رفتن به مطلب
simorgh128

ايجاد صفحات محاسبات آنلاين در سايت

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

من براي سايت شخصيم ميخوام يك سري محاسبات آنلاين ايجاد كنم. بطوريكه چند عدد رو به عنوان ورودي از كاربر بگيره و بعد از انجام يك سري اعمال رياضي نتيجه رو به عنوان خروجي نشون بده. ممنون ميشم راهنمايي كنيد چطور ميتونم اين صفحات رو طراحي كنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از منابع و رفرنس های موجود در اینترنت در زمینه کدهای جاوا کمک بگیرید.

کلمه کلیدی مناسب به خواسته خودتان انتخاب و آن را در گوگل سرچ کنید باید نتیجه بخش باشد.

من برای خاطر جمعی سراغ از سایت افزونه های جوملا برای این درخواست شما گرفتم. کلمه Calculation با معنی محاسبه را سرچ کردم. 30 افزونه را معرفی کرد. شما هم تست کنید و موارد را بیازمایید:

http://extensions.joomla.org/search?q=Calculation

موفق باشید

لینک به ارسال

با تشكر

اگر خودم بخوام اين صفحات رو طراحي كنم از چه زباني بايد استفاده كنم. بيشتر هدفم يادگيريه. اگر يه منبع مناسب براي تازه كارها معرفي كنيد ممنون ميشم:thankyou:

لینک به ارسال

شما افزونه های گفته شده را بررسی کردین؟

لازمه این کار تسلط به PHP و CSS نویسی است که آشنایی کافی با سیتم مدیریت محتوای جوملا را هم طلب می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...