رفتن به مطلب
poroje

درباره افرونه acesef

پست های پیشنهاد شده

من این افزونه رو نصب کردم اما با توجه به مشکلانی که دیدم واسه بیشتر کاربرا پیش اومده

نفهمیدم بالاخره این افزونه مفیده؟یا بدتر باعث درهم برهم شدن میشه!!

لطفامنوراهنمایی کنین که این افزونه رو پاک کنم یا بزارم باشه

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اگر روی افزونه تسلط داشته باشید مشکلی نیست و خیلی هم خوبه

برای اطمینان می تونید قبل از کار با این افزونه یک بک آپ از سیستم بگیرید و باهاش کار کنید اگر نتونستید باهاش کار کنید حذف اش کنید و از افزونه ی دیگری استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

اگر روی افزونه تسلط داشته باشید مشکلی نیست و خیلی هم خوبه

برای اطمینان می تونید قبل از کار با این افزونه یک بک آپ از سیستم بگیرید و باهاش کار کنید اگر نتونستید باهاش کار کنید حذف اش کنید و از افزونه ی دیگری استفاده کنید

موفق باشید

البته تنظیماتی که من گذاشتم پیشفرض هست این کفایت میکنه یا باید تنظیمات خاصی اعمال کنم تا کارایی داشته یاشه؟

لینک به ارسال

ببینید یک نکته مهم که کاربرها رعایت نمی کنند لینک های قرمز هست که اگر برای هر آیتم یک آدرس را پیش فرض نکنید پس از مدتی لینک ها خراب میشه و باید افزونه را کامل پاک کنید

من قبلاً خودم مشکل داشتم و با بررسی لینک ها و تنظیمات مشکل رفع شد!

لینک به ارسال

ببینید یک نکته مهم که کاربرها رعایت نمی کنند لینک های قرمز هست که اگر برای هر آیتم یک آدرس را پیش فرض نکنید پس از مدتی لینک ها خراب میشه و باید افزونه را کامل پاک کنید

میشه درباره لینک ها ی قرمز و "اگر برای هر آیتم یک آدرس را پیش فرض نکنید " بیشتر توضیح بدید؟

من در حال حاظر توفسمت لینک های قرمز همه لیتک های سایتم هست میشه بگید باید چیکار کنم؟

ممنون

:((

لینک به ارسال

من برای ادرسهایی که قرمز بود یکیشو پیش قرض کردم بازم تو قسمت ادرس هاس قرمز تشوتشون میده اما رنگش آبی شده

الان دیگه اکی شده؟

مشکلی پیش نمیاد دیگه؟

لینک به ارسال

ببینید شما در آن قسمت می بینید که یک مطلبی شامل چند لینک هست

تعداد بازدید هر کدام را مشخص کرده

آن مطلب که بازدید بیشتر و لینک کوتاه تر داره را روی ستاره کنارش کلیک کنید

با این کار تمامی لینک های مربوط به این مطلب از این بخش منتقل میشه و لینک اصلی این مطلب را مشخص کردید

لینک به ارسال

ببینید شما در آن قسمت می بینید که یک مطلبی شامل چند لینک هست

تعداد بازدید هر کدام را مشخص کرده

آن مطلب که بازدید بیشتر و لینک کوتاه تر داره را روی ستاره کنارش کلیک کنید

با این کار تمامی لینک های مربوط به این مطلب از این بخش منتقل میشه و لینک اصلی این مطلب را مشخص کردید

من برای ادرسهایی که قرمز بود یکیشو پیش قرض کردم بازم تو قسمت ادرس هاس قرمز تشوتشون میده اما رنگش آبی شده

الان دیگه اکی شده؟

مشکلی پیش نمیاد دیگه؟

لینک به ارسال

معمولاً باقی نمی مونه مگر اینکه دو آدرس باشه یکی نصف ستاره و یکی تمام ستاره ارزشش باشه که آدرس های اضافی را تیک بزنید و از گزینه های بالا حذف و اجرا را بزنید

اگر مشکل رفع نشد در صورت تمایل اطلاعات سایت را پ.خ کنید تا بررسی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

معمولاً باقی نمی مونه مگر اینکه دو آدرس باشه یکی نصف ستاره و یکی تمام ستاره ارزشش باشه که آدرس های اضافی را تیک بزنید و از گزینه های بالا حذف و اجرا را بزنید

اگر مشکل رفع نشد در صورت تمایل اطلاعات سایت را پ.خ کنید تا بررسی کنم

موفق باشید

ممنون از زاهتمایی های مفیدتون

یعتی آدرسی که نصف ستاره سده رو هم پاک کنم؟

یا آدرس هایی مشابه به غیر از ستاره کامل و نصفه ستاره رو پک کتم؟

لینک به ارسال

توجه داشته باشید که در قسمت لینک های قرمز هستید یا نه! (بعید می دونم با ستاره دار کردن بقیه لینک ها محو نشه)

یک عنوان که تکرار شده و ستاره دار هست لینک های مشابهش را همگی پاک کنید و آنکه بازدیدش بیشتر هست نگه دارید (یک لینک فقط نیازه نه بیشتر!)

لینک به ارسال

download.php?imgf=13416086481.jpg

ازپیگیری و راهنمایی هاتون ممنون

این یه عکس از تب لینک sef سایت من هست مثلا طق این عکس من باید لینک ( آموزشی-1 که ستاره دار هست ) رو نگه دارم و مابفی که بات این اسم هستن و پاک کنم حتا اونی که ستاره نصفه داره؟

یا مثلا درمورد لینک (تبادل-لینک/index ) منظورشما اینه؟

در نهایت باید تو تب (آدرس های تکراری و آدرس های قرمز )چیزی نباشه آره؟؟

لینک به ارسال

آدرس های تکراری را کاری باهاشون نداریم (دست نزنید) و فقط باید لینک های قرمز بررسی بشه و چیزی ازشون نمونه

الان دو تا تبادل لینک داریم که معمولاً لینک کوتاه تر را پیش فرض قرار می دهند و با پیش فرض قرار دادن یکی بقیه لینک ها از بین میره ولی اگر هنوز برای شما هست پاکش کنید

نکته مهم این هست که ببینید این لینک ها خراب نشده باشه! به چه صورت!؟

شما ابتدا آدرس سایت را می زنید و یک "/" بعد آدرس می گذارید و آدرس روبروی متن که با index شروع میشه را در ادمه وارد می کنید و اینتر می زنید اگر لینکتون سالم باز شد نگهش میدارید د ر غیر اینصورت پاکش کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

آدرس های تکراری را کاری باهاشون نداریم (دست نزنید) و فقط باید لینک های قرمز بررسی بشه و چیزی ازشون نمونه

الان دو تا تبادل لینک داریم که معمولاً لینک کوتاه تر را پیش فرض قرار می دهند و با پیش فرض قرار دادن یکی بقیه لینک ها از بین میره ولی اگر هنوز برای شما هست پاکش کنید

نکته مهم این هست که ببینید این لینک ها خراب نشده باشه! به چه صورت!؟

شما ابتدا آدرس سایت را می زنید و یک "/" بعد آدرس می گذارید و آدرس روبروی متن که با index شروع میشه را در ادمه وارد می کنید و اینتر می زنید اگر لینکتون سالم باز شد نگهش میدارید د ر غیر اینصورت پاکش کنید

موفق باشید

منظورتون از اینکه میگین باید چیزی ازش نمونه اینه که کلن دیگه نیاید لینکی به رنگ قرمز باشه ( اگه آبی باشه مشکلی نیست ) با کلن تو تب لینک های فرمز باید خالی باشه و لینکی وجود نداشته باشه؟کدومش؟

لینک به ارسال

یعنی نباید کلاً در زبانه لینک های قرمز لینکی باقی بمونه

من همه کارایی که زحمت کشیدینو راهنمایی کردین انجام دادم اما یازم لینک ها تو این تب به رنگ آبی هستن....

معمولا چقدر بعد استفاده از این افزونه نتیجه سئوی سایت تو موتور جست و حو معلوم میشه؟؟

لینک به ارسال

بستگی به موتور های جستجو و محبوبیت سایت شما در آن داره

اگر مشکل حل نشد بخاطر طولانی نشدن تاپیک در صورت تمایل اطلاعات را پ.خ کنید تا بررسی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

یه سوال داشتم چه موقع باید یک لینک رو قفل کرد یا رو گزینه ذخیره شدخ اون کلیک کرد؟

لینک به ارسال

با قفل کردن شما می توانید از حذف و پاکسازی URL های مهم خود جلوگیری کنید

بازم ممنون از پیگیری ها و راهنمایی های خوبتون

من هر روز که وارد تب لینک های قرمز میشم متوجه میشم بعضی از لینکام به صورت حروف ناخوانا شدند و به به اررور منتهی میشن در طولانی مدت باعث نمیشه همه لینکام این بلا سرشون بیاد؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...