رفتن به مطلب
hrabiian2

ماژول بسیار زیبا و فوق پیشرفتخ اسلایدر جاوا (KISS Javaslides)

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید.

من به تازگی به سطح یک کاربران جومینا ارتقا پیدا کردم.

و وظیفه ی من معرفی افزونه های جدید است.

این افزونه که معرفی می کنم ،افزونه ای خیلی زیبا و پیشرفته است.

که قادر به ساخت هر نوع اسلایدی است.

ازجمله اسلایدی با مارک ثابت سایت که جهت مشاهده می توانید به دمو آنلاین مراجعه کنید.

از جمله امکانات این ماژول :

1-مشخص کردن تصویر به صورت تکی و پوشه ای

2- ساخت فایل پیکر بندی به صورت سفارشی

3-اضافه کردن عنوان ها و آدرس ها به تصاویر

4-لینک کردن تصاویر

5-تنظیم کامل افکت ها و سرعت اسلاید

6- چند زبانه بودن

و .......

امید وارم از این اسلایدر نهایت استفاده را ببرید.

دمو زنده از سایت سازنده

دانلود از جوملا جهانی

دانلود از سرور جومینا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز و کسانی که برای تداوم عضویتتون قصد معرفی افزونه دارید لطفا به نکات زیر توجه فرمایید :

*** هرگز و تحت هیچ شرایطی به دموهایی که در سایتهای سازنده افزونه ها قرار داده میشوند اعتماد و اطمینان نکنید !

من خودم به شخصه با این موضوع زیاد روبرو شدم . افزونه های بسیاری بودند که دمویی بی نقص داشتند ولی عملکرد واقعیشون ناقص بوده

*** موضوع بعد اینکه دوستانی که قصد معرفی افزونه دارند باید افزونه را در انجمن توسعه افزونه های فارسی و در قسمت مربوطه معرفی کنند

این بخش که شما افزونه را معرفی کردید جایگاه مناسبی نیست !

*** حتما حتما قبل از معرفی افزونه و ایجاد تاپیک قوانین معرفی افزونه ها و آموزش ها را در تاپیکهای زیر مطالعه کنید

قوانین معرفی افزونه ها

قوانین معرفی آموزش ها

*** مهمترین نکته در معرفی افزونه ها تست افزونه ها میباشد که شما عملا این کار را هم انجام نداده اید . این افزونه رو بنده مدتها پیش تست کردم و مشکل در نمایش تصاویر داره !!!

لطفا به بند شماره 2 قوانین معرفی افزونه ها توجه کنید

راستی اگر خواستید پیام بزارید تا فارسیش کنم

:64 (2):

*** دوستان عزیز ، وقتی در معرفی افزونه ها شرکت میکنید ، نباید افزونه ها را برای عموم فارسی و منتشر کنید!!!

افزونه ها برای این معرفی میشن که در اختیار سایر کاربران قرار داده بشه تا با ترجمه آن افزونه به سطح بالاتر عضویت ارتقا پیدا کنند

از اینکه سعی در معرفی افزونه دارید ، از شما بسیار سپاسگزارم :002:

ممنون میشم اگر بعد از این افزونه ها را ابتدا جستجو کنید در گوگل از بابت موجود نبودن نمونه فارسی شده سپس تست برای اطمینان ار عملکرد صحیح و در انتها معرفی در انجمن توسعه افزونه های فارسی و در قسمت مربوطه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز و کسانی که برای تداوم عضویتتون قصد معرفی افزونه دارید لطفا به نکات زیر توجه فرمایید :

*** هرگز و تحت هیچ شرایطی به دموهایی که در سایتهای سازنده افزونه ها قرار داده میشوند اعتماد و اطمینان نکنید !

من خودم به شخصه با این موضوع زیاد روبرو شدم . افزونه های بسیاری بودند که دمویی بی نقص داشتند ولی عملکرد واقعیشون ناقص بوده

*** موضوع بعد اینکه دوستانی که قصد معرفی افزونه دارند باید افزونه را در انجمن توسعه افزونه های فارسی و در قسمت مربوطه معرفی کنند

این بخش که شما افزونه را معرفی کردید جایگاه مناسبی نیست !

*** حتما حتما قبل از معرفی افزونه و ایجاد تاپیک قوانین معرفی افزونه ها و آموزش ها را در تاپیکهای زیر مطالعه کنید

قوانین معرفی افزونه ها

قوانین معرفی آموزش ها

*** مهمترین نکته در معرفی افزونه ها تست افزونه ها میباشد که شما عملا این کار را هم انجام نداده اید . این افزونه رو بنده مدتها پیش تست کردم و مشکل در نمایش تصاویر داره !!!

لطفا به بند شماره 2 قوانین معرفی افزونه ها توجه کنید

راستی اگر خواستید پیام بزارید تا فارسیش کنم

:64 (2):

*** دوستان عزیز ، وقتی در معرفی افزونه ها شرکت میکنید ، نباید افزونه ها را برای عموم فارسی و منتشر کنید!!!

افزونه ها برای این معرفی میشن که در اختیار سایر کاربران قرار داده بشه تا با ترجمه آن افزونه به سطح بالاتر عضویت ارتقا پیدا کنند

از اینکه سعی در معرفی افزونه دارید ، از شما بسیار سپاسگزارم :002:

ممنون میشم اگر بعد از این افزونه ها را ابتدا جستجو کنید در گوگل از بابت موجود نبودن نمونه فارسی شده سپس تست برای اطمینان ار عملکرد صحیح و در انتها معرفی در انجمن توسعه افزونه های فارسی و در قسمت مربوطه

موفق و پیروز باشید

یا حق

ببخشین ولی اون قسمتی که معرفی کردید برای معرفی ،بخشی مناسب جهت معرفی افزونه نداره.

لطفا دقیق تر راهنمایی کنید که کجا باید معرفی کرد.

با تشکر از زحماتتون

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، این بخش برای کاربران میهمان قابل نمایش نیست

شما بایستی ابتدا لاگین کنید تا این بخش به شما نمایش داده بشه . البته چون فعالیتتون در انجمن کمه ممکنه باز یه قسمتهایی براتون قابل نمایش نباشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...