رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

قابل توجه جومینــــــایی های عزیز و طرفداران جوملا

هنوز مدت زمان زیادی از انتشار جوملا 2.5.5 نگذشته که امروز شاهد آن هستیم که جوملا 2.5.6 نیز منتشر شد

در جوملا 2.5.5 نواقص بسیاری برطرف شده بود و چندین امکان جدید هم افزوده شده

در جوملا 2.5.6 نیز بر طبق سایت رسمی جوملا 12 مشکل دیگر نیز برطرف شده است

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت بسته های نصبی و ارتقا به لینک زیر مراجعه فرمایید

http://www.joomla.org/announcements/release-news/5428-joomla-256-released.html

توصیه میکنم در اولین فرصت جوملای خود را به این ورژن ارتقا دهید . قبل از ارتقا از فایلها و دیتابیستون بک آپ بگیرید !!!

اینست قدرت و سرعت عمل سیستم مدیریت محتوای جوملا !

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من جوملا 2.5.4 استفاده می کنم اگه فقط بسته آپدیت رو نصب کنم کافیه ..منظورم اینه که در 2.5.6 همه مشکلات امنیتی و چیزهایی دیگه رفع شده برای منم که فقط بسته آپدیت رو نصب کردم رفع میشه یا نه ؟؟

ممنون میشیم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

من ابدیت کردم

کاش نمیکردم

بیچاره شدم

کل سایتم بهم ریخت

توی بخش مدیریت کاربران اخطار زیر رو میده :

Table 'khater_Shenandoah.ta9x0_user_notes' doesn't exist SQL=SELECT n.user_id, COUNT(n.id) As note_count FROM ta9x0_user_notes AS n WHERE n.user_id IN (97,98,100,102,42,99,101) AND n.state >= 0 GROUP BY n.user_id

توی بخش مازول ها نمیره و ارور زیر رو میده

JHtml: :modules پشتیبانی نمی شود. فایل یافت نشد

بخش های دیگرم همین جور بهم ریخته

چی کار کنم ؟ !

لینک به ارسال

سلام.

بک آپ دارید؟ اگر دارید برگرداندن بک آپ بهترین راه است.

همچنین شما بسته ی کامل جوملا 2.5.6 را در پوشه tmp هاست آپلود کنید و در مدیریت نصبش کنید. اگر جواب نداد بسته جوملا 2.5.6 را روی فایل های جوملاتان اکسترکت کنید ببیند حل میشه؟

اگه حل نشد بهترین راه این هست که جوملاتان را به نسخه قبلی برگردانید. برای اینکار بهتر هست بسته ی نسخه ی قبلی را روی سایت نصب یا اکسترکت کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، بنده در پست اول هم عرض کرده بودم قبل از ارتقا بک آپ تهیه کنید تا مثل الان دچار این مشکلات نشید

اگر بک آپ دارید که هیچ مشکلی نیست اما اگر بک آپ ندارید کار خیلی سخت میشه

شما اول بفرمایید نحوه ارتقا را به چه شکل انجام دادید

از چه ورژنی به 2.5.6 ارتقا دادید ؟

با بسته آپدیت ارتقا دادید یا با بسته پچ ؟

نصب کردید یا اکسترکت ؟

اگر بسته را نصب کردید به چه شکل انجام دادید ؟

خود بسته زیپ را نصب کردید یا نصب از طریق پوشه انجام دادید ؟

البته با توجه به پیغامهای خطا فکر میکنم با بسته آپدیت جوملا را خواستید ارتقا بدید چون ارورها مربوط به دیتابیس هستند

با توجه به ارورها جدول یوزر را بررسی کنید ببینید مشکلی نداره . اون شناسه هایی که در پیغام خطا اومده رو بررسی کنید

از دیتابیستون بک آپ بگیرید و یکبار دیتابیس را Repair کنید

همینجا یه توصیه به همه دوستان میکنم اونم اینکه هر وقت یک ورژن جزیی از جوملا منتشر میشه مثلا جوملای 2.5.4 دارید و جوملای 2.5.5 یا 2.5.6 منتشر میشه ، سعی کنید از بسته های پچ استفاده کنید و حتی المقدور از بسته های آپدیت استفاده نکنید ، به دو دلیل :

اول اینکه بسته های آپدیت باعث میشن تا اگه قبلا در فایلهایی تغییراتی را داده بودید اون تغییرات را از بین میبرند و دوباره حالت پیشفرض جایگزین میشه

دوم اینکه بسته های پچ حجم کمتری دارند و فقط همان تغییرات جدید را اعمال خواهند کرد و اگر هم موردی پیش بیاد خیلی سریع میشه حدس زد ایراد از کجاست به دلیل اینکه فایلهای کمی تغییر میکنند . بسته های پچ به دلیل حجم کم نیازی ندارند تا حتما از طریق نصب از پوشه نصب شوند و مستقیما بسته پچ زیپ شده را میتوانید نصب کنید

اما برعکس در تغییر ورژن کلی جوملا مثلا از 1.5 به 2.5 باید از بسته آپدیت استفاده کنید

البته بسته های آپدیت را برای همه ورژنهای کلی و جزیی میتوانید استفاده کنید ولی خب بسته های پچ ضریب بروز خطایشان بسیار پایین است

امیدوارم مطلب مفید بوده باشه و مشکل این دوستمون هم حل بشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...