رفتن به مطلب
rojan

افزونه فروش هاست و دامين جومينا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من كامپوننت فروش هاست جومينا را نصب كردم ولي در قسمت ادمين بخشي كه وقتي يوزر در خواست داد مشخصات يوزر را ببينيم پيدا نكردم لطفا راهنمايي كنيد

متشكرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من كامپوننت فروش هاست جومينا را نصب كردم ولي در قسمت ادمين بخشي كه وقتي يوزر در خواست داد مشخصات يوزر را ببينيم پيدا نكردم لطفا راهنمايي كنيد

متشكرم

سلام دوستان

در كامپوننت فروش هاست جومينا بعداز اينكه خريدار سفارشي داد آنوقت مدير سايت از كجا بايد پيگيري سفارشات را ببيند؟!!! چون من هرچه گشتم در اين كامپوننت بخشي بعنوان كنترل پنل مديريت بعداز فروش را مشاهده نكردم و معلوم و مشخص نيست اطلاعات خريد انجام شده در كجا ثبت ميشود و در كجا ميشود فروشها را مديريت كرد!!! و از كجا قابل مديريت ميباشد؟!!!!!!!!!!!!!! چون در حقيقت فروشي اتفاق مي افتند و بمانند يك فروشگاه اينترنتي قطعا كنترل پنلي براي پيگيري هاي فروش بايد در دست مدير سايت قرار داشته باشد!

لطفا اگر كسي با اين كامپوننت كار كرده و يا نويسنده محترم كامپوننت اگر اطلاعات بيشتري ميتوانند بدهد دريغ نفرمايند زيرا در حال حاضر و با شرايط موجود بنظر ميرسد اين كامپوننت ناقص باشد!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...