رفتن به مطلب
kiarash0028

قرار دادن عکس داخل کادر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من می خوام عکسایی که در ادامه مطلب قرار می گیره داخل یک کادر بیفته البته بلدم عکس رو داخل یک کادر ساده بزارم ولی می خوام چند تا (( div )) تعریف کنم و کارهای بیشتری روش انجام بدم اما نمی دونم کجا باید تعریف بشه که فقط روی عکس تاثیر بزاره و روی متن تاثیری نداشته باشه. از پلاگین هم نمی خوام استفاده کنم . لطفاً راهنمائی کنید.

باتشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای اینکار میتونید برای فایل css قالبتون یک کلاس تعریف کنید بصورت زیر

img.myclassname {
   border: 2px solid #000000;
}

در صورت تمایل میتوانید هر کد دیگری هم خواستید اضافه کنید

بعد هر وقت میخواهید مطلبی درج کنید روی تصویرتون راست کلیک کنید و گزینه Insert/Edit Image را انتخاب کنید وارد سربرگ Appearance بشید و در قسمت class گزینه (value) را انتخاب کنید و بعد نام کلاسی را که تعریف کرده بودید بصورت myclassname وارد کنید

دقت داشته باشید که تغییرات در ادیتور نمایش داده نمیشه باید پیش نمایش سایت را ببینید !

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

برای اینکار میتونید برای فایل css قالبتون یک کلاس تعریف کنید بصورت زیر

img.myclassname {
   border: 2px solid #000000;
}

در صورت تمایل میتوانید هر کد دیگری هم خواستید اضافه کنید

بعد هر وقت میخواهید مطلبی درج کنید روی تصویرتون راست کلیک کنید و گزینه Insert/Edit Image را انتخاب کنید وارد سربرگ Appearance بشید و در قسمت class گزینه (value) را انتخاب کنید و بعد نام کلاسی را که تعریف کرده بودید بصورت myclassname وارد کنید

دقت داشته باشید که تغییرات در ادیتور نمایش داده نمیشه باید پیش نمایش سایت را ببینید !

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

تشکر می کنم بابت راهنمائی . من داخل سربرگ Appearance ، قسمت class ندارم . ادیتور سایت هم tinymce است . نمیشه تو کدها جوری تعریف کرد که دیگه نخواد هی ادیت کنیم و class تعریف کنیم.

لینک به ارسال

download.php?imgf=13417463241.png

با سلام

در تصویر بالا فیلد class مشخصه . ادیتور هم همون ادیتور پیشفرضه

شما باید ابتدا گزینه value را انتخاب کنید تا اجازه تایپ دستی داشته باشید . نام کلاس وجود ندارد که بخواهید انتخاب کنید باید دستی وارد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

download.php?imgf=13417463241.png

با سلام

در تصویر بالا فیلد class مشخصه . ادیتور هم همون ادیتور پیشفرضه

شما باید ابتدا گزینه value را انتخاب کنید تا اجازه تایپ دستی داشته باشید . نام کلاس وجود ندارد که بخواهید انتخاب کنید باید دستی وارد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام

تو جوملا 1.5 قسمت class دارم ولی تو جوملا 2.5 ندارم . تنظیم خاصی داره که فعال بشه . ادیتور سایت روی توسعه یافتس.

لینک به ارسال

با سلام

تصویری که قرار دادم مربوط به جوملا 2.5 هستش و تنظیمات خاصی ندادم و همگی پیشفرضند فقط حالت ادیتور را روی توسعه یافته قرار دادم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام آقای صفر علی لطفا راهنمایی کنید چگونه حالت ادیتور رو روی توسعه یافته بزارم چون من هم گزینه کلاس رو ندارم با کمال تشکر:002:

لینک به ارسال

با سلام

به مسیر زیر برید

مدیریت سایت / افزونه ها / مدیریت پلاگین ها

بعد از طی مسیر بالا پلاگین زیر رو جهت ویرایش باز کنید:

ویرایشگر - TinyMCE

حالا در سمت چپ در تب " گزینه های پایه " عملکرد رو روی " توسعه یافته " تنظیم و نهایتا روی ذخیره کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با کمال تشکر از آقای فرحزادیا عزیز این نکته رو اضافه کنم که برای فعال کردن کلاس باید از همون سمت چپ که آقای فرحزادیان فرمودند گزینه کلاس سی اس اس قالب رو روی بله قرار دهیم

موفق و پیروز باشید:002:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...