رفتن به مطلب
succes

آپلود نشدن افزونه ها بعد از تغییر هاست !

پست های پیشنهاد شده

سلام ...

من یه جوملا کار کردم در هاست پارس دو که خوب کار میکرد . بعدش انتقال دادم به سرور خودم ... الان چیزی نصب کردنی خطای :

JFolder::create: ناتوان در ساخت شاخه

اخطار! انتقال فایل انجام نشد

رو میده...

در حالی که در همین سرور، Wordpress و sharetronix بدون مشکل (بدون مشکل آپلود و پرمیژن فایلها) دارن کار میکنن ...

لطفا راهنمایی فرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

1. ابتدا مسیرهای tmp و logs رو بسته به نوع کنترل پنل هاست خود در فایل configuration.php یا از طریق (مدیریت سایت / تنظیمات کلی --> تب های سیستم و سرور) تصحیح کنید تا قابل نوشتن باشند

2. اگر با این کار حل نشد از ftp استفاده کنید (بسته به نوع تنظیمات سرور شما ، امکان داره فعال بودنش تداخل ایجاد کنه که اگر فعاله باید غیر فعالش کنید و اگر الان غیر فعال هست با ست و فعال کردنش مشکلتون حل بشه)

چنانچه مشکل پابرجا بود در همین تاپیک پیگیر باشید

نکته: رعایت راه کار شماره 1 خیلی مهمه

موفق باشید

لینک به ارسال
1. ابتدا مسیرهای tmp و logs رو بسته به نوع کنترل پنل هاست خود در فایل configuration.php یا از طریق (مدیریت سایت / تنظیمات کلی --> تب های سیستم و سرور) تصحیح کنید تا قابل نوشتن باشند

ممنون ! با این کار حل شد !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...