رفتن به مطلب
alikarimi8

کمک درباره نوشتن قرارداد طراحی و پشتیبانی سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه ی رفقا.

راسش میخوام یه سایته شخصی طراحی کنم با یکسال پشتیبانی.وطرف گفته باید یه قرارداد بنویسم ولی من هیچی نمیدونم باید چی بنویسم و چه چیزای رو تو قرار داد بیارم؟.در ضمن طرف هم هیچ درخواستی نداده فقط گفته میخواد بخش دانلود داشته باشه و بخش محتوایی.ممنون میشم کمک کنید چون هیچ اطلاعاتی ندارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و وقت بخیر

خوب تو قرارداد مبلغی که بابت آپدیت سایت ( روزانه / ماهانه / سالانه ... ) ذکر کن. رمز و پسورد / وظیفه ارتقاء هاست رو به او واگذار کن.

چیز هایی که فکر می کنی بعدا موجب دردسر میشن. البته بسته به سایتت است. من سایتی میشناسم برای محتوی و امنیتش از پشتیبانی کننده تعهدهای پولی گرفته!! ولی درآمد بالایی دارن.

حق نگهدارت

لینک به ارسال

لینک زیر رو ببینید ، نمونه ای از متن یک قرار داد هست

[align=left][align=left]

http://www.webhostingtalk.ir/f172/16888/[/align][/align]

من قبلا یک نمونه از قرار داد طراحی وب سایت رو تو اینترنت دیده بودم ولی متاسفانه الان هر چی گشتم پیدا نکردم . اگر دیدمش براتون همینجا میزارم .

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان که خیلی کمکم کردند.اگه بازم نکته ای هست ممنون میشم بکید.

فقط یه نکته این که قرار داد طراحی با پشتیبانی و بروزرسانی باید جدا باشه؟یعنی دوتا قرار داد نوشته میشه؟

لینک به ارسال

هر دو حالت در پروژه ها انجام میشه

ممکنه که شما پشتیبانی رو در قالب قرار داد اولیه دیده باشید که باید هزینه های پشتیبانی رو در قرار داد اولیه لحاظ کنید ( و همینطور شرایط پشتیبانی ). در بعضی قرار دادها هم پشتیبانی به تیم طراح و پیاده ساز داده نمیشه و از نیروهای خود اون مجموعه یا شرکت دیگه ای استفاده می کنند .

فقط نکته مهم این هست که شما هزینه مربوط به پشتیبانی رو درست محاسبه کنید به این خاطر که در نگاه اول نگهداری یک سایت خیلی کار پردردسری نیست اما در واقع این کار مسئولیت زیادی داره و همینطور دردسرهای مربوط به خودش رو داره

لینک به ارسال

باتشکر.به نظرتون ماهی 200 واسه پشتیبانی و آپدیت محتوایی سایت(یعنی قرار دادن صوت برا دانلود و...)خوبه؟

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

تو انجمن جستجو کن کمکت می کنه.

بستگی به آپدیت روزانه یا هفتگی یا سالانه ... شما داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...