رفتن به مطلب
Fased Shod !

قالب مدیریتی bluestork به همراه صفحه ی ورود جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی

چند روز پیش یکی از دوستان گرامی یک صفحه ای با html ، css3 , jquery برای صفحه ورود نوشتند که واقعا طرج زیبایی بود. بعد من هم تصمیم گرفتم که سه شنبه ی پیش (سه روز پیش) شروع کنم و این صفحه را روی قالب مدیریتی جوملا پیاده سازی کنم و کار را یک روزه تموم کنم که متاسفانه به دلایلی مشکلاتی پیش اومد و نشد به قولم عمل کنم. الان مفتخرم که می توانم این قالب جدید را برای شما دوستان ارجمند به صورت رایگان منتشر کنم.

در این قالب از تکنولوژی css3 و jquery استفاده شده است که به این قالب زیبایی خاصی می بخشد. این قالب در مرورگر های پیشرفته مثل کروم و فایرفاکس بدون هیچ مشکلی کار می کند ولی متاسفانه در همه ی نسخه های اینترنت اکسپلورر مشکل دارد که من آن ها را از عمد حل نکردم تا بلکه استفاده از این مرورگر کمتر و کمتر شود.

دوستان گرامی باید توجه داشته باشند که برای نصب این قالب کافیه که آن را از طریق مدیریت جوملا > افزونه ها > مدیریت افزونه ها > نصب ، نصب کنند. اگر هنگام نصب مشکلی پیش اومد ، شما باید به مدیریت قالب ها بروید و یک قالب مدیریتی دیگه را پیش فرض کنید و سپس به مدیریت افزونه ها > مدیریت بروید و قالب bluestork را حذف کنید و سپس به مدیریت افزونه ها > نصب بروید و قالب را به راحتی نصب کنید و بعد از نصب در مدیریت قالب ها پیش فرض اش کنید.

اسکرین شات:

download.php?imgf=13385839321.jpg

دمو آنلاین

دانلود از سرور جومینا

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

ممنون از قالب زیبای شما

اما فونت قالب مدیریتی هم تغییر کرده است و خوانایی مناسب را ندارد.

ممنون میشوم بررسی نمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...