رفتن به مطلب
ali_asadi

کمک برای نصب کامپوننت مدیریت مدارس

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان عزیز می توانند به بنده کمک کنند تا کامپوننت مدیریت مدرسه را در جوملا نصب کنم . خواهش می کنمممممممممممممممممممممممممممم. خواهش می کنمممممممممممممممممممم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به انجمن جومینا خوش امدید

دوست عزیز کامپوننت رو خودتون نصب کنید اگر جای مشکل داشتی در تاپیک مشکل رو ارسال کن

تا دوستان مشکل شما رو حل کند

لینک به ارسال

سلام بنده کامپوننت را نصب کردم ولی نمی دونم چه جوری نمرات را وارد کنم و این که دانش آموزان وقتی که وارد سایت شود و نام کاربری و رمز عبور را وارد کند باید به کدام قسمت برود تا نمرات خود را مشاهده کند

لینک به ارسال

مطالعه کردم ولی نمی دونم که چه جوی کاربران (دانش آموزان ) نمرات خود را مشاهده کنند؟؟

لینک به ارسال

سلام

واقعیت اینکه اگه دقیقا مثل فایل راهنما اقدام شود نباید مشکلی وجود داشته باشد

من خودم یک مشکل داشتم که خدارو شکر برطرف شد اونم اینکه شما باید ساخت منو رو در آخر انجام بدین از اونجایی که من بعد نصب کامپوننت بهش منو اختصاص دادم بعد انجام تنظیمات هیچی مشاهده نمی کردم اما بعد اینکه یه منوی جدید بهش اختصاص دادم مشکل حل شد

لینک به ارسال

دوستان عزیز بنده منو هم آخر کار ساختم حالا وقتی که روی اون گزینه می زنیم چیزی نیست من باید چطوری تو یه اون قسمت برای هر دانش آموز نمراتش را نگاه کنید ؟؟؟؟

لینک به ارسال

خوب شما باید تو قسمت دروس ،لیست دروس را مشخص کنید

بعد لازم نیست کار خاصی انجام بدین

برین داخل سایت خودتون لاگین شین بعد برین به قسمت کارنامه انجا می تونید دانش آموزو انتخاب و نمراتشو وارد یا تغییر بدین البته از قسمت مدیریتم میشه ولی از طریق سایت سریع تر میشه

لینک به ارسال

دوست عزیز نه در سیستم مدیریت و نه در بخش وارد شدن سایت (لوگین) هیچ گزینه ای مانند کارنامه وجود ندارد لطفا کمک کنید!!!!!

لینک به ارسال

شما اگه به ترتیب از چپ به راست تمام کارها رو انجام داده باشین و بطور پیش فرض در قسمت کاربری برای هر دانش آموز یوزر و پسوردی بطور پیش فرض ساخته باشین.تو سایت با لوگین کردن هر دانش آموز قادر خواهد بود کارنامه خودشو ببینه.تا لوگین نکنه که نمیتونه.بشرطی که شما تمام موارد رو رعایت کرده باشین و در قسمت منوی اصلی یا منوی بالایی یک فهرست جدید بسازید و نوعش را مدیریت مدرسه جومینا انتخاب کنید و در نهایت ذخیره کنید.فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.فقط بایستی تمام نکات رعایت کرده باشین.

لینک به ارسال

با تشكر از لطف دوست عزيز

من براي نصب اين كامپوننت (كاموننت مدارس) مشكل دارم

يعني نمي دونم چطور بايد اونو نصب كنم

چون از طريق نصب افزونه ها كه نصب نميشه

اگه ميشه دوستان بطور كامل نصب اين كامپوننت رو در لوكال هاست و در هاست براي من توضيح بدن

ممنون از لطف بي دريغتون

لینک به ارسال

سلام

من بسته نصبی مدیریت مدارس جومینا رو روی هاست سایتم نصب کردم ولی وقتی در خود سایت در قسمت نمایش گزارش نمرات کلیک می کنم یه پنجره باز میشه که نوشته تا تهیه گزارش صبر کنید ولی بعد مدت زمانی بسیار طولانی هم هیچ گزارشی برای چاب نشان داده می شود مشکل از چیست و باید چگونه آنرا رفع نمایم؟

لینک به ارسال

با سلام

در لوکال یا هاست ؟

حذف کامل و دوباره نصب کنید ...

یا حق

1- بر روی هاست نصب کردم ولی مشکلی که قبلاً عرض کردم وجود دارد

2- میشه بپرسم علش چیه که رو لوکال جواب نمیده؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...