رفتن به مطلب
mhamid

مشکل با فایر فاکس

پست های پیشنهاد شده

سلام من از افزونه datso برای گالری تصاویر استفاده می کنم یک مشکلی برای نمایش تصاویر توی فایر فاکس دارم روی تصویر که کلید می کنی می خواهد تصویر سایز بزرگ نمایش داده بشه تصویر سیاه نمایش داده می شه در صورتی که رو.ی همون عکس روی مروگر اینترنت اکس÷لور کلید می کنی تصویر نمایش دادهه می شه به نظر دوستان مشکل از کجاست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من از افزونه datso برای گالری تصاویر استفاده می کنم یک مشکلی برای نمایش تصاویر توی فایر فاکس دارم روی تصویر که کلید می کنی می خواهد تصویر سایز بزرگ نمایش داده بشه تصویر سیاه نمایش داده می شه در صورتی که رو.ی همون عکس روی مروگر اینترنت اکس÷لور کلید می کنی تصویر نمایش دادهه می شه به نظر دوستان مشکل از کجاست

درود بر شما

عزیز مشکل از مرورگرت هست.

احتمالا بروز نیست.

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکل از فایرفاکس هست. دلیلش هم همین آپدیت های هر روزی هست که برای فایرفاکس میاد

شما مرورگر رو به آخرین نسخه آپدیت کن مشکلت رفع میشه

یا علی

لینک به ارسال

اتفاقا فایر فاکسم ورزن 14.0.1 هست می ترسم به خاطر اینکه بروز هست مشکل داشته باشه یا باید روش پلاگینی اضافه کنی

لینک به ارسال

http://persian-learn.ir/site/index.php?option=com_datsogallery&func=detail&catid=1&id=1&Itemid=104

دموی ان لاین تصاویر با اینترنت اکسپلور مشکل ندارن ولی با فایر فاکس چرا

منظورم وقتی روی عکس کلید می کنی می خواهی سایر بزرگشو به بینی تو فایر فاکس سیاه نمایش داده می شه ولی در اینترنت اکسپلور بدون مشکل

لینک به ارسال

یکی از دوستان کمک می کنه که چرا بافایر فکس روی عکس کلید می کنیم تصویر سیاه نمایش داده می شه ولی روی اکسپلور این مشکل نداریم

لینک به ارسال

خب دوست عزیز مشکل از افزونه هست که مشکل داره دیگه

از کامپوننت دیگه استفاده کن

من با فوکا گالری تست کردم مشکلی نداره

لینک به ارسال

منم گفتم می خواهم از یک افزونه دیگه استفاده کنم با این قابلیت ها که بشه چند تا مجموعه درست کرد در هر مجموعه چند تا عکس گذاتشت و بعداش کلیه مجموعه ها را بشه تو یک منو نشان داده فوکا این قابلیت نداره کلیه مجموعه ها را تو یک منو نمایش بده یا من بلد نیستم حالا اگر افزونه را می شناسین این قابلیت داشته باشه معرفی کنید ممنون می شوم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...