رفتن به مطلب
hamid80

مشکل با افزونه تماس با ما جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام من از افزونه تماس با ما جوینا استفاده می کنم می کنم ولی یک مشکلی دارم که یک کد امنیتی ایجاد می کنه برای تماس ولی وقتی فرم تماس را پر می کنیم فرم ارسال نمیشه چه طور می شه کد امنیتی را غیر فعال کرد یا تنظیماتش را درست کرد

u17k8ih1w8spb08wq4t.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احیانا داخل تنظیمات گزینه ای به نام کپچا (capcha) رو غیر فعال کنید!

لینک به ارسال

اقا نمی شه در این کامپونت مثلا شماره تماس ادم نمایش داده بشه یا یک سری تو ضیحات من هر کاری کردم تلفن نمایش داده نمی شه

لینک به ارسال

یا از محیط تنظیمات تصویر قرار بدید....یا سطح دسترسی رو پیغام خصوصی کنید ببینمش...

یا حق:002:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز اولین مشکل ارسال نکردن ایمیل رسالی اینه که اصلا ایمیل رو وارد نکرده بودین!یا به عبارتی ادرس پیش فرض به صورت:email@email.com بود!

در ضمن نمایش کد کپچا هم غیر فعال هست میتوانید به تصویر زیر هم نگاه کنید:

download.php?imgf=13416488441.JPG

داخل تنظیمات رفته و ایمیل خود را جای ادرس ایمیل فعلی قرار بدید...

یا حق:002:

لینک به ارسال

دوست عزیز مرسی من یک مقدار منظورم بد گفتم به بیند در یک فرم تماس با ما یک سری اطلاعات متفرقه هست مثل شماره تلفن موبایل ادرس کد پستی من منظورم این بود این اطلاعات نمایش داده نمی شود در فرم تماس با ما

لینک به ارسال

عزیز این اموزش ایجاد تماس با ما:

از منوی کامپوننت ها گزینه ی تماس ها و سپس مجموعه ها رو انتخاب کنید...و بر روی جدید کلیک کنید و مجموعه جدید خودتون بسازید...

خوب حال بعد از ایجاد مجموعه مورد نظر خودتون می تونید تماس های مورد نظر خودتون هم ایجاد کنید برای این کار هم دوباره از منوی کامپوننتها گزینه تماس ها و سپس گزینه ی تماسها رو انتخاب کنید...

گزینه جدید رو زده و در داخل صفحه اطلاعات خودتونو کامل نمایش بدین:

توج کنید این جا اطلاعات شماره تماس ایمیل ادرس ادرس سایت و تمام اطلاعات رو وارد کنید و سمت چپ نمایش و غیر نمایششون رو تیک بزنید به دلخواه

خوب حالا شما فقط یه کار داری اونم اینه که یه منو واسه تماس هات بسازی و داخل اون منو تماس خودتونو نمایش بدید ...برای این کار:

منوی منو ها گزینه mainmenu رو انتخاب و گزینه جدید رو بزنید...

خوب حالا داخل این صفحه روی لینک تماس ها کلیک کنید.

خوب داخل این منوی ابشاری 2 گزینه هست که یکش نوشته نمایش مجموعه یا نوشته ی مشابه (در مورد مجموعه)

کلیک کردین داخل صفحه باز شده عنوان فارسی و نام مستعار انگلیسی رو وارد و سمت چپ در قسمت انتخاب مجموعه مجموعه ای رو که ابتدا اموزش دادم رو در لیستش انتخاب کنید ..و ذکلید ذخیره رو بزنید...

حالا داخل سایت در mainmenu رو گزینه تماس با ما کلیک کنید مجموعه مورد نظر خودتون رو در صفحه مشاهده خواهید کرد...

توجه!

ضمن اطلاع شما میگم شما در قسمت منو گزینه نمایش یک تماس خاص رو انتخاب کردین و به این دلیل مجموعه شما رو نمایش نمیده داخل سایت!

بنده سرعت اینترنت بسیار پایینی دارم اما شما دیگه باید خودتون کمی سعی کنید...یا حق:002:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...