رفتن به مطلب
mkamka

درخواست کامپوننت فرم ساز حرفه ای

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من به یک فرم ساز نیاز دارم که امکانش باشه تا فیلدهای در یک سطر قرار بگیرند. پس از جستجو در نت به فرم ساز smart former برخوردم. فرم سازی خیلی خوبی هست و همون چیزی هست که من میخوام.اما یک مشکل داره و اون اینکه هر کاری می کنم نمی تونم تو css دست ببرم. کدهای css رو استخراج می کنم و تغییرات خودم رو اعمال می کنم اما اتفاقی نمی افته.

حالا دنبال یه فرم ساز دیگه هستم که امکان قرار دادم فیلدها در کنار هم رو میسر کنه.

اگر دوستان کامپوننتی با شرایط فوق می شناسند به من خبر بدن.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

من به یک فرم ساز نیاز دارم که امکانش باشه تا فیلدهای در یک سطر قرار بگیرند. پس از جستجو در نت به فرم ساز smart former برخوردم. فرم سازی خیلی خوبی هست و همون چیزی هست که من میخوام.اما یک مشکل داره و اون اینکه هر کاری می کنم نمی تونم تو css دست ببرم. کدهای css رو استخراج می کنم و تغییرات خودم رو اعمال می کنم اما اتفاقی نمی افته.

حالا دنبال یه فرم ساز دیگه هستم که امکان قرار دادم فیلدها در کنار هم رو میسر کنه.

اگر دوستان کامپوننتی با شرایط فوق می شناسند به من خبر بدن.

سلام

میتونی از فرم ساز بریزینگ استفاده کنی خیلی قوی هست اگه از جوملا 1.5 استفاده میکنی نسخه 1.7.2 رو دانلود کن واگر از جوملا 2.5 استفاده میکنی نسخه 1.7.5 رو دانلود کن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...