رفتن به مطلب
shahryar warez

2 مشکل با ویرتال مارت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی اینجا مطرح کردم بخاطر این هست که این موضع عمومی بود

بنده یک عکس دارم از ویرتال مارت که کامل تپ های رو داره ولی برای ما نداره حتی نسخه اصلی ویرتال مارت رو گرفتم

به انگلیسی نیز نداره به این عکس های نگاهای بکنید

عکسی که اصلی هست که کارو ما رو داره

:

59.gif

config.jpg

ولی عکسی که ما داریم : اینجوری نیست نداره حتی به زبان انگلیسی

این به زبان فارسی هست

ss.JPG

دوستان این تپ اصلا وجود نداره نمی دونم چون این تب رو نیاز دارم بخاطر اینکه می خوام برای اماژول آخرین محصولات توضیحات بزارم

وقتی ماژول آخرین محصولات رو در سایت می زارم هر محصول رو با عکس نشون می ده با یک قیمت ولی برایش توضیحات نمی زاره

ممنون می شم من رو هدایت کنید و راهنماییی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در مورد مشکل اول یک بار کامل حذفش کنید حتی اگر بعد از نصب از مدیریت پوشه یا فایلی در هاستتون مونده بصورت دستی حذف کنید و همینطور جداولش رو از دیتابیس و بعد از حذف کامل مجدد اقدام به نصب کنید ببینید درست می شه یا خیر.

در مورد ماژول هم به آدرس زیر برید ببینید چیزی که مد نظر دارید هست یا خیر:

http://extensions.joomla.org/search?q=virtuemart

موفق باشید

لینک به ارسال

بنده از یک سروری اصلا اتقال دادم به یک سروری حتی یک بار رسیت کردیم دوباره امتحان کردیم باز نشد مچتبی جان

بنده در مورد اون آدرس نیز خیلی گشتم پیدا نشد یک هفته هست که مشغولم کرده

هر کار کردیم از وارز و از معمولی پیدا نشد اگه این تپم بیاد بنده به صورت دستی وارد می کنم

بازم ممنون از پیگیریتون خیلی مهم هست

ممنون شهریار

لینک به ارسال

دوستان این یک باگ بود که جوملا با ویرتال مارت داره اگه دوستان می خوان اون گزینه های معلوم بشه

مدیریت جوملا رو به زبان انگلیسی برگردونند

کلیه اون مشکلات حل می شه و به زودی دارم یک مقاله ای رو ترجمه می کنم که بشه دیسکرپشن به آخرین محصولات اضافه بشه در ماژولش

اگه دوستان نیاز داشته باشن در این جا بگن تا بزارم

لینک به ارسال

چشم آقای دولتشاهی فارسیش کردم می زارم چون این موضوع 3 4 روزی بود کسی داخلش نیومد تا این باگ رو بگه گفتم شاید مهم نباشه ولی به زودی قرار می دم

لینک به ارسال

سلام شهریار جون

من قبلا با این باگی که شما میفرمایی برخوردم

بله حق با شماست و اگه اونوبرطرف کردی خوشحال میشم اینجا در اختیار دوستان بگذاری.

ولی من این باگ را با عوض کردن مرورگرم به فایرفاکس برطرف کردم. دوستان و حتی شما میتونید امتحان کنید.

لینک به ارسال

نه فقط زبان مدیریت رو برگردونید به انگلیسی حل می شه بعد از انجام دادن کارتون باز بکنید فارسی حله

لینک به ارسال

سلام

من یه مشکلی دارم که این تب ها برای اینکه برای مجموعه ها بخوایم عکس واردد کنیم ، اون تبش خاموشه و نمی خوام زبون مدیریت رو انگلیسی کنم ... راه حل چیه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...