رفتن به مطلب
parseh

حذف کپی رایت در AceSef

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخواستم کپی رایت در AceSef را که در تمام صفحات ظاهر شده را حذف کنم ، لطفا راهنمایی کنید.

acesef.GIF

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یک دستور العمل برای حذف کپی رایت تمامی افزونه های که از mvc استفاده میکنند وجود داره . خود من هم همیشه اینطوری کپی رایت ها را تغییر میدم

هر کامپوننت به روش mvc دو بخش داره administrator و site برای هر دو قسمت هم صفحاتی برای نمایش وجود داره که معمولا در پوشه view قرار دارند در این پوشه پوشه های دیگه ای جود داره که معمولا صفحاتی که با کامپوننت ایجاد میشه چه در بخش مدیریت و چه در بخش سایت در اون قرار گرفته اند

حال درون این پوشه هر پوشه ای را که انتخاب کنید باز هم یک پوشه tmp وجود داره وارد ان پوشه بشید معمولا فایل defualt.php در بر دارنده کپی رایت است

منتها در این افزونه فکر کنم در پوشه lib بود من خودمم هم یادم نیست که در کدوم فایل کپی رایت قرار داشت . الان من هم بخوام به شما بگم باید بگردم تا پیداش کنم

لینک به ارسال

یک دستور العمل برای حذف کپی رایت تمامی افزونه های که از mvc استفاده میکنند وجود داره . خود من هم همیشه اینطوری کپی رایت ها را تغییر میدم

هر کامپوننت به روش mvc دو بخش داره administrator و site برای هر دو قسمت هم صفحاتی برای نمایش وجود داره که معمولا در پوشه view قرار دارند در این پوشه پوشه های دیگه ای جود داره که معمولا صفحاتی که با کامپوننت ایجاد میشه چه در بخش مدیریت و چه در بخش سایت در اون قرار گرفته اند

حال درون این پوشه هر پوشه ای را که انتخاب کنید باز هم یک پوشه tmp وجود داره وارد ان پوشه بشید معمولا فایل defualt.php در بر دارنده کپی رایت است

منتها در این افزونه فکر کنم در پوشه lib بود من خودمم هم یادم نیست که در کدوم فایل کپی رایت قرار داشت . الان من هم بخوام به شما بگم باید بگردم تا پیداش کنم

سلام

من که هر کاری میکنم حذف نمیشه

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما مگه چیکار میکنید؟!!

این توضیح کلی هست !!

و چیزی در مورد حذف کپی رایت Acesef نگفته!

حذف کپی رایت این افزونه واقعا خیلی سخته

واقعا خیلی خوب کپی رایت رو مخفی کردن با اینکد کردن و جاسازی توی چندتا فایل و بین کدها.

شما اگه کمی جستجو میکردید به نتیجه میرسیدید

این هم لینک حذف کپی رایت:

http://forum.joomina.ir/thread-3310.html

در پناه حق...

لینک به ارسال

دوست گرامی ممنون از پاسخ سریع شما

لینکی که میدید برای من قابل رویت نیست

خیلی وقته من اینجا عضو هستم اما چندین بار برای کد فعالسازی ایمیل دادم اما هیچ اتفاقی نیفتاده

لینک به ارسال

آموزش مورد نظر در قسمت اموزش هاي سطح بندي شده قرار دارد و كاربران براساس فعاليت و تعداد پست ها به آن انجمن دسترسي خواهند داشت!

براي همين است شما نميتوانيد مشاهده كنيد!

چاره اي نيست جز اينكه شما هم كمي در انجمن فعاليت مفيد داشته باشيد تا به اين انجمن ها دسترسي داشته باشيد!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...