رفتن به مطلب
ahangha88

نصب خبرخوان

پست های پیشنهاد شده

سلام

امیدوارم در این انجمن بالاخره به سوال من پاسخ داده بشه

من کامپوننت خبرخوانی که جدیدا همین سایت جومینا قرار داده رو روی سایتم نصب کردم

اما اصلا نمیدونم چطور باید مطالب رو به صفحه اصلی بیاره یعنی در حالت منتشر شده قرارش میدم مثلا تعداد خبرهای بررسی شده رو 10 میزنه اما چیزی در صفحه اصلی نمایش نمیده! باید چیکار کرد؟ من زیاد از جوملا سر در نمیارم

لطفا سریعتر پاسخ بدید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این کامپوننت خیلی آسان و ساده است دوست عزیز

کافی است در قسمت کامپوننت > خبرخوان حرفه > جدید برید

و در قسمت وب آدرس سایت مورد نظر رو بزنید و بعد دگمه جستجو رو فشار دهید تا بصورت خودکار آر آر اس سایت مورد نظر جستجو شود بقیه قسمت ها که دیگه مشکلی نداره

بعد به قسمت مینو>جدید>خبرخوان حرفه ای >آ آر اس فید لیست رو انتخاب کنید بعد در عنوان مینو هم عنوان لینک یا هر چه میخواهید بدهید و دگمه و از قسمت پارامتر اصلی نیز مجموعه مورد نظر رو انتخاب کنید و بدهم مینو رو انتشار بدید

لینک به ارسال

بلدم نصب کنم

ولی

1- اونطور که داخل سایت تشریح کرده بود این کامپیوننت اخبار رو به همراه مطالبش به سایت من میاره که اصلا اینطور نیست و فقط لینک مطلب رو میاره و با کلیک روی لینک کاربر به سایت اصلی خبر منتقل میشه

2- مطالب داخل صفحه اصلی نمایش داده نمیشه و داخل منو لینکی برای این کامپیوننت میشه گذاشت

سیستم مدیریت محتوای دروپال هم همین کامپیوننت رو داره اما داخل صفحه اصلی نمایش میده درضمن من میخوام حداقل اگر لینک به صفحه اصلی خبر میده خبر رو داخل iframe نمایش بده تا هدر سایت من بالا خبر باشه مثل پارسیک یا قطره

افزونه ای در جوملا هست که رایگان باشه و این کار رو بکنه؟

لینک به ارسال

البته دوست عزیز این کامپوننت هم تا حدودی این کار رو انجام میده بهتر یک نگاه به پارمتر های دیگر در قسمت منو بیندازی مثل نشان دادن عکس و مطلب اینترو و ...

البته تمام مطلب این کامپوننت فکر نکنم نشون بده فقط مطمئنم که تا ادامه مطلب نشون میده

برای این کار من توی ذهنم چیزی نیست ولی امیدوارم دوستان بتونن کمکت کنم

لینک به ارسال

بله بعضی از آر اس اس ها رو نشون میده اما این امکان رو تغریبا تمام سیستم ها حتی دروپال هم داره من یک کامپوننتی برای یک سیستم فرق نمیکنه چی باشه! فقط میخوام کامپیوننت مثل روبوت عمل کنه و تمام مطلب رو بیاره داخل سایت من

اگر پیشنهادی داشتید همینجا بگید

ممنون

لینک به ارسال

جناب تهرانی این کامپوننت هم همون کار کامپوننت فارسی رو میکنه کاری که من میخوام رو انجام نمیده

لینک به ارسال

بله همین رو میگه دقیقا مثل توضیحاتی که جومینا درباره کامپوننتی که گفتم نوشته! اما این کار رو انجام نمیده و فقط لینک رو میاره و بعضی از آر اس اس ها دو خط از مطلب رو هم میاره همین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...