رفتن به مطلب
رضاگنجی

مشکل تغییر موقعیت ماژول های صفحه اصلی در صفحه دوم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

به مشکلی برخورد کردم که تا حالا تست نکرده بودم.در صفحه اصلی وقتی روی صفحه بعد کلیک میکنم تمام ماژول ها به پایین صفحه میان ولی در صفحه سوم نمایش ماژول ها درسته.قابل توضیح است که من تعداد نمایش شماره صفحات رو تغییر دادم و روی 30 گذاشتم.تغییرات دیگری رو یادم نمیاد.

این مشکل چرا به وجود اومده و راه حلش چی هست.ممنون میشم اگر از دوستانی که میدونن راهنمایی کنن.آدرس سایت من در امضاء موجود است

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا مشخص نیست از چه قالبی استفاده می کنید و ثانیا دلیل اصلی این اتفاق طبیعی می تواند باشد. چرا که ماژول های سایت شما بصورت دلخواه برای نمایش به صفحات نسبت داده شده اند و مثلا امکان دارد یک ماژول فقط برای صفحه اصلی دستور نمایش گرفته باشد و در صفحات داخلی نشان داده نشود یا بالعکس.

به همین خاطر چینش و نمای صفحات سایت شما متفاوت می شود

من الان سایت شما را دیدم مشکلی نداشت.

لینک به ارسال

سلام و درود

این مشکل به خاطر یکی از مطالب شما در صفحه دوم هست

یکی یکی مطالب صفحه دوم رو تست کنید. 1. عکسهای مطالب 2. متن مطالب

بیشتر مواقع این مشکل زمانی پیش میاد که شما متن رو بصورت دستی در ادیتور وارد نمی کنید و در واقع کپی و پیست می کنید!

یکی یکی مطالب صفحه دوم رو تست کنید ببینید بواسطه هر کدوم از مطالب که این مشکل برای قالب پیش میاد اول عکسش رو بردارید اگر با برداشتن عکس (به خاطر سایزش) درست نشد متن اون مطلب رو ابتدا در یک فایل text کپی پیست کنید و بعد از فایل text کپی بگیرید و در ادیتور سایت پیست و نهایتا مطلب رو منتشر کنید...

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام و درود

از لطف شما بسیار سپاسگذارم با اینکه تست نکردم ولی یادم هست که از کپی پیست برای مطالب استفاده کردم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...