رفتن به مطلب
shaakhab-pars

امکانات قالب دانلود شده و نصب شده چگونه فعال میشه؟ برای نمونه اسلایدر شو ...

پست های پیشنهاد شده

درود

پرسش نخست: برای نمونه قالبهای zoo template که در این سایت قرار داره پس از نصب در wamp server دیگه نه اسلایدر شو داره و نه هیچ ویژگی هایی که از اون نام برده شده. این ویژگی ها رو چه گونه میشه فعال کرد؟

پرسش دوم: پس از فعال کردن قالب جدید منو های اصلی امیر کبیر در قالب جدید دیده نمی شوند. به صورت روشن برای نمایش لوگو، منوهای امیرکبیر و دیگر موقعیت های قالب چکار کنم؟

قالب به شکل دمو در سایت شرکتی که از اون دانلود کردم:

gei2qutxxmmezhzjiw.jpg

قالب فعال شده در جوملا فارسی wamp server:

gt9et4ssrsni8mmf9.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

احتمالا بسته نصبی قالب فقط محدود به خود قالب میباشد و بسته بصورت Quickstart نیست

برای اینکار شما باید خودتون افزونه های موردنظرتون رو جداگانه تهیه و نصب کنید

در پاسخ به سوال دومتون هم خب این یک امر طبیعیه . همه قالبها که موقعیتهای یکسانی ندارند

پس از تغییر هر قالب میبایست موقعیت ماژولها دوباره برای قالب جدید تعیین بشن

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سپاس از راهنمایی شما

من هم یک بسته Quick start نصب کردم(خود بسته دارای جوملا بود و من بر روی لوکال هاست خام بسته رو نصب کردم. ایرادی در این بخش نیست) در مرحله 6 نصب هم گزینه نصب تنظیمات پیش فرض رو زدم

پس از نصب کامل جوملا، در مدیریت قالب 3 تا قالب سایت و 2 تا قالب ادمینی معروف atomic, beez... هستند اما قالب اصلی و که به خاطر اون از بسته استفاده کردم نیست!

اما درون فولدر templates این قالب هست.

برای نمونه، جوملا پارسی رو نصب کنید اما به شکل قالب ATOMIC و بدون هیچ ماژول و HTML سفارشی باشه اما قالب امیر کبیر رو درون فولدر ببینید!

از همیاری شما سپاس گذارم

لینک به ارسال

با سلام

من الان مجدد لینکهای دانلود رو بررسی کردم ، متوجه شدم حجم لینکهای دانلود خیلی بالاست . حدود 90MB !!!

سایت سازنده را هم بررسی کردم . بسته نصبی این قالب Quickstart هستش

باید یک دیتابیس جدید ایجاد کنید و بسته را در یک پوشه آپلود و اکسترکت کنید و مثل یک جوملا نصبش کنید

در مرحله نصب اطلاعات نمونه کمی صبر کنید تا پیام اتمام نصب اطلاعات نمونه نمایش داده بشه

به نقل از سایت سازنده :

QuickStart= Joomla version 2.5 + ZT Templates + extensions + sql demo contents

اینم آموزش نصب قالبهای سایت سازنده

http://www.zootemplate.com/joomla-tutorials/how-to-install-zootemplate-quickstart-package.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...