رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان گلم 53.gif (عمرتون مثل گل نباشه )

من خیلی Search کردم در مورد سوال هایی که می خوام از شما بکنم اما متاسفانه در اینجا یافت نشد .46.gif

پیش خودم گفتم برای اینکه زیاد پست نداده باشم تو یک تایپیک تمام سوالاتمو بپرسم .

1- من وقتی در قسمت Article Manager وارد Parameters میشوم و می خواهم تنظیمات کلی را یکی بکنم و مثلا بگم نام نویسنده نیاد واسه هیچ کدوم از Article و ذخیره هم می کنم اما این اعمال صورت نمی گیره و باید دونه دونه واسه هر Article این کارو انجام بدم .

2- به غیر از منوی آبشاری com_swmenufree آیا منوی دیگری وجود دارد که من با اونها یک منو بسازم چون اصلا این منو با تمپلت من سازگار نیست و اجرا نمی شه با اینکه تنظیماتی که دوستان تو تایپیک های قبلی به دیگر دوستان گفته بودن رو انجام دادم بازم اما اجرا نمی شود . به خوبی ذخیره می کنه اما نمایش نمی ده حتی ماژولش رو هم فعال کردم اما متاسفانه نمی شه . چند تا خودم پیدا کردم اما جواب نداد . mod_superfishmenu یا mod_super_menu .

اما یک دونه ماژول پیدا کردم که رایگان هست اما زبان فارسی رو ساپورت نمی کنه . برای نمونه اگر صلاح بدونن دوستان من در یک تایپیک جدا بزارمش برای دانلود . البته لایسنس تو فایل XML اون هست اما کاربرد نداره اسمش هست enuGene .

3- من چطور می تونم فونت ادیتور خودم رو عوض کنم و سایزشو بزرگتر کنم که اگر به انتشار دهنده های سایتم مطلب دادم اونا چشماشون ببینه (آخه سایز فونتش خیلی کوچولو شده متاسفانه )

4- چطور می تونم صفحه اول سایت وقتی اخبار های سایتم زیاد شد پایینش صفحه بگیره ؟

بازم مثل همیشه از شما دوستان بزرگوارم سپاسگزارم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه دوستان گلم 53.gif (عمرتون مثل گل نباشه )

من خیلی Search کردم در مورد سوال هایی که می خوام از شما بکنم اما متاسفانه در اینجا یافت نشد .46.gif

پیش خودم گفتم برای اینکه زیاد پست نداده باشم تو یک تایپیک تمام سوالاتمو بپرسم .

1- من وقتی در قسمت Article Manager وارد Parameters میشوم و می خواهم تنظیمات کلی را یکی بکنم و مثلا بگم نام نویسنده نیاد واسه هیچ کدوم از Article و ذخیره هم می کنم اما این اعمال صورت نمی گیره و باید دونه دونه واسه هر Article این کارو انجام بدم .

سطح دسترسی فایل configuration.php در هاستتون قابل نوشتن هست؟

در مدیریت سایت از قسمت ابزارها حذف کشها و بررسی سرارسی رو انجام بدید و مجدد تست کنید

2- به غیر از منوی آبشاری com_swmenufree آیا منوی دیگری وجود دارد که من با اونها یک منو بسازم چون اصلا این منو با تمپلت من سازگار نیست و اجرا نمی شه با اینکه تنظیماتی که دوستان تو تایپیک های قبلی به دیگر دوستان گفته بودن رو انجام دادم بازم اما اجرا نمی شود . به خوبی ذخیره می کنه اما نمایش نمی ده حتی ماژولش رو هم فعال کردم اما متاسفانه نمی شه . چند تا خودم پیدا کردم اما جواب نداد . mod_superfishmenu یا mod_super_menu .

الحاقات مختلفی در این مورد هست که باید سرچ کنید.

http://extensions.joomla.org

شما ماژول mod_maximenu_CK رو هم تست کنید

3- من چطور می تونم فونت ادیتور خودم رو عوض کنم و سایزشو بزرگتر کنم که اگر به انتشار دهنده های سایتم مطلب دادم اونا چشماشون ببینه (آخه سایز فونتش خیلی کوچولو شده متاسفانه )

از چه ادیتوری استفاده می کنید؟ خود ادیتور جوملا این امکان رو داره. اگر ابزارهای ادیتور رو بطور کامل نمی بینید از مدیریت سایت وارد تنظیمات پلاگین Editor - TinyMCE بشید و تنظیم قسمت Functionality رو روی Extended قرار دهید

در ضمن قبلا در جومینا ادیتور خیلی خوبی معرفی و عمومی منتشر شده

http://joomina.ir/component/k2/item/140-ckeditor-persian.html

4- چطور می تونم صفحه اول سایت وقتی اخبار های سایتم زیاد شد پایینش صفحه بگیره ؟

مدیریت سایت / منوها / فهرست اصلی / صفحه اصلی ---> [ پارامترها - اصلیParameters (Basic)]

بازم مثل همیشه از شما دوستان بزرگوارم سپاسگزارم .

پیروز باشید

لینک به ارسال
سطح دسترسی فایل configuration.php در هاستتون قابل نوشتن هست؟

در مدیریت سایت از قسمت ابزارها حذف کشها و بررسی سرارسی رو انجام بدید و مجدد تست کنید

سلام به بهترین خودم :

سطح دسترسی فایل configuration.php 777 می باشد و مواردی که ذکر شد رو قبلا انجام دادم اما متاسفانه بازهم نشد .

الحاقات مختلفی در این مورد هست که باید سرچ کنید.

http://extensions.joomla.org

شما ماژول mod_maximenu_CK رو هم تست کنید

راستش من جستجو کردم اما بیشتریشون پولی هست و رایگان نیست . اما این ماژولی که نام بردید رو می رم حتما تست می کنم ممنون .

از چه ادیتوری استفاده می کنید؟ خود ادیتور جوملا این امکان رو داره. اگر ابزارهای ادیتور رو بطور کامل نمی بینید از مدیریت سایت وارد تنظیمات پلاگین Editor - TinyMCE بشید و تنظیم قسمت Functionality رو روی Extended قرار دهید

در ضمن قبلا در جومینا ادیتور خیلی خوبی معرفی و عمومی منتشر شده

http://joomina.ir/component/k2/item/140-ckeditor-persian.html

از ادیتور استاندارد جوملا - قبلا به حالت پیشرفته تبدیلش کردم اما جواب نداد - آیا یک ادیتور جدید نصب کنم فونتش تغییر می کنه باشه امتحان می کنم . ممنون

مدیریت سایت / منوها / فهرست اصلی / صفحه اصلی ---> [ پارامترها - اصلیParameters (Basic)]

تا قسمت پارامتر رفتم اما چیشو باید تنظیم کنم ؟

ممنون بابت تمام راهنماییاتون .

لینک به ارسال

با سلام

تا قسمت پارامتر رفتم اما چیشو باید تنظیم کنم ؟

تعداد برجسته (Leading): تعداد مطالب نمایش داده شده به صورت کامل را مشخص می کند.

تعداد دیباچه (intro): تعداد کل مطالبی که می خواهید به صورت ستونی در زیر مطالب برجسته نمایش داده شود را مشخص می کند.

ستون ها (colums): این قسمت بر اساس تعداد مطالب دیباچه کار می کند، اگر شما مطالب دیباچه را بر روی ۸ قرار دهید و ستون ها بر روی ۲ قرار دهید جدولی با ۴ سطر و ۲ ستون خواهید داشت .

تعداد پیوندها (links): تعداد عنوان آخرین مطالبی را که می خواهید در انتهای صفحه نمایش نمایش داده شود را مشخص می کند.

منبع : جوملا آي آر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...