رفتن به مطلب
سعید مداحی

مواجه شدن با صفحه سفید هنگام ورود کاربر به سایت

پست های پیشنهاد شده

وقتی می خوام از طریق سایت به عنوان کاربر وارد بشم صفحه سفید میشه و وارد نمیشه. جالبه که دقیقا همین سایت توی لوکال مشکل نداره و به راحتی کاربر وارد میشه! فقط توی هاست با مشکل صفحه سفید مواجه می شم. در ضمن آخرین نسخه جوملا یعنی نسخه 1.5.26 رو هم نصب کردم ولی بازم مشکل پابرجاست!

ممنون می شم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

افزونه ای نصب کردید؟؟؟

اگه افزونه نصب نکردید یه نگاه به تنظیمات صفحه اصلی سایتتون بندازید و ببینید مشکل از اونجا نباشه.

لینک به ارسال

نه افزونه خاصی نصب نکردم و تنظیمات صفحه اصلی هم مشکلی نداره. همونطور که گقتم دقیقا همین سایت بدون هیچ تغییری توی لوکال مشکل نداره!

لینک به ارسال

سلام

پلاگین ها رو تک تک غیر فعال کنید و تست کنید

احتمالا از پلاگین ها تون باشه

قبلا من با پلاگین SEF این مشکلو داشتم

ضمنا مواظب باشید اگه پلاگین SEF رو غیر فعال کردید از مدیریت سایت خارج نشید

لینک به ارسال

سلام

پلاگین ها رو تک تک غیر فعال کنید و تست کنید

احتمالا از پلاگین ها تون باشه

قبلا من با پلاگین SEF این مشکلو داشتم

ضمنا مواظب باشید اگه پلاگین SEF رو غیر فعال کردید از مدیریت سایت خارج نشید

پلاگین خاصی نصب نکردم. پلاگین sef رو هم غیر فعال کردم بازم مشکل پا برجاست!

لینک به ارسال

با سلام

اگر اروری که داده می شه رو مشاهده می کنید که هیچ اگر نه به ادمین سرور بگید نمایس خطا رو فعال کنه تا شما اروری که داده می شه رو ببینید و برای ما قرار دهید تا بررسی بشه...

احتمال داره بسته ای که نصب می کنید با سرورتون سازگار نباشه...

موفق باشید

لینک به ارسال

[align=center]سلام

من هم بعد از مدتها از دیروز یکباره نمیتونم توی صفحه سایتم لاگین بشم و صفحه سایت سفید میشه!!

وارد بخش مدیریت میشم و مشکلی هم نداره وقتی لاگین میشم باید از توی منوی مدیریت یوزر توی صفحه اصلی سایت رو خارج کنم تا سایت بالا بیاد:(

دیروز جی کامنت و کیوننا نصب کردم ولی هر جفتش رو غیر فعال کردم و چک کردم درست نشد!!

خواهش میکنم راهنماییم کنید

خیلی مهمه[/align]

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز قبل از ایجاد تاپیک بهتره قوانین رو مطالعه بفرمایید.

سوال جدید در تاپیک جدید./

در تاپیک جدید سوالتون رو مطرح کنید تا رسیدگی شود/

بدرود

لینک به ارسال

اون دو کامپوننت را کامل پاک کردید؟؟ از دیتابیس و ... ؟؟؟ اگر تنظیم دیگری را جا به جا نکرده اید حتما از همین دو تا باید باشه!!!!

همونطور که آقا فرحزادیان گفتند شما نمایش ارور ها رو فعلا کنید ببینید چه پیغامی می دهد..اون موقع می شه کمک کرد

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز قبل از ایجاد تاپیک بهتره قوانین رو مطالعه بفرمایید.

سوال جدید در تاپیک جدید./

در تاپیک جدید سوالتون رو مطرح کنید تا رسیدگی شود/

بدرود

کو سوال جدید؟:64 (6):

سوال من که تیتر تاپیکه!!

اون دو کامپوننت را کامل پاک کردید؟؟ از دیتابیس و ... ؟؟؟ اگر تنظیم دیگری را جا به جا نکرده اید حتما از همین دو تا باید باشه!!!!

نه پاک نکردم فکر میکردم غیر فعال کردن کافی باشه...

متاسفانه یوزر پس ورود به cpanel هم فراموش کرده همکارم و پشتیبانی هم یوزر پس غلط بهمون داد

ممنون از پاسخگوییتون

ولی الان بدون اعمال هیچگونه تغییری کلا صفحه اول سایت سفید شده(بدون لاگین شدن!!)

توی تنظیمات کلی هر بخش رو که میخوام تغییر بدم این ارور رو میده

یک خطا رخ داده است! نمیتواند فایل configuration.php را برای نوشتن باز کند!

فعال سازی نایش خطا رو هم پیدا نمیکنم:(

ضمن اینکه من فقط به بخش مدیریت سایت دسترسی دارم.

لینک به ارسال

علاوه بر چیزاهایی که تو پیغام خصوصی بهتون جواب دادم این کار ها رو هم بکنید

در صفحه ی سفید با مرورگرتون یک source بگیرید به وسیله گزینه view source ببینید صفحه چه چیزی رو لود کرده

اگر نشد این دو کامپوننت اخر که ریختید را پاک کنید و بعد نسخه جدید و مطمین ان را دانلود و دباره نصب کنید که اگر بسته مشکل داشته باشه حل شه!!!

اگر با همه این ها به نتیجه نرسیدید مجبورید دیگه یه جوری به سی پنل دست پیدا کنید و نمایش ارور را در حداکثر بگذارید تا معلوم بشه ارور از چیست

لینک به ارسال

حالا که به سی پنل دسترسی پیدا کردید، تو فایل منیجر تو پوشه public_html یک فایل جدید بسازید به نام php.ini .

گزینه ویرایش این فایل رو بزنید،

این چند خط را در ان کپی کنید و ذخیره کنید

display_error = on
log_errors = on
error_log ="'error.log"

حالا دوباره سایت را بازکنید..به جای صفحه سفید یک ارور به شمات خواهد داد!!اون ارور رو اینجا برای ما بفرستید!

نکته مهم : بعد از پایان این کار شدیدا پیشنهاد می کنم این فایل php.ini رو پاک کنید!!:idea::idea::idea:

لینک به ارسال

حالا که به سی پنل دسترسی پیدا کردید، تو فایل منیجر تو پوشه public_html یک فایل جدید بسازید به نام php.ini .

گزینه ویرایش این فایل رو بزنید،

این چند خط را در ان کپی کنید و ذخیره کنید

display_error = on
log_errors = on
error_log ="'error.log"

حالا دوباره سایت را بازکنید..به جای صفحه سفید یک ارور به شمات خواهد داد!!اون ارور رو اینجا برای ما بفرستید!

نکته مهم : بعد از پایان این کار شدیدا پیشنهاد می کنم این فایل php.ini رو پاک کنید!!:idea::idea::idea:

همچنان سفید!!!

همه کامپوننتای نصب شده رو هم از توی سی پنل حذف کردم!

http://313montazer.ir/

این آدرس سایت هستش خودتون چک کنید:(

لینک به ارسال

این فایل رو اضافه کردید؟؟؟ دیگه امکان نداره باید اروری نشون بده

این هم تست کنید::: داخل همون public_html فایل configuration.php رو ویرایش کنید و در انتهاش این خطوط رو وارد کنید

ini_set( 'display_errors', true );
error_reporting( E_ALL ); 

بعد اگه باز صفحه سفید با مرورگر از صفحه سفید source بگیرید و نتیجه رو اینجا عینا برامون بفرستید!!!

اگر در نهایت جواب نداد حتما مشکل در redirect اشتباه صفحه است اول این ها رو تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید

P.s: من همین الان سایتتان را چک کردم!!! مطمین شدم شما مرحله قبلی که من توضیح دادم درست اجرا نکردید!!!

گفتم php.ini بسازید و محتویاتی که گفتم را در آن بریزید!!!اینجوری بهتون اعلام می شه که کجای سایت مشکل داره!!!! خواهش می کنم اون مرحله رو درست دوباره انجام بدید!!! سرور هاستتون نمایش خطا ها رو بسته است!!(فکر کنم سرور مایاهاست باشید چون اون این کار را کرده) با این کاری که گفتم نمایش خطاها فعال می شه:idea:

لینک به ارسال

باور کنید همین کار رو کردم و الان توی public_html یه فایل با عنوان php .ini دارم با همون محتویاتی که گفتید:s

فایل configuration.php رو ویرایش کردم و کدی که گفتید رو انتهاش اضافه کردم اما وقتی سیو میزنم ارور میده: Could not open /home/montazer/public_html/configuration.php for writing: Permission denied :s

همچین چیزی طبیعیه؟:exclamation:

لینک به ارسال

اولا که php.ini تو اسمش فاصله نداره!

دوما مشکل سطح دسترسی داره!!روی configuration.php راست کلیک کنیدchange premission رو بزنید...اجازه write را برای user فعال کنید!!!یک اسکرین شات از صفحه public_html هم بذارید تا ببینیم دیگه کدوم قسمت مشکل سطح دسترسی داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...