رفتن به مطلب
ehsan1

title صفحات در جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام نام سایت و آدرس دامنه در title تمام صفحات در سایت نمایش داده بشه در تنظیمات کلی نام سایت و آدرس دامنه رو وارد کاردم (در کادر نام سایت) اما فقط در صفحه اصلی title نمایش داده میشه...

تو مامبو اینجوری بود که در تنظیمات کلی نام سایت رو که وارد میکردیم در تمام صفحات نام سایت قرار میگرفت و بعد نام صفحه...این امکان در جوملا چگونه است؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آقا شما جواب 3 سوال آخر منو تو انجمن مثل هم دادید فکر کنم اشتباه متوجه شدید من titel منظورمه لینک ها و آدرس های ته یه تایپیکه دیگه مطرح کردم که جواب داید ممنون

لینک به ارسال

خب سوالاتتون جوابش همینه! این افزونه قادر هست کلیه لینک ها، متن و چیزهایی که مربوط به Sef میشه را تغییر بدهد

نمونه اش آدرس سایت خودم را باز کنید متوجه میشوید. در هر صفحه قبل از نام صفحه اسم سایت اومده

لینک به ارسال

ببینید مثلا : وقتی وارد درباره ما میشیم در ttitele مرورگر نمایش داده میشه : درباره ما ،

اما من میخوام نام سایت که در تنظیمات کلی وارد کردم نیز نمایش داده بشنه

مثلا من در تنظیمات کلی نام سایت را وارد کردم (تنظیمات کللی---> نام سایت : شرکت خدمات مهندسی کیمیا : www,mydomain.com)

اینو وارد کردم حالا میخوام زمانی که وارد هر صفحه ای میشه اسم صفحه و نام سایت در titel مرورگر نمایش داده بشه.

به این شکل در title نمایش بده مثلا زمانی که وارد درباره ما میشم : درباره ما : شرکت خدمات مهنسی کیمیا : www.mydomain.com

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

با اجازه مدیران

خوب شما می تونید در قسمت مدیریت منو - یعنی وقتی یک منو تنظیم می کنید به اسم ارتباط با ما - در سمت چت منوی اکوردونی پارامترهای پیشرفته رو باز کنید و یعد از باز کردن اون یک قسمتی هست به نام "عنوان صفحه" که شما هر چی در اون کادر بنوسید همون نمایش داده میشه

این به صورت دستی هست ولی اون کامپوننت هم خوب میتونه کمکتون کنه

یا علی:heart:

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

روشهای بالا درسته ولی یه پیشنهادی به شما میدم که از نظر سایت تجاری که شما دارید خوبه:

شما نام صفحه مورد نظر رو بنویسید. چون این کار باعث میشه که بازدید کننده بدونه کجا قرار داره

بعد در تنظیمات اصلی سایت در قسمت سئو سایت ; نام سایت رو در قبل از عنوان صفحه قرار دهید.

اینجوری هم بازدید کننده طبق میل شما ابتدا نام شرکت رو می بیند و بعد عنوان صفحه رو.

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

روشهای بالا درسته ولی یه پیشنهادی به شما میدم که از نظر سایت تجاری که شما دارید خوبه:

شما نام صفحه مورد نظر رو بنویسید. چون این کار باعث میشه که بازدید کننده بدونه کجا قرار داره

بعد در تنظیمات اصلی سایت در قسمت سئو سایت ; نام سایت رو در قبل از عنوان صفحه قرار دهید.

اینجوری هم بازدید کننده طبق میل شما ابتدا نام شرکت رو می بیند و بعد عنوان صفحه رو.

موفق باشید

مشکل من اینه که نام سایت در titele مرورگر نمایش داده نمیشه

لینک به ارسال

1:شما در تنظیمات اصلی > گزینه نام سایت در عنوان اصلی رو {قبل} قرار دادید؟

2:مطمئن هستید عنوان سایت رو انتخاب کردید؟

لینک به ارسال

1:شما در تنظیمات اصلی > گزینه نام سایت در عنوان اصلی رو {قبل} قرار دادید؟

2:مطمئن هستید عنوان سایت رو انتخاب کردید؟

لطفا توجه بفرمایید که بنده از جوملا 1.5 استفاده میکنم و همچین گزینه ای در جوملا 1.5 موجود نیست

لینک به ارسال

با سلام

محمد حسین جان ، کمی بیشتر توجه کن ، سوال مربوط به جوملا 1.5 میشه !

راهی که شما میگید درسته ولی برای جوملا 2.5 که میشه نام سایت رو قبل و یا بعد از عنوان صفحه نمایش داد یا اصلا نمایش نداد

راه حل ها همان پست های شماره 2 و 6 هستند

یعنی یا از Acesef استفاده کنید یا اینکه در تنظیمات هر منو عنوان مربوط به اون صفحه را تعیین کنید و نام موردنظر را هم بهش اضافه کنید

اما پست شماره 6 خب یه ایرادی هم داره اونم اینه که وقتی وارد منو میشید مشکلی نیست اما اگه یه مطلب از اون منو رو باز کنید باز برمیگردید سر خونه اول !!!

فعلا که پست شماره 2 بهترین گزینه است . بازم بستگی به نظر خودنون داره

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام

بله Acesef خوبه اما فکر نمیکردم همچین امکانی تو جوملا بصورت پیشفرض نباشه اخه من مامبو کار میکردم با اینکه خیلی قدیمی بود این مشکلات رو نداشت...

کجاییی مامبو که یادت بخیر ;):D:D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...