مطلب
amir23

نصب بسته نصبي يعني چي؟!!

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان جومينايي

من هر وقت يك قالب رو تو وب سايتي نصب ميكنم ميام اول قالب رو نصب ميكنم بعد افزونه هاشو نصب ميكنم. اغلب قالب ها هم با افزونه هاشون در يك فايل زيپ شده ارائه ميشن. اما جديدا متوجه شدم كه براي اين كه سايتي كه مي سازم دقيقا مشابه با دموي قالب باشه لازم نيست اين همه زحمت به خودم بدم و بسته نصبي يك قالب رو يه جوري ميشه نصب كرد كه دقيقا سايت مثل دموي قالب در بياد. حالا از اين به بعد ميشه رفت سراغ ويرايش مطالب داخل وب سايت و خيلي سريعتر و تميز تر كار تموم ميشه.

مثلا من ميخواهم يك وب سايت دقيقا به اين شكل درست كنم. همين دمو روي سايتم با همين نوشته ها و همين تصاوير و لينك ها وغيره نصب بشن و بعد من بيام تغييرات لازم رو توش بدم.

http://demo.rockettheme.com/?template=ximenia

چطوري ميتونم اين كار را انجام بدهم؟

با تشكر از دوستان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما باید بسته نصبی رو دانلود کنید

بعد اون رو تو روت هاست یا لوکال اکسترکت کنید بعد دقیقا مثل خود جوملا نصب میشه

منتهی باید نصب فایل های نمونه رو بزنید

یا علی

لینک به ارسال

سلام آقاي دفاعي خوبيد؟

اتفاقا من تو سايت شما همچين چيزي رو خوندم. متوجه شدم كه بايد موقع نصب جوملا گزينه نصب فايل هاي نمونه رو بزنم اما منظورتون از بسته نصبي چيه قربان؟ وقتي يك قالب رو از سايت شما يا هر سايت ديگه اي دانلود ميكنم يك فايل زيپ شده به من ميده كه توش پر از افزونه هاي مرتبط با قالبه و يك فايل هم براي خود قالب داره. من همه رو تك تك نصب ميكنم. همين جوري درسته؟

فكر كنم منظور از بسته نصبي اين باشه ببينيد درست ميگم؟

مثلا وقتي جوملا 2.5 رو از سايت جومينا دانلود ميكنيم و نصب ميكنيم يك قالب كه خود جومينا درست كرده هم نصب ميشه. در واقع بسته نصبي اين قالبي كه جومينا طراحي كرده همون جوملا 2.5 هست. يعني قالب رو اومده رو جوملا 2.5 نصب كرده...درسته؟

خب اگر حرف من درست باشه من تا حالا هيچ بسته نصبي براي قالب ها نديدم. همشون جدا از قالب ارائه ميشن و بايد جداگانه افزونه ها و... رو روي سايتمون نصب كنيم. اگر من گزينه نصب فايل هاي نمونه رو در موقع نصب جوملا روي هاست بزنم و بعدا بيام اين جوري يك قالب رو روي سايتم نصب كنم(يعني تگ تگ افزونه ها و ... رو جداگانه نصب كنم) بازم به شكل دموي خود قالب در مياد؟

لینک به ارسال

سلام آقاي دفاعي خوبيد؟

اتفاقا من تو سايت شما همچين چيزي رو خوندم. متوجه شدم كه بايد موقع نصب جوملا گزينه نصب فايل هاي نمونه رو بزنم اما منظورتون از بسته نصبي چيه قربان؟ وقتي يك قالب رو از سايت شما يا هر سايت ديگه اي دانلود ميكنم يك فايل زيپ شده به من ميده كه توش پر از افزونه هاي مرتبط با قالبه و يك فايل هم براي خود قالب داره. من همه رو تك تك نصب ميكنم. همين جوري درسته؟

سلام

دوست عزيز خيلي ساده بگم يك بسته نصبي شامل اطلاعات نمونه يا مشابه همان دمو است كه بعد از نصب شما يك سايت با همان مشخصات و شكل و شمايل دمو خواهيد داشت و نيازي به هيچ تنظيمي نيست .

لینک به ارسال

با تشكر از دوستان. بله پس من فقط لازم هست كه گزينه نصب فايل هاي نمونه رو بزنم موقع نصب جوملا كه هر قالبي كه از اون به بعد بريزم همين جوري مثل دمو در بياد.

با تشكر:002:

لینک به ارسال

سوالی که برای من پیش اومده اینه که اگر یک بسته نصبی داشته باشیم که جوملا +قالب باشه چطوری میشه فقط قالب را از توش بیرون کشید و اگر از توی پوشه templates قالب مورد نظر را کپی کنیم آیا کار درستیه و مشکلی برای قالب پیش نمیاد؟

لینک به ارسال

اگر فایل زبان داشته باشه به پوشه language و زبان مورد نظر میرود و باید اول فایل را به مسیری که در xml معرفی شده بر گردونید

و سپس فایل را زیپ کنید

لینک به ارسال

با سلام

منظورتون اینه که اگه یه بسته نصبی داشته باشیم دیگه نیازی به جوملا نیست ؟؟

اگه اینطوریه باید با جوملا که روی هاست ذخیره شده چکار کنیم ؟

پیشاپیش ممنون از جوابتون

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

نه عزیز ،‌ اینطور هم که شما فکر میکنید نیست . شما میتونید همون جوملا رو به آخرین ورژن بروز رسانی کنید و استفاده کنید

این روشی هم که آقای موذنی اشاره کردند برای برداشتن فقط خود قالب از داخل این نوع بسته ها است . این کار اختیاری میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...