رفتن به مطلب
kambizkhalafi

مشکل در نصب بسته جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من کل نصب جوملا رو میرم ولی در آخر که باید روی نصب اطلاعات نمونه کلیک میکنم این ارور رو میده

برخی از خطاهای رخ داده زمان جمع شدن دیتابیس: Table '2.ebjfq_usergroup s' doesn't exist SQL=-- -- Dumping data for table `ebjfq_usergrou p s` -- INSERT INTO `ebjfq_usergrou p s` (`id`, `parent_id`, `lft`, `rgt`, `title`) VALUES (1, 0, 1, 20, 'Public'), (2, 1, 6, 17, 'Registered'), (3, 2, 7, 14, 'Author'), (4, 3, 8, 11, 'Editor'), (5, 4, 9, 10, 'Publisher'), (6, 1, 2, 5, 'Manager'), (7, 6, 3, 4, 'Administrator'), (8, 1, 18, 19, 'Super Users'), (12, 2, 15, 16, 'Customer Group (Example)'), (10, 3, 12, 13, 'Shop Suppliers (Example)')

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورتون رو نمیفهمم من دارم روی لوکال هاست نصب میکنم

درباره این مشکل کسی نمیتونه من رو راهنمایی کنه

لینک به ارسال

با سلام

بسته نصبیتون سالم هست ؟

یک دیتابیس جدید براش ایجاد کنید و مجدد نصب کنید

اگر جواب نداد یک دیتابیس بسازید و دیتابیس بسته رو بصورت دستی در دیتابیسی که ایجاد کردید ایمپورت کنید و اطلاعات دیتابیسی که ایجاد کردید رو در فایل کانفیگ جوملا ست کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...