رفتن به مطلب
gipcenter

مشكل در آپگريد شدن به 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام

آقا من خودمو كشتم با كامپوننت jUpgrade تبديل بشم به جوملا 2.5 ولي نشد كه نشد بالاي 20 بار و 20 مدل امتحان كردم.با تنظيمات مختلف.

همشم پيغام Migrating undefined ميده و گير ميكنه زيرشم كه همينجوري پشت سر هم [undefined] [undefined] ميده كه ديگه حتي اسكرول هم نميشه كرد.به خدا پدرم در اومد ولي نشد.

تورو خدا كمك كنيد

راستي هاست من direct admin روي سرور هاي ايران هستش.حجم خود جوملا هم 130 مگابايت هست و پوشه media هم 900 مگابايت هستش.يك پوشه دانلود هم هست كه jdownload از اون استفاده ميكنه 60 گيگ هستش.

كه فكر نميكنم به پوشه media و download كاري داشته باشه .

اينارو هم گفتم شايد كمك كنه.

با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل از پاسخ سرور به درخواست افزونه بود که بصورت دستی حل شد

اگر کسی دیگه با این پیام خطا روبرو شد با توجه به ازدیاد مشاهده و روبرویی با Migrating undefined در صورت تمایل اطلاعات را پ.خ کنه تا بررسی می کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

آقا اين سايت من كه فقط table هاي خود جوملا اومده و براي كامپوننت هام نيومده مگه توي توضيحات كامپوننت نگفته بودين كه k2 و jdownload پشتيباني ميشه؟

لینک به ارسال

آقاي موذني تشكر از لطف شما.من تونستم به صورت دستي به كمك phpmyadmin اينكارو انجام بدم و الان هم jdownload درسته و هم k2 درست شده.از اونجايي كه آموزشي در اين باره وجود نداره هركدام از دوستان كه نياز به كمك داشتن بگن تا براشون توضيح بدهم

لینک به ارسال

مشکل از پاسخ سرور به درخواست افزونه بود که بصورت دستی حل شد

اگر کسی دیگه با این پیام خطا روبرو شد با توجه به ازدیاد مشاهده و روبرویی با Migrating undefined در صورت تمایل اطلاعات را پ.خ کنه تا بررسی می کنم

موفق باشید

من هم این مشکل رو دارم واین پیغام اعصابم رو بهم ریخته

لطفاً کمکم کنید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

شما قبل از شروع عملیات مهاجرت روی دکمه تنظیمات جی آپگرید کلیک کنید . انتهای تنظیمات دو تا گزینه داره برای دیباگ کردن . دیباگ کردن mootools را غیرفعال کنید و اون یکی گزینه که اسمش الان یادم نیست را فعال کنید و بعد شروع به مهاجرت کنید . زمانیکه پیغام migrating undefined ظاهر میشه یکسری پیغام خطا هم در انتهای صفحه نمایش داده میشه که از روی اون پیغامها میشه تشخیص داد که چیکار کرد . من یکبار خودم تونستم این مشکل رو حل کنم ولی هر سری با پیامهای خطای متفاوتی نمایش داده میشد و روش رفع هر پیام متفاوته . ممکنه شما یکی را رفع کنید و دوباره یه پیام دیگه نمایش داده بشه . البته یه نکته بسیار ظریف دیگه هم در این زمینه هست که ان شاءا... به موقعش بهتون میگم

در ضمن بهتره موارد زیر رو هم انجام بدید که برای من یکی لااقل تجربه شده :

حتما" حتما" حتما" از فایلها و دیتابیستون بک آپ بگیرید !!!!

توصیه میکنم سایتتون رو در حالت لوکال ارتقا دهید و بعد به روی هاست منتقل کنید ! به لحاظ امنیت و مدت زمان عمل ارتقا

قبل از هر کاری وارد تنظیمات کلی شوید و مدت زمان حضور کاربر در مدیریت را افزایش دهید تا چنانچه عملیات ارتقا طولانی شد از مدیریت خارج نشید . اینم یکی از دلایل دیگه برای اینکه سایت رو در لوکال ارتقا بدید

در لوکال اگر از ومپ استفاده میکنید ، نسخه wampserver 2.0c باشد . سایر ورژنهای بالاتر ومپ به هیچ وجه توصیه نمیشن !

یه مورد هم درباره پیامها بگم . بعد از هر عملی یه پیام نمایش داده میشه . پیامهایی که عدد 1 را نشان میدهند ایرادی ندارند و نشانه صحیح بودن عمل انجام شده است

الان بیشتر از این چیزی نمیتونم بگم چون یادم نیست پیامها چی بودند ولی اگه بدونم چی بود راحتتر میتونم کمک کنم

کارهایی که گفتم رو انجام بدید ان شاءا... در ادامه در خدمتتون هستم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...