رفتن به مطلب
امیر12

افزونه سوالات متداول مثل این سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان یک سایت هست از یک افزونه جالب برای سوالات متدوال استفاده کرده که اول امده چند تا شاخه درست کرده تو شاخه های شاخه بدی کرده و بعد مطالب مرتبط گذاشته دوستان اسم این افزونه چی هست

ادرس سایت که مربوط به سوالات متدوال هست

http://www.alumtekcorp.com/HomePage.aspx?TabID=3769&Site=DouranPortal&Lang=fa-IR&DirID12101=0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و وقت بخیر

من چند نمونه میذارم ببینید به کارتون میاد :

از سایت جومینا :

http://www.joomina.ir/joomla-extension/conetion-joomla/support/108-faq-persian-joomina.html

یه افزونه دیگه هم هست که من لینک دمو اش رو میذارم اگه خوشتون اومد تو نت سرچ کنید پیدا می کنید.

http://jefaq.jextn.com/

یا حق

لینک به ارسال

حالا چه طوری با این افزونه کار کنم وقتی می روم در قسمت طرح سوال ذخیره سازی غیر فعال می شود

qw.jpg

لینک به ارسال

سلام با عوض کردن ادیتور متن مشکلم بر طرف شد فقط چند تا سوال داشتم شما می توانید در این سیستم دونوع ژرسش مختلف داشت و تو دوجای مختلف استفاده کرد ازش مثلا یک جا استفاده کرد ازش یک سوال مطرح کرد و در جای ئیگه مطرحش کرد به یک سوال مختلف من تو تنظیماتش این قابلیت نداره که بشه سوالات بخش بندی کرد یا وقتی فراخانی می خواهی بکنیش بیای اون بخش که می خواهی بیاری در واقع من می خواهم دوتا بخش درست کنم سوالات الف و سوالات ب تو قسمت سوالات الف یک سری پرسش و پاسخ مطرح کنم

و در قسمت سوالات ب یک سری پرسش و پاسع دیگه مطرح بشه وقتی می خواهی تو منو فراخانیش کنی حق انتخاب داشته باشی برای منو که مجموعه سوالات الف تو این منو بیاد و سوالات که برای بخش ب هست تو یک منوی دیگه بیاد

ref.jpg

http://ups.night-skin.com/up-91-02/ref.jpg

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

دوست گرامی می تونی دو تا طرح سوال درست کنی. من کارایی این افزونه زیاد یادم نمیاد. ولی حتما چندین مجموعه سوال میشه درست کرد.

وقتی سوالات رو در دو مجموعه درست کردی به دو تا زیر منو ربطشون میدی. مثلا در تب منو اصلی یک زیر منو تعریف میکنی به عنوان پرسش و پاسخ و دو تا منو دیگه هر کدوم برای یک مجموعه و گزینه والد اون قرار میدی تا وقتی موس رو روی گزینه پرسش و پاسخ کشیده شد مجموعه الف و ب نمایش داده بشه.

ولی اگه بخوای در یک مجموعه که درست کردی دوتا سوال قرار بدی و سوال های دیگه ای در زیر اون قرار بدی تا بر کلیک کردنش ظاهر بشن فکر نکنم این افزونه همچین امکانی داشته باشه.

اگه باز مشکلی بود همین جا بگو

یا حق

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

دوست گرامی می تونی دو تا طرح سوال درست کنی. من کارایی این افزونه زیاد یادم نمیاد. ولی حتما چندین مجموعه سوال میشه درست کرد.

وقتی سوالات رو در دو مجموعه درست کردی به دو تا زیر منو ربطشون میدی. مثلا در تب منو اصلی یک زیر منو تعریف میکنی به عنوان پرسش و پاسخ و دو تا منو دیگه هر کدوم برای یک مجموعه و گزینه والد اون قرار میدی تا وقتی موس رو روی گزینه پرسش و پاسخ کشیده شد مجموعه الف و ب نمایش داده بشه.

ولی اگه بخوای در یک مجموعه که درست کردی دوتا سوال قرار بدی و سوال های دیگه ای در زیر اون قرار بدی تا بر کلیک کردنش ظاهر بشن فکر نکنم این افزونه همچین امکانی داشته باشه.

اگه باز مشکلی بود همین جا بگو

یا حق

دوست عزیز ممنون انکار این کامپونت این قابلیت نداره فقط هر مطلبی درست می کنی در یک بخش نمایش داده می شه و در هنکگ فراخانی هم کلیه مطالبی که شما ایجاد کردی نمایش داده می شه ممنون می شوم اگر قالبیت ایجاد بخش داره یا میشه هنگام فرخانی قسمت خاصی نمایش داده بشه راهنمایی بکنید و یا اگر براتون امکان داره روی لوکال هاست نصب کنید و پیاده سازیش کنید ببینید این قابلیتش داره

لینک به ارسال

کسی به ما کمک نمی کنه در مورد کامپونت jefaq ایا می شه در این کامپونت دوتا بخش درست کرد در هر بخش سوالات اون بخش زیر مجموعه اش بره و در موقع نمایش هم فقط اطلاعات همون بخش نمایش داده بشه یا اگر کامپونت مشابهی هست معرفی کنند که این قابلیت داشته باشه

لینک به ارسال

کسی از دوستان نسخه پرو این نرم افزار را داره در اختیار من قرار بده jefaq pro ممنون می شوم اگر در اختیار من قرار بدن

فکر کنم ایجاد مجموعه و دیگر قابلیت ها تو نسخه پرو این کامپونت باشه

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز لطفا جستجو کنید!!

این کامپوننت دو نسخه دارد:

1.JE FAQ

2.JE FAQ Pro

فکر کنم JE FAQ Pro تجاری باشه ولی JE FAQ رایگان است. در لینک های بالا می توانید دانلودشان کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

ممنون اقا مهدی نسخه JE FAQ نصب کردم دو تا مشکل داره نمی شه توش بخش درست کرد و نمی شه مطالب دسته بندی کرد و در منوی مربوطه نمایش داد فک رکنم اینها قابلیت های ژروش باشه حالا اگر کسی نسخه پرو این نرم افزار داره ممنون می شوم در اختیار من قرار بدهد

لینک به ارسال

دوست عریز نسخه پرو اش تجاریست و جومینا از وارز پشتیبانی نمی کند.

شما می توانید این کامپوننت را بخرید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...