رفتن به مطلب
arash2860

مشکل در پلاگین نوار ابزار مطلب جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقت بخیر

بنده پلاگین نوار ابزار جومینا رو جهت ایجاد بزرگنمایی مطلب دانلود و نصب کردم ...

دو تا مشکل هست ...

یکی اینکه علی رغم مخفی بودن گزینه برچسب ها آیکن اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی در مطلب باقی می مونه

حتی همه ی گزینه های شبکه های اجتماعی رو هم روی مخفی قرار دادم اما تاثیری نداشت و آیکن اشتراک مطلب همچنان نمایش داده می شه ...

نکته دوم اینکه آیکن پست الکترونیک رو روی نمایش قرار داده ام اما در مطلب نمایش داده نمی شود ... آیکن پرینت و پی دی اف نمایش داده می شود اما پست الکترونیک جهت ارسال به دوستان همچنان مخفی می ماند ...

در ضمن کادر بندی این افزونه نیز مشکل داره ... بنده روی 3 قالب متفاوت تست کردم ... گزینه های سمت راست پایین تر از کادر کلی قرار می گیرند.

اساتید و دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند

با سپاس

screen2.png

screen1.png

http://www.joomina.ir/%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8/alphatoolbar.html

عزیزان بزرگوار اگر پلاگین دیگری مثل این یا کامل تر سراغ دارند لطفا معرفی بفرمایند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

لطفا در پست خصوصی سئوال نپرسید و لینک هم ندید !

مشکل از پلاگین نیست حتما در قالبتون و یا سایتتون افزونه ای دارید که کانفلیکت میکنه

لینک به ارسال

با سلام

لطفا در پست خصوصی سئوال نپرسید و لینک هم ندید !

مشکل از پلاگین نیست حتما در قالبتون و یا سایتتون افزونه ای دارید که کانفلیکت میکنه

بنده در دو هاست با دو قالب متفاوت تست کردم ... در هر دو مشکل داشت ...

در ضمن اگر کمی دقت بفرمایید حتی در تصویری که در جومینا برای ماژول منتشر کرده اید آیکن ها در کادر به درستی قرار نگرفته اند ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...