رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

متاسفانه من نتونستم نسخه فارسی شده این کامپوننت رو که دوستان جومینا زحمت فارسی سازی اون رو کشیدن روی جوملا ( لوکال ) نصب کنم .

چند بار جوملا رو نصب کردم که مطمئن بشم مشکل از جوملا نیست ( نسخه 1.5 رو نصب کردم ) اما همچنان موفق به نصب کامپوننت فروشگاه نشدم

وقتی این کامپوننت رو از قسمت install انتخاب می کنم و دکمه apload & install رو میزنم مدت زیادی به همین حالت می مونه و هیچ اتفاقی نمی افته !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز ، ویرچومارت یک افزونه نسبتا" سنگین هستش . به دلیل اینکه به هنگام نصب باید جداول زیادی را در دیتابیس ایجاد کند

اگر اروری مشاهده نمیکنید قدری بیشتر صبور باشید

چنانچه باز هم نتیجه نگرفتید در همین تاپیک پیگیر باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز شما افزونه را در پوشه tmp واقع در روت هاست آپلود و اکسترکت کنید. سپس به مدیریت جوملا بروید و در مدیریت افزونه ها > نصب بروید و از طریق "نصب از پوشه" با آدرس پیشفرض نصبش کنید.

اگر در لوکال هاست هم خطا می دهد از همین روش استفاده کنید. (در لوکال به این دلیل خطا می دهد که بیش از 2 مگابایت نمی توان آپلود کرد.)

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز شما افزونه را در پوشه tmp واقع در روت هاست آپلود و اکسترکت کنید. سپس به مدیریت جوملا بروید و در مدیریت افزونه ها > نصب بروید و از طریق "نصب از پوشه" با آدرس پیشفرض نصبش کنید.

اگر در لوکال هاست هم خطا می دهد از همین روش استفاده کنید. (در لوکال به این دلیل خطا می دهد که بیش از 2 مگابایت نمی توان آپلود کرد.)

موفق باشید.

از راهنمائیتون ممنونم ، همینطور که شما گفتید بود ، مشکل حل شد . بی نهایت سپاسگذارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...