رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با توجه به اینکه تمامی دوستان از اهمیت سئو سایت باخبرند و کم و بیش میشه گفت که ترافیک سایت یکی از علل مهم در موفقیت سایت محسوب میشه

امروز روش های مختلفی برای سئو بصورت رایگان و تجارتی در بازار سایت ارایه میشه

من اینجا قصد دارم چند تا روش ساده سئو برای جوملا را خدمت دوستان عرض کنم

یکی از مهمترین و بهترین راه که البته تمامی دوستان اطلاع دارند استفاده از تنظیمات SEO خود جوملا در قسمت تنظیمات اصلی جوملا است که هم از لحاظ امنیتی و هم از لحاظ ترافیک خیلی مهم است

با فعال کردن سه گزینه

• آدرسهای موتورهای جستجوی مورد پذیرش
  • استفاده از آپاچی mod_rewrite
  • افزودن پسوند به آدرسها

و تغییر نام htaccess.txt به htaccess. امکان پذیر است

یکی دیگر از تکنیک ها فعال نمودن

وضعیت جمع آوری جستجو ها سایت است

برای این کار می از قسمت کامپوننت > جستجو به قسمت اولیت ها را باز نمود و وضعیت جمع آوری جستجو ها رو فعال نمود

یکی دیگر از تکنیک ها نیز استفاده از Google analytics هستش http://www.google.com/analytics/ در این قسمت با ساختن یک حساب رایگان می توان بصورت دقیق سایت و ترافیک رو تحلیل نمود .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام وتشكر با عرض پوزش من يه بار seo سايتمو فعال كردم ارور 404 اومد ودوستان يه لينك راهنمايي دادن كه ديگه اون صفحه نياد ولي من چون وقت نداشتم دوباره seo روغيرفعال كردم. حالا از دوستان كسي كه اون لينك راهنمايي كه در همين فروم بود رو داره لطفا واسم بذاره.

با تشكر.

لینک به ارسال

دوست عزیز به متن بالا توجه کنید و یک بار هم زحمت جستجو رو بکشید.

آدرسهای موتورهای جستجوی مورد پذیرش

استفاده از آپاچی mod_rewrite

افزودن پسوند به آدرسها

و تغییر نام htaccess.txt به htaccess. امکان پذیر است

لینک به ارسال

سلام .

از مطلب شما تشکر میکنم .

یک سوال برای من اینجا مطرح شده است که افزودن پسوند به آدرس ها به چه میزان تاثیر پذیر است ؟

آیا تنها در نمایش متفاوت است یعنی یک HTML به پسوند اضافه میکند یا نه دارای معمار دیگری است ؟

لطفا توضیح کامل ارائه بفرمائید .

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز قبلا باره در مورد سئو و فاید آن در فروم بحث شده .... سرچ کنید

این هم یکی از موارد سئو هست ....

اگه مطلب و مقالاتی که در مورد سئو نوشته { تو گوگل سرچ کنید به نتایج بهتری خواهید رسید } شداند رو مطالعه فرمایید متوجه خواهید شد

یا حق

لینک به ارسال

[JUSTIFY]سلام [/JUSTIFY]

[JUSTIFY]سعید جان سایت را نگاه کردم و چند مقاله ای هم درباره آن دریافت کردم و خلاصه مطلب و مفید این بود که : [/JUSTIFY]

[JUSTIFY] [/JUSTIFY]

[JUSTIFY]افزودن پسوند به نشانی های اینترنتی : هنگامی که آن را بر روی بله تنظیم می‌کنید، جوملا .html را به پایان نشانی‌های اینترنتی می‌افزاید. این گزینه به صورت پیش فرض خیر است. با فعال سازی این گزینه پسوند .html افزوده خواهد شد

نکته : فعال کردن گزینه های بالا باعث می شود مطالب بیشتری در سایت شما برای موتورهای جستجو قابل فهم و فهرست شوند [/JUSTIFY]

[JUSTIFY] [/JUSTIFY]

[JUSTIFY]

من سوالم را دوباره مطرح میکنم : این کار چقدر مفید میتونه باشه ؟ آیا اگر پسوندی اضافه نکنیم و این گزینه در حالت غیرفعال باشد تفاوت زیادی با حالت فعال آن دارد ؟ ممنون میشم بیشتر در مورد ساختار این موضوع توضیح بدید . [/JUSTIFY]

[JUSTIFY] [/JUSTIFY]

[JUSTIFY]یا حق

[/JUSTIFY]

لینک به ارسال

با سلام

لینک های که به Html منتهی شوند در موتورهای جستجو گر مفید هستند ...

اما در کل در سایت های فارسی اهمیت چندانی نداره.

فقط باید توجه داشت که به فرمت بهینه باشه و بصورت query string { رشته های پرسشی = نام ایکستنشن ها و بخش ها رو با علامت ؟ و ... میاره } نباشه.

موارد بسیار مهمتری از پسوند، در مبحث سئو مطرح هستند که باید بشتر به آنها دقت شود تا ....

ولی در کل html بودن پسوند آدرسها خالی از لطف نیست { هم از نظر زیبای و هم از نظر سئو }

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...