رفتن به مطلب
hamid80

مشکل با کامپونت mtree

پست های پیشنهاد شده

سلام من کامپونت mtree نصب کنم ولی موقع نصب ارور می ده ورزن 2.2 برای جوملا 1.5 هست یا مال جوملای دیگه

----- لینک حذف شد -----

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نسخه 2.2 مخصوص جوملا 2.5 هستش

اینجا رو ببینید

http://www.mosets.com/tree

Mosets Tree 2.2 requires Joomla 2.5. A compatible version (2.1.10) for Joomla 1.5 is available for download through subscriber's Mosets account.

یا علی

لینک به ارسال

مرسی من نسخه 2.1.0 را پیدا کردم فقط تو پکیجش یک languge pack داره من اینجا اپلود می کنم ولی برای نصبش نفهمیدم باید چی کار کرد تا languge pack بشه نصب کرد

fr-FR.com_mtree__2.1.0_.zip - 17.7 Kb

لینک به ارسال

دوستان من languge pack فارسی این کامپونت را دارن من توی languge pack که من داشتم نبود انگار این فرانسوی هست ممنون می شوم اگر دارین در اختیار کاربران انجمن قرار بدین یا حداقل یک قسمت های داره مثل این عکس که category بنده کرده مثل 0-9 یا a-b-c میخواهم اگه بشه فارسیش کنم مثل الف ب

606.jpg

لینک به ارسال

دوستان من languge pack فارسی این کامپونت را دارن من توی languge pack که من داشتم نبود انگار این فرانسوی هست ممنون می شوم اگر دارین در اختیار کاربران انجمن قرار بدین یا حداقل یک قسمت های داره مثل این عکس که category بنده کرده مثل 0-9 یا a-b-c میخواهم اگه بشه فارسیش کنم مثل الف ب

606.jpg

دوست عزیز برای اینکار باید برنامه نویسی بلد باشی اسم این کار فارسی سازی نیست تغییر در افزونه هست چون توی این کامپوننت اگر روی A کلیک کنی تمام مجموعه ها یا متن هایی که با حرف A شروع میشن رو لیست میکنه ولی شما باید براش تعریف کنی اگر من الف رو زدم همه مجموعه ها و متن هایی مه با الف شروع میشن رو لیست کن...

لینک به ارسال

من اين كامپوننت رو دارم و نصبش كردم رو لوكال . چطوري ميشه اين كامپوننت مجموعه ها و بخشهاي خود سايت رو نشون بده نه بخشهايي رو كه خود كامپوننت ايجاد ميكنه؟

اگه كسي آموزش كار كردن با اين كامپوننت رو بلده لطفاً راهنمايي كنه. من از اين كامپوننت استفاده ميكنم com_mtree-2.1.8

با تشكر.

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

لطفا سوال جدید در تاپیک جدید و بخش مربوطه (قوانین...)

موفق باشید

دوست عزيز ميشه لطف بفرمائيد كجا بايد سوالمون رو مطرح ميكرديم؟ به جاي (قوانين ... ) اگه ميتونين راهنمايي كنين اگه هم بلد نيستيد فوتبال خودم از شما ها بهتره .

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

لطفا سوال جدید در تاپیک جدید و بخش مربوطه (قوانین...)

موفق باشید

دوست عزيز ميشه لطف بفرمائيد كجا بايد سوالمون رو مطرح ميكرديم؟ به جاي (قوانين ... ) اگه ميتونين راهنمايي كنين اگه هم بلد نيستيد فوتبال خودم از شما ها بهتره .

با سلام

کاربر محترم ، زمانیکه شما در انجمن ثبت نام میکنید در واقع تمامی قوانین انجمن را دارید میپذیرید

این شما هستید که باید قبل از فعالیت در انجمن قوانین را مطالعه کنید که بدانید چه کاری رو باید انجام بدید و چه کاری رو نباید انجام بدید

هر عملی هم که خلاف قوانین انجام دهید مطابق قوانین با شما برخورد خواهد شد

این جا یک محیط دوستانه و صمیمی برای بحث پیرامون مسایل جوملا میباشد ، نه متلک بار مدیران و یا سایر کاربران کردن و شخصا از این موارد نخواهم گذشت

دسترسی شما به انجمن برای سه روز مسدود شد . فکر کنم به حد کافی وقت داشته باشید که قوانین را مطالعه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...