رفتن به مطلب
m.rokni

مشکل با کامپوننت hwdvideo

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من کامپوننت hwdvideo رو نصب کردم . ولی مشکلی که باهاش دارم اینه که هرکاری می کنم اصلا شبیه دموی سایت که خیلی شبیه یوتیوب هستش نمیشه و پنجره هایی مانند ودئوهای بازدید شده یا ویدئوهای پر بازدید و غیره توی یه صفحه نمایش داده نمیشن!

تمام تنظیمات و ماژولها و پلاگینهاش رو هم تغییر دادم ولی اصلا به اون شکلی که میخوام نمیشه؟

دوستان اگه کسی این کامپوننت رو نصب کرده و به این شکل تونسته اون رو تنظیم کنه لطفا من رو هم راهنمایی کنه؟

اینم لینک دمو:

http://demo15.hwdmediashare.co.uk/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این پنجره هایی که میبینید تو خود کامپوننت هست و نیاز به انجام کاری نیست فقط باید یه لینک بسازید و به کامپوننت وصل کنید تا همه این پنجره ها بیاد

اما اگه بخواید این پنجره ها رو تو صفحه اول سایتتون داشته باشید بصورت ماژول باید ماژولهاشو بخرید و رایگان نیست!

یاعلی :heart:

لینک به ارسال

تشکر از پاسختون

ولی من منظورتون رو از لینک نفهمیدم. اگه میشه یه توضیح در این مورد برای من بدید تا متوجه منظورتون بشم. ضمنا من یک صفحه خاص از سایت رو به این کار اختصاص دادم و نمیخوام که توی صفحه اول چیزی نشون داده بشه . مشکل من اینه که مثلا پنجره های ویدئوهای پر بازدید و پنجره مورد علاقه ها نشون داده میشه ولی مثل دمو که پلیر هم در کنار اونها هست در صفحه من پلیر نشون داده نمیشه و باید روی یکی از فیلمها کلیک کنم تا وارد صفحه پلیر بشم و اینبار در صفحه پلیر دیگه خبری از پنجره های ذکر شده نیست . به پیوست دو اسکرین شات هم از توضیحانم میذارم . امیدوارم بتونید کمکم کنید چون واقعا دیگه ذله شدم ...

vgjyky3w1049msh6dyzb.jpg

cvw3z1k2cgvweqrwpd2h.jpg

لینک به ارسال

خوب ببینید برای اینکه پلیر رو هم تو صفحه داشته باشید باید ویدیوهاتونو ویژه یا سفارشی کنید که آخرین ویدیو با پلیر بیاد بالا قرار بگیره

بقیه تنظیمات هم اینکه چه پنجره هایی باشه کدوم نباشه و چطور باشه تو تنظیمات هست

من نسخه انگلیسی برای 2.5 رو دارم که Setting -> Template Setting میرم اونجا میشه تغییر داد...

یاعلی :heart:

لینک به ارسال

خیلی ممنون از پاسختون . واقعا عالی بود و بسیار متشکرم .

من الان فیلمها رو روی خود فضای هاست وب سایت بار گذاری میکنم که این کار بعد از مدت کوتاهی باعث پر شدن فضا و سنگینی سایت میشه و کار صحیحی هم نیست . میخواستم یک فضای هاست دانلود خریداری کنم ولی نمیدونم میشه فیلمها رو توی فضای اون هاست جدید قرار بدم و بعد ازداخل کامپوننت به فیلمها لینک بدم. اینکه از داخل یوتیوب و غیره لینک میگیره رو میدونم ولی از یک فضای هاست دانلود رو نمیدونم و اگه میشه باید وارد کدوم قسمت بشم و لینکها رو وارد کنم؟

بازهم از پاسخ قبلیتون واقعا تشکر میکنم:002:

لینک به ارسال

خیلی ممنون از پاسختون . واقعا عالی بود و بسیار متشکرم .

من الان فیلمها رو روی خود فضای هاست وب سایت بار گذاری میکنم که این کار بعد از مدت کوتاهی باعث پر شدن فضا و سنگینی سایت میشه و کار صحیحی هم نیست . میخواستم یک فضای هاست دانلود خریداری کنم ولی نمیدونم میشه فیلمها رو توی فضای اون هاست جدید قرار بدم و بعد ازداخل کامپوننت به فیلمها لینک بدم. اینکه از داخل یوتیوب و غیره لینک میگیره رو میدونم ولی از یک فضای هاست دانلود رو نمیدونم و اگه میشه باید وارد کدوم قسمت بشم و لینکها رو وارد کنم؟

بازهم از پاسخ قبلیتون واقعا تشکر میکنم:002:

خواهش میکنم...

این مورد رو که پرسیدید رو من کار نکردم اما الان دیدم

از قسمت import و remote ویدیویی که تو سرور دیگه هست رو اد میکنه

حالا اینکه منتقل میکنه یا لینک میشه رو شما خودت تست کن

یا علی

لینک به ارسال

با سلام دوباره

مشکلی که دوباره در این کامپوننت برای من بوجود آمده اینه که وقتی بر روی ویدئو کلیک میکنم و وارد صفحه خود ویدئو میشم بخش های تعدادی ویدئو از میهمان (More videos from Guest) و ویدئوهای این شاخه (Related) که در دمو جنب پلیر قرار میگیرند در سایت من زیر پلیر قرار میگیرند .آیا راهی برای اصلاح این امر به نظر شما میرسه؟

این هم عکسهای سایت و دمو:

عکس سایت:

97135517458531425613.jpg

عکس دمو:

60942094982084620788.jpg

لینک به ارسال

با سلام دوباره

خدا رو شکر این مشکل هم حل شد. باید از قسمت افزونه ها ی خود کامپوننت وارد tamplet - تمپلت - شده و در تنظیمات محل قرارگیری ویدئو رو راست چین انتخاب کنیم . و با این کار دقیقا شبیه دموی اون میشه!

ضمنا در مورد قراردادن ویدئو در یک هاست دانلود دیگر و استفاده از اون در کامپوننت باید ابتدا فیلم مورد نظر رو در یک هاست آپلود کنیم و سپس لینک مستقیم اون رو در قسمت ورودی داده و در قسمت Remot وارد کنیم تا به خوبی و بدون هیچ زحمتی در سایت نشون داده بشه!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...