رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

باسلام

خیلی ببخشید چون من عضو جدیدی از این انجمن هستم راستش هنوز بعضی از اصطلاحات این انجمن یکمی برام نامفهومه

می خواستم بدون اعتبارات چیه و ملاکش چیه و چه اثری در عضویت داره

همینطوره تشکر ها هم چه اثری توی عضویت یک کاربر در انجمن داره

در آخر هم فرض این دو با هم چیه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اعتبار امتیازی است که کاربران میتونن به یکدیگر بدن و تشکر هم که از اسمش معلومه

برای عضویت هیچ کدومش مهم نیست ، ما فعالیت ها را بررسی میکنیم و تمامی پستها را میخوانیم به محض اینکه احساس کنیم شخصی از حد استاندارد یک کاربر بودن فراتر رفته بهش عضویت را خودمون میدیم گرچه از این کار هم تجربه بدی داریم و کاربر هایی بوده اند خیلی هم فعال بودند و با عضویت در جومینا بلافاصله فعالیتشون در انجمن کم شده و یا اصلا از بین رفته

لینک به ارسال

تشکر و اعتبار هیچ نوع کاربردی در این انجمن فی الواقع نداره

و همه چیز بستگی به سیلقه مدیران داره ؟

بنظر شما روش تی سی جوملا بهتر نبود ؟

لینک به ارسال

بردادر عزیز من یکی از کاربران تی سی جوملا بودم و حتی مدیریت بخش گیمشو داشتم

هدف های این سایت با تی سی خیلی فرق می کنه تیسی بر پایه وارز استوار بود ولی این سایت کلیه امکاناتش به هج وجه تجاری نمی باشد

و در تی سی بخاطر ساختن انجمن با ویبی کلیه فعالیت ها شارژی بود و باید بگم تی سی یک فروشگاه بود این سایت کاملا مجانی بوده و حتی پشتیبانی 1.6 هم در خورد گنجانده

پس این دو سایت به هیج وجه قالب مقایسه نیست

با تشکر شهریار

لینک به ارسال

شهریان جون این تفاوت های که شما گفتی کاملا درسته اما منظور من روش ملاک فعالیت های افراد و اعضا بود نه نوع عملکرد سایت

در ضمن فکر کنم اینجا هم یک نوع فروشگاه است یعنی در واقع انجمن داره مواد خام یک فروشگاه حالا چه از نظر موارد و چه از نظر فکر و ایده رو فراهم می کنه

در کل من میخواست بدون ملاک تشخیص اعضا بر اساس چه معیاری است

و اگر این اعتبارات و تشکرها هیچ نوع دخالتی ندارن فوایدش چه است

چون من در ابتدا عرض کردم که تازه واردم یکخورده از مفاهیم و .. این انجمن برام تازگی داشت.

لینک به ارسال

بنده هم به شما دوست عزیز گفتم البته زیاد به من ربطی نداره و امید وارم جسارت نکرده باشم

آقا تهرانی تلاش کردن با زیر مجموعه هایی که درست کردن فروشگاه رو راه بندازن مثل جومینا مارکت و جومینا هاست

ولی کلا در انجمن مثل یک فروشگاه نیست و کاملا مجانی هست ودر سایتم جومینا هم مجانی بوده و ملاک آن بیشتر بر روی اطلاعیه ها در بخش اطلاعیه های انجمن هست شکل می گیرد

مثلا جدید ترین اطلاعیه بر اساس فارسی سازی هست مثلا شما یک امکانی را از مدیریت افزونه ها می گیرید و اون رو تا تاریخ مقرر فارسی می کنید

و به شما تا 2 ماه به طور مثال اکانت داده می شود و شما هم تا 2 ماه این اکانت رو دارید برای تمدید باید دوباره همین کارو انجام بدین

فعالیت مستمر در انجمن نیز مهم هست یکی از دلایل دیگه هست برای اطلاعات بیشتر می تونی از بخش اطلاعیه های انجمن ...

و در مورد تشکر باید بگم بیشتر برای جلو گیر از اسپم برای تشکر در یک پست هست و ارزش یک کار را در یک پست نشان می دهد و در اصل احترام به خود شخص هست و امتیاز نیز به صورت شخصی هست برای تشکر های شخصی بیشتر کاربرد داره که در بخش امتیازات هر طر ثبت می شود

حالا تیسی انجمن بود که باید شارژ اولیه می گرفتی یا باید امکانات زیادی رو معرفی می کردی که کمی شباهت بسیار کوچکی دارد

با همین اطلاعیه آخر در مورد افزونه ها ولی با این تعرف که این امکانات در سایت جومینا .ir مجانی بوده فقط فارسی و بیینه شده ولی در تیسی وارز نیز وجود داشته

بازم امید وارم جسارتی نکرده باشم بازم سوالی بود اگه مدیران اجازه بدن در خدمت شما هستیم

لینک به ارسال

شهریار جون خیلی مممنون از این توضیحاتی که دادی چون من میگم تازه وارد هستم خیلی از این اطلاعات رو نمی دونستم البته در اطلاعیه و قوانین یک چیزایی خونده بودم ولی چون از اول توی این انجمن نبودم عملکرد کلی رو نمی دونستم

من منظورم این بود که یک طوری اعتبارات و تشکرها موثر در عملکرد انجمن باشه مانند تی سی جوملا هر عضو می دانست که ارزش مطلبی که انجمن قرار میده چقدر است

حالا تیسی انجمن بود که باید شارژ اولیه می گرفتی یا باید امکانات زیادی رو معرفی می کردی که کمی شباهت بسیار کوچکی دارد

در این مورد حق با شما است ولی خوب توی انجمن میشه یک جوری بجای استفاده از اعتبارات که هیچ نوع دخالتی در عملکرد اعضا نداره و فقط یک نوع سرگرمی ( باعرض معذرت از مدیران سایت بنده هیچ وجه قصد جسارت ندارم ) میشه یک پلاگین مثل Newpoint چیزی قرار بدهیم که برای هر پست و فعالیت پوئنت و امتیاز محسوب بشه و بر اساس این امتیازها و پوئنت ها بتونه از امکانات استفاده کنه

لینک به ارسال

سلام

فرض کنید یکی با 10 تا ایمیل 10 تا اکانت میسازه با یکیش مطلب مینویسه و با 9 تاش به خودش امتیاز میده ! مسلما این نمیتونه ملاک خوبی باشه از طرفی بعضی کاربران برای اینکه پستشون بالا بره دائم کپی پیست میکنن و یا الکی یک پیام میدن که تعداد پستشون بالا بره نمونش هم چند تا تا حالا داشته ایم . اگر این هم ملاک باشه انجمن پر میشه از چرت و پرت !

اعتبار هم همینطور .

اما ملاک ما چیه ؟

ببینید مثلا من میبینم mehrdadali14 تشکر دریافت شدش 60 عدد است به این اکنفا نمیکنم میرم تمام پستهاش را نگاه میگم اگر تشکر ها در ازای پست مفید بود 2 درجه بهش ارتقا میدم و نهایتا خودم دعوتش میکنم برای عضویت پس ملاک پست مفیده و این هم اجرا نمیشه مگر اینکه ما پستها را بخونیم . در مورد اینکه میفرمایید سلیقه ای است بله حق با شماست و سلیقه ای است دلیلش هم اینه که ما روی اعضا بسیار حساسیم و اصلا نمیخواهیم در گروه کسانی که نباید وارد بشن . ختی شده با یک عضو پس از قطع دسترسیش بحثمون هم شده مثله آقای بیدار مغز اما این عضو اینقدر شعور و معرف داشته که الحاقات را حتی با وجود اینکه بحث شدیدی هم پیش اومده منتشر نکرده این نشون میده که ما در ان زمانی که یک کاربر را عضو میکنیم درست تصمیم گرفته ایم و شخصیت عضو را درست شناخته ایم .

کاربر دیگه هم داشته ایم که کلی در انجمن فعالیت کرده اما بهش دسترسی ندادیم دلیلش این بوده که نتونستیم بهش اعتماد کنیم مثل کاربری ...... بعدشم کلی فحش نثارمون کرده باز هم دیدیم شخصیت این فرد را درست شناخته ایم .

و یا باز هم کاربری داشته ایم که الحاق هم ترجمه کرده اما بهش دسترسی نداده ایم و منتظریم تا سایتش کامل بشه

در مورد فروشگاه : برخلاف تصور شما انجمن و خود سایت جومینا هیچ ربطی به فروشگاه ندارن که اگر هم داشتن اشکالی نداشت اما ندارند . برخی از امکانات هست که وارزه و نمیشه در جومینا قرار داد ما اون ها را در فروشگاه قرار میدیم از طرفی هم برخی قالب ها هست که طراحی شده و امکان انتشار رایگانش نیست به دلیل اینکه هم طراح که فایل گرافیکی را درست میکنه براش مهمه که از این فایل درآمد داشته باشه و هم مدیر یک سایت هم براش مهمه که قالبش یک قالب عمومی نباشه تا بتونه اعتبار سایت را بالا ببره این دسته موارد در فروشگاه قرار میگیره در حقیقت ما فعالیتمان را در فروشگاه توسعه داده ایم اگر قیمت ها را ببینید و مقایسه کنید متوجه میشید که باز هم هدف از فروشگاه ایجاد جایی که درآمد میلیونی داشته باشه نبوده و بیشتر برای راه اندازی کار و ایجاد درآمد منصفانه برای اعضا بوده

لینک به ارسال

با سلام

خدمت تمامی دوستان که مثل دوست خوبمون

mehrdadali14 فکر می کنن عرض کنم من خودم قبلا فکر می کردم که بسته شدن عضویت کار نامناسبی هست و ...

تا این که یک روز من به عنوان یک کاربر ساده جومینا تو انجمن وب هاستینگ تالک یک تاپیک با موضوع کدام تیم جوملا را می پسندید؟؟ که هر کدوم از دوستان یک نظری میدادن و من هم طبق وظیفه به نظرات همه احترام میزاشتم تا این که خودم تو این تاپیک یک پست ارسال کردم و تو اون پست راجب یکی دو تا از ویژگی های تیم جوملا تعریف مثبت کردم که عین حقیقت را گفتم

بعد این تعریف مثبت از جومینا که حقیقت را گفتم عده ای برای من ایمیل فرستادن و فحش نثارم کردن که چرا من از جومینا تعریف کردم

خوب به نظر شما این دوستان که به من که یک کاربر ساده جومینا هستم اینقدر فحش نثار کردن وقتی وارد تیم عضویت جومینا بشن اون موقع معلومه که چه کاری می کنن

من شخصا این تصمیم جناب آقای تهرانی را قبول دارم و تایید می کنم چون این تصمیم به بقای سایت جومینا و افزایش فعالیت تیم جومینا کمک می کنه و اگر هم کسی راجب این موضوع شک داره بگه تا من دلیل این حرفمو کامل براتون توضیح بدم

ارادتمند : امیر حاجیان :heart:

لینک به ارسال

متاسفانه يك عنصري در بين ما ايرانيان و در وجودمون است به نام مقاومت البته مقاومت بي دليل.به جاي اينكه براي پيشرفت هموطنمانمان خوشحال باشيم سعي در پس رفت آنها ميكنيم بدون اينكه دليل خاصي داشته باشه و براش كمي فكر كرده باشم و به جرات ميتونم بگم بيش از 95 درصد ما اين خاصيت رو داريم البته با دوز كم يا زياد.

اگر كساني كه اينطوري هستند اين عينك بدبيني و خود بزرگ بيني رو بردارند و با پيشرفت هماهنگ شوند و همراهي كنند خودشان هم بالا ميان ولي برخي به جاي كار مثبت سعي در مخدوش كردن چهره ديگران دارند چون فكر ميكنند آنها از همه بهترند و بايد در صدر باشند.

راه حل اينه كه به اين گفته ها توجه نكنيد و كساني كه نشستند تا امداد غيبي براي پيشرفت و توسعه كارشون حاصل بشه مطمئن باشند هميشه بايد منتظر بمانند.

حسادت جلوي پيشرفت را ميگيرد!!!

من به شخصه خيلي ها رو كه از اين حرف ها ميزنند رو حتي اسمشون رو نشنيدم و در جستجوها هم به سايت آنها برخورد نكردم.از كساني هم كه دليل خواستم نتونستند دليل مخالفتي كه حتي دليل باشه اعلام كنند.

در جومينا به اين صحبت ها ديگر اهميتي داده نخواهد شد تا مسير منحرف نشود و انشاالله هر روز شاهد هداياي بيشتري از طرف جومينا خواهيد بود.هر چند كه تمامي افزونه ها هديه هاي خوب و مناسبي براي كاربران جوملاي ايراني هستند و در جاي ديگري اين همه افزونه كاربردي ديده نميشود.;)

لینک به ارسال

دوست عزیز رضاگنجی همونطور که شما عرض کردین من هم از این عده دوستان که به من به خاطر حمایت از جومینا فحش دادن پرسیدم که علت مخالفتشون چیه چیزی در جواب من نگفتن

به نظر من اینها وقتی می بینن که تیم جومینا به این سرعت پیشرفت می کنه و این عده نمی تون خودشونو به این پیشرفت تیم حرفه ای جومینا برسونن حسادت می ورزن و این ماجرایی که در پست شماره 9 عرض کردم پیش میاد

ارادتمند : امیر حاجیان :heart:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...