رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

1- من کامپوننت انجمن را نصب کردم و راه اندازی شد ولی هنگامی که بعضی از پارامترها را جهت سایت تغییر دادم دگر عمل نکرد و با وجود اینکه سه بار کاکپوننت را حذف و دوباره نصب کردم ولی تغییرات من همچنان باقی است من کش مرورگر را خالی کردم ولی هیچ تغییری انجام نشد.

2- نحوه نصب این کامپوننت مثل همین انجمن یعنی کلمه forum قبل از آدرس سایت بیاید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

1. دقیقا بفرمائید منظورتون از اون پارامترها چیست؟ در مورد حذف هم شما بعد از اینکه از طریق مدیریت الحاقی رو حذف می کنید امکان داره برخی از فایلها اون الحاق از هاستتون حذف نشه که باید بصورت دستی از هاست حذفشون کنید و همینطور جداولش رو بصورت دستی از دیتابیس مربوطه حذف کنید.

(این رو هم در نظر داشته باشید قبلا از این اقدامات مخصوصا در مورد دیتابیس حتما قبل از شروع یک بک آپ از اطلاعاتتون بگیرید)

2. جومینا برای انجمن از کامپوننت استفاده نکرده و بصورت جداگانه انجمن ساز نصب کرده ولی اگر شما کامپوننت رو نصب کردید در واقع با جوملا ست شده و دقت کنید در لینک انجمنتون که به چه صورت هست...

پیروز باشید

لینک به ارسال

2 . برای اینکه بتونید قبل از آدرس سایت اسم forum رو بیارید باید تو کنترل پنل هاستتون برید و از قسمت sundomain یک اسم دلخواه بدین تا به این صورت در بیاد

www.esmedelkhah.site.com

لینک به ارسال

دوست عزیز

این سایت از انجمن ساز mybb استفاده کرده که سایت پشتیبانی آن

http://community.mybbiran.com

است .

همانطور که دوستان گفتند subdomain را باید از قسمت کنترل پنل هاستتون بسازید .

این انجمن مانند یک مدیریت محتوا یا اسکریپت باید نصب شود . ابتدا باید آن را در پوشه subdomain کپی کنید و بعد آن را نصب کنید . این انجمن ساز نیاز به یک دیتابیس نیز دارد که باید از قسمت کنترل پنل هاستتون یک دیتابیس برای آن بسازید و یک یوزر نیز بسازید و آن را به دیتبابیس معرفی کنید و تمام دسترسی ها را برای آن فعال کنید. می توانید از همان دیتابیس جوملا نیز استفاده کنید اما اگر این کار را نکنید بهتر است تا اگر خواستید ازهر کدام از آنها جداگانه بکاپ بگیرید و یا یکی ( جوملا یا انجمن) را حذف یا منتقل کنید مشکلی نداشته باشید .

پس از آنکه دیتابیس و سابدامین را ساختید و mybb را در پوشه سابدامین کپی کردید در نوار آدرس مرورگر خود به قسمت

forum.yourdomain.com/install

می روید و mybb را نصب می کنید اطلاعات کامل نصب آن در این قسمت آمده است :

http://community.mybbiran.com/thread-28.html

پس از نصب می توانید از قالب ها و امکانات دیگر این انجمن ساز استفاده کنید که در سایت پشتیبانی اش آمده است . نصب قالب های آن کمی قلق دارد که می توانید به

http://community.mybbiran.com/thread-319.html

مراجعه کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...